Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na Chełmskie spociki

Najbliższy spocik Chełmski odbędzie się dnia ....

MINI SPOTY COTYGODNIOWE - KAŻDY CZWARTEK 20:00 parking Tesco od strony cmentarza

Opublikowano
  • Autor

spociki w Chelmie juz sa organizowane :good: spotykaja sie ludzie z LKAudi oraz ludzie z VW Vaglublin :wink4: tylko jak narazie jest nas mala grupka :gwizdanie: ale mam nadzieje ze to sie powoli zmieni :kox: trzeba by to jakos bardziej naglosnic i ustalic stale terminy spocikow :mysli: na pewno coraz wiecej ludzi by przyjezdzalo :thumbup: Chelm nie moze byc gorszy od Lublina :tongue4::kox: tak wiec kto z Chelma z forum uczestniczyl by w takich spocikach :decayed: czekamy na wypowiedzi klubowiczow.na pewno juz sa 3 osoby: Seta ; Solarek4 i mrogal :decayed: pozdrawiam

Opublikowano

Ja chetny,tylko jeszcze nie kupilem auta :embarrassed:

Opublikowano

Jak by coś wyszło to jeszcze qmpel przyjedzie garbusem albo golfem 1

Opublikowano
  • Autor

informuje ze najblizszy spocik Chełmski odbedzie sie dnia 27 wrzesnia bedzie to prawdopodobnie godzina 15 tak jak ostatnio to mialo miesce na parkingu Lidla przy Bazylanach :wink4: pozdrawiam i na spocika zapraszam :decayed:

Opublikowano

Podkleiłem Wam wątek i dodałem info w pierwszym poście :hi:

Opublikowano
  • Autor

Podkleiłem Wam wątek i dodałem info w pierwszym poście :hi:

dzieki Hugo musimy tak planowac swoje spociki abysmy mogli tez zawitac na spocikach w Lublinie :)
Opublikowano

informuje ze najblizszy spocik Chełmski odbedzie sie dnia 27 wrzesnia bedzie to prawdopodobnie godzina 15 tak jak ostatnio to mialo miesce na parkingu Lidla przy Bazylanach :wink4: pozdrawiam i na spocika zapraszam :decayed:

a kiedy to bylo "ostatnio" ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ostatnio to bylo 31 sierpnia :wink4: wtedy co mnie widziales na trasie jak jechalem do Wawy :kox: jak beda jakies zmiany to poinformuje Cie o tym na forum albo droga komunikacyjna jakim jest telefon :cool1:

Opublikowano

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

nie martw sie nie zapomnimy :good: z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :> :cool1::kox:
Opublikowano

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

nie martw sie nie zapomnimy :good: z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :> :cool1::kox:

oo o juz lepiej 16 mnie pasi :)

pewnie podjade lekko wynurany :D ale bede prosto z roboty (czytaj dlubanka przy audiolce :) )

Opublikowano

Ja tez będę o 16 miejsce się nie zmieniło??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja tez będę o 16 miejsce się nie zmieniło??

w takim razie super :good: bedzie kilka A4 :wink4: a miejsce pozostaje bez zmian :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 10:28_________________________________________________Serdecznie zapraszam :decayed:

5528c3b6295e2082.jpg

Opublikowano

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

Opublikowano
  • Autor

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

No a jak Solar :decayed: musi troszke wziac sie za robote :kox: ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek :naughty::good: teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo :afro::thumbup: druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta :good: ja juz to uczynilem :wink4:
Moze zrobimy jakis P.O.M. ??
nie bardzo kaman o co Ci chodzi :mysli:
Opublikowano

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

No a jak Solar :decayed: musi troszke wziac sie za robote :kox: ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek :naughty::good: teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo :afro::thumbup: druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta :good: ja juz to uczynilem :wink4:
Moze zrobimy jakis P.O.M. ??
nie bardzo kaman o co Ci chodzi :mysli:

Powolny Objazd Miasta

Opublikowano
  • Autor

Powolny Objazd Miasta

mysle ze na pewno taka atrakcja sie pojawi :wink4::kox: ostatnio byl lansik po miescie :cool1:
Opublikowano

To co panowie kiedy następny spocik??

Opublikowano

To co panowie kiedy następny spocik??

5528c3b6295e2082.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.