Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel


LU_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem na forum juz kawałek czasu ale dopiero dziś pomyślałem o opisaniu swojego autka.

Audi A4/B5 AVANT

TDI 110KM AFN

1/2 quattro - :lol:

rocznikowo 1996

Teraz wyposażenie:

( kolega stwierdził, że to strasznie uboga wersja bo nawet Relingów nie mam)

- amorki 1BE

- springi -20mm

- podgrzewane zadupki

- 1/2 full elektr.szyb

- elektr. lustra

- pełny FIS :-D

- Immo i alarm fabryczny

- Full BOSE :-)

- hak Westffalia ( juz zdemontowany )

Foto zaraz po zakupie

13670534342.jpg

13670534341.jpg

13670534344.jpg

Plany:

zrobić pospolitą A4 na S4 look

Skompletowane puzzle:

Felgi AVUS III 18`

sprężyny -60/-40mm

Zderzaki S4

Lampki soczewkowe ze ściemą i kierunki DEPO

I ładny breloczek do kluczyków :)

1403530055.jpg

1414229008.jpg

AvusWheels1.jpg

Dziś odbieram autko od picassa wiec jak naniosę maqularsa na auto to powinienem zrobić trochę fotek.

Pozdrawiam

PS. hmmm a co do środka, no cóż jak coś wpadnie od S4 to będzie ale bez nacisku :gwizdanie:

04/2011 sezon begin

narazie założone fele i zderzaki S4 ( czekam na zaślepki sprysków )

dsc07190f.jpg

dsc07178r.jpg

dsc07168f.jpg

06-07/2011 mały upgrade

Fele mi się troszkę znudziły, czarny znaczek OOOO też jest już oblatany, weszły kolejne mody, dzięki którym audiczka zaczęła rzucać się w oczy

dscf6723.jpg

dscf6727h.jpg

dscf6735y.jpg

dscf6748n.jpg

dsc08355.jpg

dsc08350u.jpg

zawieszenie też poszło niżej ( wkońcu ) -60/-40mm Eibach

dsc08460e.jpg

dsc08461y.jpg

dsc08462r.jpg

08-09/2011

Zamierzony cel jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny został zrealizowany. :notworthy:

Teraz mały upgrade w środeczku

dsc08533p.jpg

dsc08532g.jpg

:notworthy:

10-11/2011

zdjęcia środeczka, zmieniony trochę tył: zniknęła wycieraczka i doleciały wlepki na tylną szybkę...

Autko chwilowo stoi na allegro ( chyba straciłem sens życia )

Jeżeli za 2 tygodnie będzie jeszcze u Mnie to zaczynam kolejne mody, Priorytetem będzie środek auta

1.jpg?screen

2.jpg?screen

3.jpg?screen

4.jpg?screen

6.jpg?screen

2.jpg?screen

1.jpg?screen

2.jpg?screen

6.jpg?screen

Rozpórka od Labiela

1.jpg?screen

2.jpg?screen

Oraz obrysy... ver. US/Japan :gwizdanie: :gwizdanie:

sl270491.jpg

sl270492.jpg

12/2011

Zakup grilla z S4 oraz oklejenie Go czarną folią

obraz002sd.jpg

obraz006ax.jpg

01/2012

Na pokładzie wkońcu zawitały rarytacy, czyli RECARO w materiale ( takie właśnie chciałem ) w pełnej elektryce

i z grzałkami dupki

obraz007wy.jpg

01/2013

na zime nowy zestaw kółeczek 7/16` z Audi A8 i powoli zbieranie gratów na nowy sezon

