Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

ale dzięki za wyprowadzenie z błędu :naughty::notworthy:

Nie marudź tylko wbijaj razem z ekipą chełmiaków :naughty: 11 na zamkowy robić serducho :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa może wbije ale ja już w Chełmie będę zbierać kase w puche :cool1:

To jak już reszta ekipy chce. Ja dałem taką propozycję żeby w tym dniu spocik mały zrobić w Chełmie. Ja i tak tam będę a to na pewno trochę by nagłośniło sprawy spotów. ale czekam na wypowiedzi. A na serducho to może wbiję przy następnej zbiórce bo teraz już nie da rady. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj taka cisza :tongue4: Kiedy ustalamy nastepny spocik :decayed: 25 Stycznia miejsce oraz godzina raczej bedzie bez zmian :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to :good:

Pany to kto z LC wybiera się 11.01 na WOŚP do Lublina :decayed: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 14:45_________________________________________________Kto pisze się na taki wyjazd :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro moge nawet Ci numery blach pokazać na własne oczy :tongue4:

To następny spocik planowany na 25 o 14.30???????

To może coś z plakatem sobie pokombinuję :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:29_________________________________________________PS.

Powinieneś napisać: to kto z LC,LKS,LCH się wybiera na WOŚP :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUPA CHEŁM SERDECZNIE ZAPRASZA NA 12 SPOT AUDI & VW

adddbbdf44ba9022.jpg

te solar pucuj mie sie gdzie ta sybirakow? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking obok centrum handlowego chrobry :cool1: tam na parkingu gdzie stalismi przez chwile a pozniej poszliśmy do misia jak przywitała nas ekipa z Lublina [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________podrzucam mała mapke :wink4: jak klikniesz to sie powiekszy :naughty::kox:

21d619ce8c901108m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jej niestety nie wymysliłem :tongue4::wink4: jak widać na mapie ta ulica juz istnieje bardzo długo [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 00:18_________________________________________________ZAPRASZAM :decayed:

7254c72d3c938b1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko... jaki złom po prawej na tym plakacie :polew::tongue4: [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 14:08_________________________________________________A właśnie... Solar - powiedz tam swoim ziomkom z Chełma że wojewódzki spocik A4 klubu będzie 1.03.2009 :wink4: Namów tam parę osób... rozumisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko... jaki złom po prawej na tym plakacie :polew::tongue4: [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 14:08_________________________________________________A właśnie... Solar - powiedz tam swoim ziomkom z Chełma że wojewódzki spocik A4 klubu będzie 1.03.2009 :wink4: Namów tam parę osób... rozumisz :>

Ja Ci dam złoma :bicz3: :bicz: Twoj wcale nie lepszy :polew::tongue4: Rozumim rozumim dam znac paru osobom jak bedą mały czas i checi to moze sie zjawia na spocie :decayed: Ja arczi900819 i mrogal powinnismy byc na 100% :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądały spociki w 2008 r :cool1:http://www.youtube.com/watch?v=Cate8m2T96g&feature=channel_page zapraszam do oglądania :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________Co tutaj taka cisza :bicz3: Kto sie pisze na wypad na wojewódzkiego spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...