Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty w swoim regionie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy serdecznie na spota 6 kwietnia 2008, godzina 14, parking kolo Urzędu Wojewódzkiego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aaaa, to teraz wszystko jasne... :th:
-
Spociki Łódzkie
czesc Łodź... Gugi, ładna fela letnia... :th: to 18"???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sam dwoma na raz?? hmmm nieźle...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmm, można by było sie wybrać do Sanoka, ale narazie nie moge obiecać... moze jest ktoś jeszcze chętny z Resa na wyjazd do Sanoka, to można pojechać kolumną
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też uważam, ze raz w miesiącu, to za rzadko... ale teraz nie ma kiedy zrobić spota, bo w ten weekend święta, (chyba ze w Wielkanoc zrobimy spota) zostaje następny weekend, tzn 29-30 marca, a potem już jest 6 kwietnia i oczekiwany spot. :th: ale od następnego miesiąca możemy pomysleć nad spotami np co 2 tygodnie... Ja jestem jak najbardziej "ZA" ale niech sie reszta wypowie... ile by nas nie było, to zawsze można sie spotkac...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, żartowałem...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak z okolic Przeworska, to napewno bity... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie, jak kupisz OOOO to pokaż fotki w odpowiednim dziale... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie, zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc wszystkim... jak Wam niedziela mija??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc wszystkim co tu taki spokój???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie, zapraszamy na spoty klubowe :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, napisz cos o sobie i o autku którym śmigasz...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach to są pomówienia... ... ja sobie niczego podobnego nie przypominam :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 14:50 _________________________________________________ moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach :polew: sokol daj mu spokój , szuder pewnie nawet nie pamięta jak usypiał na schodach duzo sie działo... ... a schody były wszędzie, ciężko było sie z nimi nie zaprzyjażnić... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
np. "chłopaki nie płaczą", albo "śmierć w wenecji"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie i również pozdrawiamy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie