Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. witaj w klubie zapraszamy na spoty lokalne :th:
  2. witaj w klubie zapraszamy na spoty w swoim regionie :th:
  3. witaj w klubie zapraszamy serdecznie na spota 6 kwietnia 2008, godzina 14, parking kolo Urzędu Wojewódzkiego
  4. aaaa, to teraz wszystko jasne... :th:
  5. Szuder odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czesc Łodź... Gugi, ładna fela letnia... :th: to 18"???
  6. sam dwoma na raz?? hmmm nieźle...
  7. hmmm, można by było sie wybrać do Sanoka, ale narazie nie moge obiecać... moze jest ktoś jeszcze chętny z Resa na wyjazd do Sanoka, to można pojechać kolumną
  8. witaj w klubie...
  9. witaj w klubie zapraszamy na spoty...
  10. ja też uważam, ze raz w miesiącu, to za rzadko... ale teraz nie ma kiedy zrobić spota, bo w ten weekend święta, (chyba ze w Wielkanoc zrobimy spota) zostaje następny weekend, tzn 29-30 marca, a potem już jest 6 kwietnia i oczekiwany spot. :th: ale od następnego miesiąca możemy pomysleć nad spotami np co 2 tygodnie... Ja jestem jak najbardziej "ZA" ale niech sie reszta wypowie... ile by nas nie było, to zawsze można sie spotkac...
  11. jak z okolic Przeworska, to napewno bity... :th:
  12. witaj w klubie, jak kupisz OOOO to pokaż fotki w odpowiednim dziale... :th:
  13. witaj w klubie
  14. witaj w klubie, zapraszamy na spoty
  15. witaj w klubie
  16. czesc wszystkim... jak Wam niedziela mija??
  17. czesc wszystkim co tu taki spokój???
  18. witaj w klubie, zapraszamy na spoty klubowe :th:
  19. witaj, napisz cos o sobie i o autku którym śmigasz...
  20. moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach to są pomówienia... ... ja sobie niczego podobnego nie przypominam :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 14:50 _________________________________________________ moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach :polew: sokol daj mu spokój , szuder pewnie nawet nie pamięta jak usypiał na schodach duzo sie działo... ... a schody były wszędzie, ciężko było sie z nimi nie zaprzyjażnić... :polew:
  21. np. "chłopaki nie płaczą", albo "śmierć w wenecji"
  22. witamy w klubie i również pozdrawiamy...
  23. witamy w klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.