Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam nadzieje, ze dasz rade... zapraszamy...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wirus01, ja cie pamietam, byles chyba na 1 spocie rzeszowskim... co sie z toba dzieje??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie posiadam takiego wynalazku...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
ykk, bo wykonana jest z ABS-u, a jak się ją polakieruje pod kolor nadwozia, to bedzie pięknie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
optymista...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, wybieram sie... :th: Z tego co widziałem na liście też jesteście... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... proszę Cie o napisanie czegoś więcej o sobie i przede wszystkim uzupełnij profil...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ciekawy jestem jaka będzie frekwencja na spocie???
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Lucas, jest coś takiego do B5 i sie nad tym mocno zastanawiam... coś takiego: http://moto.allegro.pl/item330740001_audi_a4_s4_b5_96_01_spojler_klapy_s_look_x_tuning.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie napisz coś więcej o sobie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem "ZA" Możemy sie wcześniej spotkać i kolumną pojechać na miejsce, choć miejsce zaparkowania będzie pewnie na parkingu przy E' Leclercu, bo bliżej bedzie cięzko dojechać...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cuber, dzięki za zaproszenie, ale ja napewno nie dam rady...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam w klubie kolejnego przedstawiciela podkarpacia zapraszamy Cie do brania czynnego udziału w życiu klubu a przede wszystkim zapraszam na spoty w Rzeszowie. Wszystkie info znajdziesz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/spoty_rzeszowskie_najblizszy_spot_6_kwietnia_2008_godz_14-t4168.0.html najbliższy spot 6 kwietnia, godzina 14, parking kolo Urzędu Wojewódzkiego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie, po to jesteśmy, zeby sobie pomagać... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty: http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/spociki_krakowskieniedziela_1700_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie i zapraszamy do czynnego udziału w spotach warszawskich http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska_4-t45.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj