Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 00771 problem z odpalaniem


fox_tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o informację co oznacza błąd poniżej...
Dodam tylko, że auto od pewnego czasu w trakcie jazdy szalał wskaźnik ilości paliwa aż pewnego razu poprostu zgasł silnik w trakcie jazdy na PB i od tamtej pory mogę odpalić i jeździć tylko na LPG, pali tylko bezpośrednio z LPG z PB nie da się odpalić.
coś padło tylko nie wiem czy pompa paliwa czy jakiś czujnik, jeżeli czujnik to jaki kupić
Z góry dzięki za podpowiedzi
fb5e76501df44c5b93092192ffa6b9d7_zpsjmg7

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik poziomu paliwa w zbiorniku zobacz czy nie jest uszkodzona wtyczka klapka jest w bagażniku na 3 sróbki i potem już wszystko widać. Proponuję sprawdzić też przekaźnik i bezpiecznik od pompy paliwa

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa...

Był przerwany przewód od pompy paliwa, przerwanie w baku co mnie z resztą baaardzo zdziwiło, kolejna dziwna rzecz to taka, że po zrobieniu kabla dalej pompa nie działała i jak się okazało bezpiecznik był za duży 30 jak zmieniłem na prawidłowy 15 ruszyło hmmmm...

Teraz prawie wszystko działa po za tym że przy jeździe na benzynie robi się podciśnienie w baku i syczy przy korku wlewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik kod bledu 00771 i zmieniłem kompa, immoboxa i stacyjke z kluczymiek a to j**ane padlo nadal nie odpala 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...