Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sobie muszę wentylator od klimy kupić, bo mi zdechł :decayed::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

czynnik nabijałem na podgórzu w " Mark-Mot " a reszte jak wymiana filtra i odgrzybianie to we własnym zakresie.Moga Ci równiez odgrzybic klime tylko nie wiem jakim sposobem :wink4:

Opublikowano

a w du**e ich mam z tym odgrzybianiem :wink4:

czynnika sam nie nabije także musowo a tak to wole sobie sam odgrzybić..... raz mi odgrzybiali... :polew:

wstawił do środka puszeczke z której ulatniał się ten cały odgrzybiacz, klima na ful moc i tyle tego było.... skończyło sie na tym ze sam sobie to zrobiłem i dopiero było dobrze :wink4:

Opublikowano

Mi się wydaje że o odgrzybianiu to najwięcej wie ta blondyna z podpisu Solarka :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

arczi zrobiłes juz to co miałes zrobić :wink4: bo trzeba mi wymiary do podstawek :decayed:

Opublikowano

bo trzeba mi wymiary do podstawek :decayed:

do czego? :mysli:

Opublikowano

P o d s t a w e k... :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 22:26_________________________________________________takich do podstawiania :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

no ale podstawiania czego? co na nich będzie stało? :decayed: aż się boję :decayed:

Opublikowano

no ale podstawiania czego? co na nich będzie stało? :decayed: aż się boję :decayed:

pjiwo?

Opublikowano

Panowie, co do picia... Ja nie pije na 100% :disgust: Bo prosto po spocie muszę jechać, znaczy tak jak się skończy, wracam i się pakuję na mały wyjazd... Bo w poniedziałek śmigam gdzieś daleko :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też nie pije na 100%... trzeba pić z umiarem :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 22:42_________________________________________________A co Rafał byś chciał do picia? :mysli:

Opublikowano

A co Rafał byś chciał do picia? :mysli:

herbatę z cytryną :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A co Rafał byś chciał do picia? :mysli

kubusia play :tongue4:
Opublikowano

kubusia play :tongue4:

:kox::beach: Solar a co to jest? :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: sok :wink4: czasem oglądam tv i reklamy jakie się nawiną :gwizdanie: najlepszy sok dla dzieciaków :rolleyes: jak mogłeś o tym nie wiedzieć :tongue4:
Opublikowano

kubusia play :tongue4:

:kox::beach: Solar a co to jest? :polew:

no jak to co napoj dla takiego playboja jak Ty :D

Opublikowano

Solar nie "playboja" tylko "plejboja"

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 22:52_________________________________________________Po Polskiemu trza gadać.... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.