Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To co panowie kiedy następny spocik??

trzeba czytac dokladnie caly wątek :kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To co panowie kiedy następny spocik??

trzeba czytac dokladnie caly wątek :kox:

to jak widzimy sie jutro wszyscy o 15?

Opublikowano

ja mogę się troszkę spóźnić ale postaram się być :)

Opublikowano
  • Autor

To co panowie kiedy następny spocik??

trzeba czytac dokladnie caly wątek :kox:

to jak widzimy sie jutro wszyscy o 15?

jasne ze sie widzimy :decayed::naughty: ja na pewno bede :kox:
Opublikowano

no to jaktam Pany, dawac jakies fotki, kto byl sie pucowac z A4kowiczow?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A o to kilka fotosów :decayed::kox::good:

9e4e0140bf16b8de.jpg

caef5296783ef0d4.jpg

0f3b75d02b47db76.jpg

114aeb909e95d524.jpg

Opublikowano

no no pogratulować fajna ekipa myśle że niedługo was odwiedze :)

a tym czasem zapraszam w niedziele na Plac Zamkowy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no no pogratulować fajna ekipa myśle że niedługo was odwiedze :)

a tym czasem zapraszam w niedziele na Plac Zamkowy :wink4:

serdecznie zapraszamy nie tylko Ciebie ale i rowniez reszte ekipy z Lublina :> :good: kilka osób z Chełma mysle ze w niedziele sie pojawi :mysli::decayed:
Opublikowano

Ja bym pojechał do Lublina ale tato zabiera niuńke na przejażdżkę do Holandii :/

Opublikowano
  • Autor

Pany komu pasuje spocik 16.11.2008 na parkingu przy Gmachu o godz 15:00 :kox:

Opublikowano

Mi pasuje, przyjadę swoim nowym nabytkiem:) :)

Opublikowano

Mi pasuje, przyjadę swoim nowym nabytkiem:) :)

ta pochwal sie :)

ja będę mi pasi :good:

juz sie nie moge doczekac

Opublikowano
  • Autor

Mi pasuje, przyjadę swoim nowym nabytkiem:) :)

to w takim razie sioo z tego forum jak masz nowy nabytek :gwizdanie: hehe ja rowniez nie moge sie doczekac :kox:
Opublikowano

Solarek4 uważaj bo się posłucham. Audi jest tata a ja teraz pełnoprawnie dołączyłem do grupy VAG

Opublikowano
  • Autor

Serdecznie zapraszam :decayed:

44e3bac8b4aecf7b.jpg

Opublikowano

Solarek4 uważaj bo się posłucham. Audi jest tata a ja teraz pełnoprawnie dołączyłem do grupy VAG

chwaliles sie juz gdzies???

zalinkuj :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Solarek4 uważaj bo się posłucham. Audi jest tata a ja teraz pełnoprawnie dołączyłem do grupy VAG

chwaliles sie juz gdzies???

zalinkuj :good:

na Vagu wszystko mozesz znalezc :wink4: zapodaje linka do kolegi vwozidełka :tongue4:http://vaglublin.pl/viewtopic.php?p=10504&sid=a5e632f9e71a67a9bca9b73d1f5c9816#10504 mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi na mnie :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 11:44_________________________________________________Widze żę jest sporo osób z Chełma które sa zalogowane i się udzielaja na forum lecz można powiedzieć ze nikt oprócz mnie i kolegi mrogal nie przyjeżdza na spociki Chełmskie :thumbdown: Co jest z wami panowie :?:

Opublikowano

Solarek4 uważaj bo się posłucham. Audi jest tata a ja teraz pełnoprawnie dołączyłem do grupy VAG

chwaliles sie juz gdzies???

zalinkuj :good:

na Vagu wszystko mozesz znalezc :wink4: zapodaje linka do kolegi vwozidełka :tongue4:http://vaglublin.pl/viewtopic.php?p=10504&sid=a5e632f9e71a67a9bca9b73d1f5c9816#10504 mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi na mnie :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 11:44_________________________________________________Widze żę jest sporo osób z Chełma które sa zalogowane i się udzielaja na forum lecz można powiedzieć ze nikt oprócz mnie i kolegi mrogal nie przyjeżdza na spociki Chełmskie :thumbdown: Co jest z wami panowie :?:

ale mowisz o zalogowanych na VAGu czy na A4 klubie?

Opublikowano
  • Autor

ale mowisz o zalogowanych na VAGu czy na A4 klubie?

Rzecz jasna na A4-klub.pl :decayed:
Opublikowano

ale mowisz o zalogowanych na VAGu czy na A4 klubie?

Rzecz jasna na A4-klub.pl :decayed:

no to lipa niefajnie :thumbdown::disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.