Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na Chełmskie spociki

Najbliższy spocik Chełmski odbędzie się dnia ....

MINI SPOTY COTYGODNIOWE - KAŻDY CZWARTEK 20:00 parking Tesco od strony cmentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spociki w Chelmie juz sa organizowane :good: spotykaja sie ludzie z LKAudi oraz ludzie z VW Vaglublin :wink4: tylko jak narazie jest nas mala grupka :gwizdanie: ale mam nadzieje ze to sie powoli zmieni :kox: trzeba by to jakos bardziej naglosnic i ustalic stale terminy spocikow :mysli: na pewno coraz wiecej ludzi by przyjezdzalo :thumbup: Chelm nie moze byc gorszy od Lublina :tongue4::kox: tak wiec kto z Chelma z forum uczestniczyl by w takich spocikach :decayed: czekamy na wypowiedzi klubowiczow.na pewno juz sa 3 osoby: Seta ; Solarek4 i mrogal :decayed: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informuje ze najblizszy spocik Chełmski odbedzie sie dnia 27 wrzesnia bedzie to prawdopodobnie godzina 15 tak jak ostatnio to mialo miesce na parkingu Lidla przy Bazylanach :wink4: pozdrawiam i na spocika zapraszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkleiłem Wam wątek i dodałem info w pierwszym poście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkleiłem Wam wątek i dodałem info w pierwszym poście :hi:

dzieki Hugo musimy tak planowac swoje spociki abysmy mogli tez zawitac na spocikach w Lublinie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informuje ze najblizszy spocik Chełmski odbedzie sie dnia 27 wrzesnia bedzie to prawdopodobnie godzina 15 tak jak ostatnio to mialo miesce na parkingu Lidla przy Bazylanach :wink4: pozdrawiam i na spocika zapraszam :decayed:

a kiedy to bylo "ostatnio" ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio to bylo 31 sierpnia :wink4: wtedy co mnie widziales na trasie jak jechalem do Wawy :kox: jak beda jakies zmiany to poinformuje Cie o tym na forum albo droga komunikacyjna jakim jest telefon :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

nie martw sie nie zapomnimy :good: z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :> :cool1::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie :wink4:

nie martw sie nie zapomnimy :good: z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :> :cool1::kox:

oo o juz lepiej 16 mnie pasi :)

pewnie podjade lekko wynurany :D ale bede prosto z roboty (czytaj dlubanka przy audiolce :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będę o 16 miejsce się nie zmieniło??

w takim razie super :good: bedzie kilka A4 :wink4: a miejsce pozostaje bez zmian :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 10:28_________________________________________________Serdecznie zapraszam :decayed:

5528c3b6295e2082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

No a jak Solar :decayed: musi troszke wziac sie za robote :kox: ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek :naughty::good: teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo :afro::thumbup: druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta :good: ja juz to uczynilem :wink4:
Moze zrobimy jakis P.O.M. ??
nie bardzo kaman o co Ci chodzi :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze to to to solar dziala, respect za poswiecanie czasu :good: mam nadzieje ze sie fajne wozki zjada, ostatnio bylo niezle nie spodziewalem sie ze bedzie tyle autek. jak na chelm :good: :good: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Moze zrobimy jakis P.O.M. ?? :mysli: :> :kox: :gwizdanie: :evil:

No a jak Solar :decayed: musi troszke wziac sie za robote :kox: ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek :naughty::good: teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo :afro::thumbup: druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta :good: ja juz to uczynilem :wink4:
Moze zrobimy jakis P.O.M. ??
nie bardzo kaman o co Ci chodzi :mysli:

Powolny Objazd Miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...