Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś od nas na te urodzinki?

Z chęcia bym sie wybrał ale finduszy brak na takie wyjazdy :kwasny: A od nas z Chęlma to wątpię zeby sie ktoś wybierał bo mało ludzi jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopocik juz niedlugo :decayed: trzeba bedzie umyc furke bo strach sie pokazac takim brudasem :tongue4: a wybiera sie ktoś z LC jutro do Lbn na urodziny Vaga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po spociku :decayed: frekfencja nawet dopisała :good:

bylo trochu a4 reczek :good::hi:

Z czasem mam nadzieje że bedzie ich troszku wiecej :kox: Ciekaw jestem co tych dwóch filozofów chciało nam udowodnic :co: szpanując podczas naszego spota :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier...lona ale moja fura jest obnizona :blink: tak teraz patrze po fotach jak sie tak ustawilismy :wink4: juz wiem dlaczego prawie wszystkie dziury w Chełmie znam na pamięć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 11 stycznia zrobić mały "spocik" i przyłączyć się do WOŚP? :good: Nawet była by to swoją drogą ciekawa reklama spotów w Chełmie. Co sądzicie? :mysli:

Tylko trzeba by było się przejść do automobilklubu po identyfikator.... i to wszystko załatwić.

Byli by chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to i dobry pomysł ale jestem ciekaw czy wypali :wink4: bo w Lbn tez bedzie podobna akcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Lublinie będzie 13-go? jakoś tak, a u nas 11-go.

W sumie nie musi być nie wiadomo ile osób. Tak żeby z 10 fur było i już będzie dobrze.

i plakaty by się podrukowało. tylko takie z pierwszego zdarzenia, furki by się okleiło i przy nich by się z puszką WOŚP-a stało i zbierało kasę. Coś słyszałem, że ktoś ma jakieś flagi klubowe czy cuś to też by się do wozów przyczepiło i było by spoko. Tylko jak chętni by byli to pasowało by już to załatwić bo później może nie wyjść. Ale nie ode mnie to zależy. 11 styczeń wypada w niedzielę także termin na spota w miarę dobry tylko kwestia chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Lublinie będzie 13-go? jakoś tak, a u nas 11-go.

:blink: A mi się wydawało że WOŚP jest zawsze jednego dnia i zawsze jest to niedziela :blink::decayed:

kolego arczi900819 w Lublinie ta akcja jest tak jak w całej Polsce 11tego :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...