Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, jutro spot... gdzie w koncu sie spotykamy?????? podpromie czy parking kolo urzedu wojewodzkiego???????????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszam do aktywnego udzialu w zyciu klubu...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, nie poznales mnie??? przeciez to ja...
-
Spotkania na drodze
tak to ja...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 22:32 _________________________________________________a ja dzis widzialem czarne A4 B5 z lampami led z tylu na parkingu kolo Kosciola w Rzeszowie przy Dabrowskiego, czy to ktos z klubu???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj, zagladnij na spota w niedziele... 20 kwietnia 2008, godz 15, parking Podpromie, to pogadamy... teraz spoty beda co 2 tygodnie, wiec napewno na ktoregos dasz rade przyjechac... fajnie zobaczyc kolejnego klubowicza na drogach podkarpacia... witamy serdecznie w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, no wlasnie nie bylo, a normalnie identyczna tylko z cała klapa z tylu i nawet sie przygladalem kierowcy, ale jakis nie kumaty byl... napewno na spocie nigdy nie byl... i stad moje pytanie, zeby sie ktos przyznal czyja to...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 20:47 PROSZE SIE WPISYWAć NA LISTE NA SPOT DO ARłAMOWA... bo normalnie śmiech na sali, ze jest tylko 6 osób... KTO JEST CHETNY TO NIECH SIE WPISZE... W KONCU BEDZIE INNY SPOT NIZ NA PODPROMIU...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzis na ul. Podkarpackiej (mniej wiecej na wysokosci radaru) widzialem A4 srebrne sedan po II lifcie (identyczna jak Slawqa, tylko miala z tylu klapę całą ) z rameczkami klubowymi... przyznawac sie czyja to???? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 20:39 _________________________________________________ Slaweq, kto i gdzie??? qurcze nigdzie sie nie ukryje w tym resie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco, trzeba bylo mrugac, machac... zebym cie zobaczyl...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, mam nadzieje, ze bedziesz...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, chyba sie nie obraziles?? :notworthy: Bez mi tu, bo dostaniesz kropke... czemu cie nie bedzie??????????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszam na spot w rzeszowie w najblizsza niedziele, godzina 15, parking na Podpromiu. Wiecej info znajdziesz w watku o spotach rzeszowskich: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_rzeszowskie_najblizszy_spot_20_kwietnia_2008_godz_15-t4168.3450.html Zapraszam, przyjedz... :notworthy:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzie mnie widziałes i kiedy?????????[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:25 _________________________________________________ ja proponuje Podpromie, ale to nie ode mnie zalezy... Trzeba zapytać Pana MODA... :polew: P.s. Slaweq, bez urazy.... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:26 _________________________________________________ kawałek mojego tez widać... ale w roli glownej Nasz MOD... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja 2 razy dziennie smigam podkarpacką... :th: ciekawe czy sie usmiechnąłem...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, wszystkie informacje jakich potrzebujesz znajdziesz w odpowiednich działach na forum... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, i czym prędzej kupuj A4... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszamy na spoty w twoim regionie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, brawo... :th: jakby każdy z nas przyprowadził do klubu 2 kolegów to było by nas... duuuuuuuuuuuuuzooooooooooo... :oklaski: :oklaski: oby tak dalej... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc Ykk, dawno cie u nas nie bylo..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tez widzialem ja w Resie, ale nie znamy wlasciciela... Dales mu kalendarzyk??? Ja ja widzialem ale jak jechala... wiec nie moglem dac kalendarzyka...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
noooo, mnie tesh... Slaweq, gratki... MODZIE... Bedziesz stawiał kropki...???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
maciek, to trzeba bylo fordem przyjechac.. w koncu licza sie ludzie a nie samochody
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
maciek, a czemu sie nie pisales na spota w niedziele??? co sie stalo?