Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gelo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gelo

  1. witam proszę o rozkodaowanie VNKJG92380A027184
  2. cześć rozkoduje ktoś vin z volvo ? YV1MW754182386926 potrzebuje kod silnika ,skrzynie i numer lakieru pozdro
  3. Cześć Prosiłbym o rozkodowanie WVWZZZ7MZ8V000829 dzięki
  4. cześć proszę o rozkodowanie numeru z Seata Alhambra jeśli jest taka możliwość VSSZZZ7MZ2V503547 dzięki
  5. proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E64A080788 dzięki
  6. cześć wam potrzebuje rozkodować numer nadwozia WAUZZZ8LZXA066883 głównie chodzi o kod lakieru
  7. dawno mnie nie było, co tu taka cisza
  8. dzięki za podpowiedz odkręcone trzy śruby ale maska nawet nie drgnie ,ma ktoś inny pomysł ?
  9. ktoś to próbował robić zgodnie z opisem kolegi wyżej ? linka jest cała ,prawdopodobnie spadło zabezpieczenie ma ktoś na to jakiś patent bo miejsca jest bardzo mało
  10. Plan Imprezy: 9:oo Rozpoczęcie Imprezy - Otwarcie Bram 10:oo Powitanie 11:oo-14:oo jazda Sprawnościowa po Torze w 3 klasach: - benzyna - diesel - maxi,turbo,4x4 15:oo - 15:30 Podsumowanie Wyników 16:00 Ogłoszenie wyników, Wręczenie Pucharów, Nagród i Dyplomów Od 11 do 15tej Przez Cały dzień będą również trwały konkurencje: - Najładniejszego Auto Zlotu - Najładniejszej Felgi Zlotu *Każdy na bramie dostanie Kupon do głosowania i po wybraniu tych naj, będzie można wrzucić swój kupon do urny, Oczywiście auta z najwyższa ilością głosów zwycięża Na terenie Toru w Lublinie będzie catering, gdzie będzie można zjeść ciepły posiłek lub napić się kawy lub herbaty.
  11. może z nami na MTL-u od niedzieli 21 kwietnia spotykamy się o 18:00
  12. jak ktoś ma ochotę to w sobotę są VIII Urodziny LKAudi i Vag Lublin!!! Impreza odbędzie się dnia 2-go lutego od godziny 19 w Klubie Bilardowym "Riley" przy hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich serdecznie zapraszamy
  13. zna ktoś to auto ? Oferta - Audi A4 - Audi tuningowana w firmie DV-T , zmieniona turbina obecnie od volvo 2,4 t chłodzona cieczą , wydajniejsze wtryski , zakuty silnik ,
  14. jedzie ktoś w niedziele do Zamościa na Urodziny Cult Style Zamość wyjazd z Lublina o 10:00 z Placu Zamkowego
  15. Najbliższy spot Klubów Audi i Vw z lubelskiego jest 5 Sierpnia o godz. 19 Parking MTL. Zapraszamy wszystkich.
  16. foteliki robią robotę
  17. jeśli ktoś ma wolne niedzielne popołudnie to zapraszam na spot Klubów Audi i Vw w Lublinie 15 stycznia godzina 18:00 parking olimp przy torze cartmax do zobaczenia
  18. nie,znajomy potrzebuje do budowy swojego swapa
  19. poszukuje wymiarów silników 4.2 TDI BVN 6.0 TDI CGA wie ktoś może gdzie mogę to dostać z góry dziękuje za pomoc
  20. obowiązkowo w każdej aczwórce :>
  21. proszę wszystkich o pomoc w związku z akcją STOP UKŁADOM - RATUJMY TOR W LUBLINIE odbywa się w tą niedziele czyli 18 Września godz.16:30 spot na parkingu MTL w Lublinie ,o 17tej jedziemy kolumną na tor a później się zobaczy co i jak fajnie by było żeby tez i klub A4 zaznaczył swoją obecność potraktujcie sprawę poważnie do zobaczenia
  22. pierwszy weekend kwietnia byłoby całkiem fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.