-
Spoty Katowice i okolice
Keźor kiedyś o tym gadał, też słyszałem od kilku osób pozytywne opinie GEOMETRIA PODWOZIA Jerzy Duda, ul. Spdzielczoci 9, Katowice, telefon: (032) 206-16-06 Dzięki, dzwoniłem do Pana Dudy i powiedział, że nie da rady bo ma taki wjazd do garagu że zawisne...
-
Spoty Katowice i okolice
Ma ktoś kontakt z keżor'em, od miesiąca na forum go nie ma, a potrzebuje ustawić sie w tym tygodniu na geometrie itd. ponoc ma jakiegos dobrego fachowca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niestety za daleko, ale dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szukam warsztatu na śląsku co by mi zbieżnośc, geometrie itd ustawili na glebie ktoś coś ??
-
Spoty Katowice i okolice
Witam pytanko takie po zmanie setapu na letni (widomo gwint + 18) Szukam jakiegoś dobrego warsztatu na śląsku najlepiej okolice katowic do ustawienia zbieżności i geometrii tak by opon mi nie zjadło tam gdzie nie trzeba, pomoże ktoś ?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Jest mega miazga, graty autka
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zapowiada się syto :kox:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Pięknie :kox:
-
Prośba o analizę logów
WItam, proszę o analizę logów auto jest po wymianie Turbo na AWX. Log (0 - 003) Log (0 - 011)
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Słabe foty, chcemy więcej !!!!
-
Tuleje amortyzatorów
Dziwna sprawa u mnie znowu to wyleciało, bede szukał w sklepie motoryzacyjnym jakiejś części z innych zawieszeń żeby to dopasować jak coś sie uda to dam znać
-
Polecane opony letnie
Zastanawia mnie czemu nikt nie rozważa opon falkena, mianowicie mam na te na oku : 4 x NOWE FALKEN ZE-914 215/40R18 215/40/18 FVAT GW (3997601132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. miał ktoś takie ? może jakieś inne propozycje w podobnej cenie ?
-
Tuleje amortyzatorów
http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-supersport-uszkodzony-319012/#post4118957
-
Gwint supersport uszkodzony ?
tak tuleja z gumą wyszła z tego pierścienia jakimś cudem, jak to zrobić żeby było dobrze ?
-
Gwint supersport uszkodzony ?
Witam, po wymianie zawieszenia na zime okazało się z tylnego amora wypadła "tuleja" zaznaczona na zdjęciu. Pytanie czy da się to jakoś uratować czy amor nadaje sie na śmietnik ?
MercDG
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta