Jump to content
19 19
Seba_LDZ

Spociki Łódzkie

Recommended Posts

2a6mo81.jpg

Termin najbliższego spotu: XXXXXXXXXXXXX :cool1:

79766.jpg

Miejsce: XXXXXXXXX ŁÓDŹ - ul. XXXXXXXXXXX 

POZIOM -X SEKTOR XXX

Link do mapy jakby ktoś potrzebował - XXXXXXXXXXXX

Terminarz kolejnych spocików:

STYCZEŃ - XX.XX.XXXXr | XX.XX.XXXXr 

Witam. Bardzo chętnie stawię się , gdzie tylko sie da na spocie... JESTEM JESZCZE ŚWIEŻAK JAKO KLUBOWICZ , WIĘC JESTEM JAK NAJBARDZIEJ "ZA", bo chciałbym nabyc np nalepkę klubu lub smyczkę...itp...ew. opłacić składkę.......Pozdrawiam...

... za duże ciśnienie w turbinach naszych ... i wtryskach paliwa ... wypijmy ...<br />1.9 TDI 131 KM  17\" 225/45/17  Pirelli P-ZERO S

Ja na spota mam chęć, ale przy tej pogodzie na kreske za zimno, na ślizganko za sucho, a stać w miejscu i przygladać się, jak wszystkim d*py odmarzają to jednak mi się nie chce.

Dlaczego się nie wzieliśmy za to jak sucho i ciepło było :/

www.trade-world.eu - Plotery, akcesoria i materiały eksploatacyjne. - W ofercie m.in. ploter tnacy laser plasma grawer frezarka<br /><br />www.shop.sea-star.pl – Wszystko dla Twoich paznokci. - Manicure stylizacja zdobienie lampa UV żel tipsy akryl ozdoby

Bo sie nikomu d*py ruszyć nie chciało. Spoko d*pa nie odmarznie szukam jakiejś fajnej knajpki z dużym parkingiem. A ślizganie będzie za mniej więcej tydzień jak dobrze pójdzie :)

gugas pisz kiedy to sie spotkamy nawet w 4 osoby :)... jak dla mnie to moze byc nawet dzis:D [br]Dopisany: 18 Listopad 2007, 14:15 _________________________________________________

No to co powiecie na Środa 21 albo Czwartek 22 w godzinach wieczornych np. 21 :> A co do miejsca to się jeszcze pomyśli :)

to mnie juz prosze gdzies tam wpisac :naughty: tylko dokladny temin i miejsce .... i bede ( moze jakos trafie :P .. )

mamy tam jakos od zaplecza podjechac? bo tak to z mapki wynika?

www.trade-world.eu - Plotery, akcesoria i materiały eksploatacyjne. - W ofercie m.in. ploter tnacy laser plasma grawer frezarka<br /><br />www.shop.sea-star.pl – Wszystko dla Twoich paznokci. - Manicure stylizacja zdobienie lampa UV żel tipsy akryl ozdoby

...Kur.. troche wyszła lipa z tym spotkaniem :kwasny:, bo jutro przecież o 20.45 ostatni meczyk naszych biało-czerwonych w piłe,

szkoda by go nie obejrzeć!!! :mysli:

...może by tak w czwartek?

Przecież i tak już jesteśmy w euro :tongue4:, nie ma całego głównego składu. Włączymy radia i będziemy słuchać :naughty:… ja już sobie wszystko ustawiłem na jutro .. :confused4: wiec nie wiem jak by było w czwartek. Ale jak już wszyscy tak będą chcieli to może jakość cos się wymyśli

...Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel...color] :P :gwizdanie:

...By wsiąść w Audiczke i móc na spocie Łódzkim w końcu spotkać się... :th: :a4fan::drunk:

ps. sorry panowie, nie wiem co mnie naszło... :tongue4:

W końcu udało sie nam spotkać(po bardzo długim czasie).

Choć na spocie były tylko trzy osoby to mówie wszystkim nieobecnym, że naprawde warto się spotkać i zapraszam na kolejne Łódzkie Spociki!!!

Pozdrawiam.

Dopisany: 22 Listopad 2007, 00:26 [/size]_________________________________________________...na liste mnie tez możecie dopisać :hi:

Jesli bedzie ustalona data i godzinka z miejscowka to chetnie sie podlacze,napewno sie jakos dostosuje ale najpierw musze odebrac autko od doktora a podobno bedzie to we wtorek tj 27 listopad ;-)

Każdy czeka na propozycje ale nikt nie garnie do jakiejs konkretnej propozycji a jak na mlodego klubowicza z stazem kilkunastu dni glupio mi jest cos zaproponowac wiec nadal czekam na Wasz ruch..... :-)

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

ja tez zostawiam :audi: w srode u mechanika ;) mam nadzieje ze mi zrobia w jeden dzien:D do zobaczenia