Jedynie mogę zdradzić rąbka tajemnicy, że zawitają dwa nowe kpl 18 na wiosne

oraz czerwień w środeczku

airportaudi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuuutno mi :( bo jesczze nie mam sprysków... troche taka zabaweczka kosztuje, wiec trzeba nazbierac do świnki-skarbonki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak same spryski to małe piwo, dochodzi do tego zaslepki, przewody, wiekszy zbiornik i dodatkowa pompka żeby dmuchneła w te spryski, czyli kawałek grosza i zabawy. Myslałem jesczze nad relingami, ale sobie odpuszczam, nie bylo fabrycznie i nie bedzie, bo co druga A4 którą mijam ma relingi, a jak pójdzie gleba to avant bedzie jak płaszczka lub jak nalesnik na drodze. :>

kolejny zakup to halogeny w zderzak, ale od S4 nie mam skad dostac i tak sobie rozmyślam czy podejdą mi od polifta lub od C5 przedliftowej... hmmm moze ktos juz ogarniał ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te felgi spac w nocy nie mogę... Walczę ciągle z myslami.... Avus czy Te Pieknoty---->

http://allegro.pl/orginalne-alu-felgi-18-audi-s8-a8-a4-a6-poznan-i1677520222.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te felgi spac w nocy nie mogę... Walczę ciągle z myslami.... Avus czy Te Pieknoty---->

http://allegro.pl/orginalne-alu-felgi-18-audi-s8-a8-a4-a6-poznan-i1677520222.html

Fela super, ale wydaje mi się że bez gwintu będzie się słabo prezentować :wink4: Na tym setupie co masz teraz został bym przy avusach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, bo też mam takie odczucie, narazie jest 1BE -20mm springi, a docelowo maja byc -60/-40mm, wiec wtedy Monoblock podejdzie pięknie. Zaś co do setupu skoro z zewnątrz są zderzaki od S4 to Avusy te co mam są idealnie zgrane z całą bryłą auta...(dopełniają wszystko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy... te felgi wyglądają jak kołpaki :tongue4:

:shocked: sam jesteś jak kołpak :decayed::thumbdown:

Avus jest git :good: jedyna wada - dekielki :disgust:

Ładne autko Angel :good: motorownię kiedy podkręcasz? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serducho zostaje in stock, wolę zakupic S4 jako drugie autko do wyładowania stresu przed-miesiączkowego hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mu chociaż softa, Quattro w połaczeniu AFN daje niesamowitego muła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mu chociaż softa, Quattro w połaczeniu AFN daje niesamowitego muła :decayed:

quattro? :decayed: a gdzie Ty tu widzisz quattro? :decayed: :gwizdanie: 1/2 quattro tak nie zamula :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mu chociaż softa, Quattro w połaczeniu AFN daje niesamowitego muła :decayed:

quattro? :decayed: a gdzie Ty tu widzisz quattro? :decayed: :gwizdanie: 1/2 quattro tak nie zamula :tongue4:

:embarrassed:

A faktycznie, zobaczyłem na szybko magiczny wyraz i tak w głowie zostało :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :polew: magiczne słowo... no no no działa

Chciałem AFn-a, i nie chciałem quattro ponieważ po przesiadce z S6 4.2 wiedziałem że quattro w AFN-ie bedzie mnie tylko denerwowac, szczerze to wiem ze nawet 2.8 V6 jakos tam sobie jedzie z quattro w Coupe, chociaz ja wolałem swoja Coupetke 2.8 w osce.

Moje zdanie co do Quattro---> audi musi miec 200+ KM zeby w pełni wykorzystac 4-łapa.

Obecnie A4 jezdzi takze moja malutka druga połówka ( dopóki nie znajdzie New Beetla ) wiec sofcik tez odpada. Moze jestem stary i nie reformowalny, ale AFN-a chce mieć w standardowym serduszku bez dodatkowych rozruszników sercowych.

Wracajac do wnetrza, tak jak pisałem bez nacisku poszukuje taboretów RECARO z S4, jako ze wszyscy zmieniają na kiery S4/B5 lub S-line, pomyśłałem nad kierą multi z B7, dużo rezania z tym będzie??

Podpowiedzcie bracia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...