Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. witaj w klubie
  2. witaj w klubie
  3. teraz mam założone czerwone ledy w trzecie swiatło STOP i wyglada to przyzwoicie.
  4. witaj w klubie.... przyjedz na spociki do Tarnowa, tam są fajne chlopaki.... :th: i dziewczyny tez
  5. witaj w klubie...
  6. witaj w klubie...
  7. witaj na forum
  8. no to Trzeniu dawaj znac, ja przyjedziesz... nie masz kom??????? za 2 tyg, obowiazkowo.... :th:
  9. Trzeniu, a ty co partyzantke uprawiasz????????? czemu nie dales znac ze bedziesz???????????? bysmy szybkiego spota zrobili.......
  10. odpadla mi blenda ktora mialem na tylniej szybie... przy predkosciok 160km/h i pofrunela prosto do rowu... na szczescie ja odnalazlem cala i zdrowa i teaz czeka na ponowne przyklejenie...
  11. witaj w klubie...
  12. witaj w klubie
  13. witaj w klubie Audi A4
  14. witaj w klubie zapraszam do aktywnego udzialu w zyciu klubu :th:
  15. Tu jest tylko witamy, wiec witaj nowy kolego pytania dotyczace konkretnego problemu mozesz zadawac w odpowiednim dziale...
  16. Slaweq, teraz Ty jestes "ojciec dyrektor"
  17. elmo, szkoda ze tego nie nagrałes... najlepsze bylo jak jej szukalem w fosie... i najwazniejsze ze znalazlem cała... :th:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 20:59 _________________________________________________p.s. gdzie rozpoczynamy nastepnego spota?? 1) parking podpromie 2) parking UW slaweq, czekam na Twoja wypowiedz...
  18. widze, ze cieżko ustalić jedno miejsce na spota... ... wiec proponuje niech kazdy przyjedzie gdzie chce i zrobi sie dwa spoty... :polew: Slaweq, skoro ustaliles miejsce spota na parkingu kolo UW, to dlaczego nie "zmoderowałes" info w pierwszym poscie??? i zrobilo sie niepotrzebne zamieszanie... skoro masz takie możliwosci, to wykorzystaj je...
  19. witaj, zapraszamy na spoty...
  20. witaj w klubie...
  21. witaj w klubie
  22. witaj w klubie
  23. witaj w klubie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.