Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

MARKA: Audi
MODEL: A4B5
ROK: 1995

Audi w moim posiadaniu od 2007 roku, jest to moje pierwsze auto i tak pomału z roku na rok coś się dokłada, sporo pracy już włożone ale jeszcze nie koniec tego co jest zaplanowane.

SILNIK: 1.9TDI 90KM, założone większe wtryski

ZAWIESZENIE:

- gwint KW V1, utwardzony w firmie Pecar
- dołożone twarde odboje
- rozpórka górna z Audi A6 C5
- rozpórka dolna custom

HAMULCE:

- przód 312mm od Audi A6 C5
- tył seria

BODY:

- lampy przód: Valeo, czarny BiXenon USA
- lampy tył: DEPO II lift
- zderzak przód USA, dokładka zespawana ze zderzakiem
- zderzak tył S4 B5
- progi S4 B5
- grill S4 B5
- klapa tył USA
- poszerzone nadkola przednie

KOŁA:

- felgi DARE LM 9J18
- opony Evergreen 215/35ZR18

ŚRODEK:

- fotele ori Recaro
- kierownica z Audi TT RS
- gałka S4B6
- czarna podsufitka
- dekory złoty połysk


PLANY:

- włożenie klimy
- konsola 2din i deska z poliftowej A4 B5
- detale środka, ori ręczny,gałka z a5 i parę innych smaczków
- poszerzenie tyłu
- negatyw na tylnej osi

IMG_0709.jpg

IMG_0703.jpg

IMG_0699.jpg

IMG_0694-2.jpg

IMG_0721.jpg

Beznazwy-3.jpg

VIDEO:

FOTKI:

Sezon 2008
44100256.th.jpg56849251.th.jpg37250929.th.jpg95615455.th.jpg17087914.th.jpg
Sezon 2009
79034122.th.jpg70391680.th.jpg78963494.th.jpg40802659.th.jpg43308379.th.jpg
Sezon 2010
15643439.th.jpg29886424.th.jpg77304355.th.jpg66324115.th.jpg81811166.th.jpg

Sezon 2014
th_Audi1.jpgth_8.jpgth_7.jpgth_4-1.jpgth_9-1.jpg

ŚRODEK (na przestrzeni czasu)
88023927.th.jpgpakietowietlenieled.th.jpgpakietowietlenieled2.th.jpg42145077.th.jpg37700765.th.jpg

Edytowane przez slepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Seria :th:

Zmiana lamp na przednie zespolone i tył polifotwe i bedzie juz :th:

jak bedziesz wywalał znaczki to oszczędz pierścienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie nad nimi zastanawialem, ale chyba zostawie, calkiem przyjemnie z nimi wygladaja :th:, a z tym A4 i 1.9TDI to taki przesyt na tej klapie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie . Bo jak wywalać znaczki wszystkie z tyłu to i z przodu ale to tak łyso a pierscienia muszą być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myslalem o przodzie bez znaczka, ale poczytalem forum i doszedlem do wniosku ze jednak musi byc, no i najlepiej by bylo od S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria i dobra podstawa do planowanych zmian. pokazuj fotki na bieżąco, jak będziesz dokonywał zmian... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu cos ruszylo, choc przedemna jeszcze daleka droga, narazie pozbylem sie znaczkow, z tylu.... wymienilem znaczek na grilu, no i fotka z xenonem... a co dalej.... sie okaze... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziłes xenon do nie soczewkowych lamp!!!! :shocked: kup lampy z soczewką i dopiero xenon, miski to ci dowód na dzieńdobry zabiorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze juz od listopada, i poki co no problem, ale w najblizszym czasie, na przod laduja lampy po lifcie, to tylko kwestia czasu... :th:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 11:13 _________________________________________________na przodzie zawitał nowy emblemat :audi:, poniewaz chrom zaczął się łuszczyć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna audi :good: tylko pomaluj cały grill albo wymień go bo teraz to głupio wygląda :thumbdown:

to jest tylko stadium przejsciowe, wolałem zrobić tak niż jeździć z odpryskującym chromem :wink4:, nstepny bedzie chyba grill 'no name", cały czarny, ale tez jako przejsciowka, a co potem to sie zobaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jak każda A4 :> hehe.

hmm małe pytanie... jakie żaróweczki świecą na pierwszym foto ?? To HIDy czy zwykłe typu blue ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy Bixenon, tylko czekaja jeszcze na lampki po lifcie, tylko nie wiem kiedy sie doczekaja ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy Bixenon, tylko czekaja jeszcze na lampki po lifcie, tylko nie wiem kiedy sie doczekaja ;(

bixenon? :naughty: jest coś takiego jak HIDy bixenon? :blink: Mniejsza o to, lepiej kup te soczewki bo ostatnio zwracam uwagę na tych co latają na HIDach w zwykłych lampach :evil: :bicz3: Lepiej zainwestuj w te lampy mi się jakoś udało uzbierać kasę :tongue4: Tylko czasu na montaż nie ma :wallbash: A jak tam sprawa zawiasu? Masz już to 1BE? :wink4: Furka spoko, tylko kup soczewki i najlepiej depo albo ori Valeo :good: I ten grill to pomaluj jeszcze tą chromowaną ramkę dookoła, na ciemnym autku wygląda super, jak jest ciemna :wink4: Zmiany zapowiadają się ciekawie :good: Pozdrowionka! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem mieć od kolegi gregory, ale jak się okazało to przód był 1BE, a tył standard 1BA, chyba wymienie same sprezyny...jak dobrze pojdzie pod koniec miesiąca, no i lampki tez sie moze doczekaja wymiany...a ten bixenon, to chodzi mi o to, ze i krotkie i dlugie swiatła mam w zenonie :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:18_________________________________________________jestem po zakupie grilla od RS4 i lampek tylnych po liftowych, powoli zbieram graty, montaż wszystkiego po Nowym Roku, gdy juz zrobie poprawki lakiernicze, i wymaluje lusterka, klamki i dokładki w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko super, i dobre plany, ja mam tez A4 1995 i robilem dokladnie te same mody zmiana lamp tyl przod na poliftowe grill RS4 klamki lustra w lakier, efekty super autko zupelnie odmlodzone jak prawdziwy lift :> powodzonka w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka symetrycznych lusterek

To jest dopiero uzyteczny mod.. :good:

Graty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no bardzo ciekawe mody :D ciekawe jak bedzie wygladac po skonczeniu wszystkiego :hi: powodzenia w dalszych modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...