Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

arczi jak możesz to przywieź jakąś taką podobną do Monici Bellucci :slina::decayed:

Opublikowano

Solar ja nic nie wiem..... pojęcia nie mam :wink4:

A to łobuzy jakie.... :decayed:

Obiecałem kumpeli wypad to słowa trzeba dotrzymać

a ze spotu nie będę burdelu robić :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:46_________________________________________________a dobra Rafał nie ma sprawy

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:47_________________________________________________jutro po nią pojadę :polew:

Opublikowano

a dobra Rafał nie ma sprawy

jutro po nią pojadę :polew:

:slina::kox:

Opublikowano

EEE... nie przy stara trochę jak dla Ciebie :?:

no ale jak będzie miała chwilę...... :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Solar ja nic nie wiem..... pojęcia nie mam :wink4:

a ze spotu nie będę burdelu robić :wink4: :gwizdanie:

hehe mysłe ze skumasz o co biega jak sie zobaczymy :wink4:

ale zawsze przed spotem można sie spotkać,pospacerować :banan1:

Opublikowano
  • Autor

Ha ha ha.

:blink::shocked: e no z tobą mam spacerować..... :?: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink::no::wallbash:
Opublikowano

Ha ha ha.

:blink::shocked: e no z tobą mam spacerować..... :?: :polew: :polew: :polew: :polew:

To Wy z Solarkiem sobie idziecie razem a ja z tymi koleżankami :polew:

Opublikowano

A co do Monici Bellucci :slina: mogłaby być troszki młodsza, ale i tak jest :slina:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:56_________________________________________________

e e e e ee e e e nie za dobrze...... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Mi tak pasuje :polew:

Opublikowano

Postawię sprawę "jasne pełne". Nie zabieram żadnych koleżanek :nabijasie:

no po Monicę mogę ew wstąpić ..... :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

niet to niet :przebiegly:

Opublikowano

Postawię sprawę "jasne pełne". Nie zabieram żadnych koleżanek :nabijasie:

:thumbdown::ban:

no po Monicę mogę ew wstąpić ..... :decayed::tongue4:

:kox:

Solar Ty też wstąp po Monikę :naughty: Wiesz o co chodzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem wiem o kogo chodzi :cool1: a panienek z granicy to nie potrzebuję :no:

Opublikowano

To dobrze, nie będziesz musiał jechać po nie....

Eee pany Monica choruje... dzwoniła przed chwileczką :kox::wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 00:06_________________________________________________Dobra pany idę spać

nic nie piszę k**wa mać.

Ledwie patrzę już na oczy

chyba że ktoś po browar skoczy...

Wtedy inna jest rozmowa

i zaczyna się od nowa.

Ale dobra dosyć tego

czas już w kimy pójść dlatego.

branoc wszystkim :hi:

Opublikowano

Eee pany Monica choruje... dzwoniła przed chwileczką :kox::wink4:

;( :(

Opublikowano
  • Autor

Eee pany Monica choruje... dzwoniła przed chwileczką :kox::wink4:

;( :(

e tam co Ty nam kit wciskasz :tongue4: jak się z nami spotka :banan1::banan2: to szybko wyzdrowieje :song:
Opublikowano

Jak koluniu jak niebedzie snieg padac to jade :)

Opublikowano
  • Autor

Jak koluniu jak niebedzie snieg padac to jade :)

Może nie bedzie :) oby pogoda dopisała :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.