Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

woncki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez woncki

  1. Witam , miałem podobnie , podepnij VAG-a ale na 99 % to przepływomierz .
  2. Fajna B-piuntka , wnętrze . Co do gazu , moje nyndzne ADP zrobiło na gazie juz 100 tys. i dalej pomyka . 200 tysi przebieg całkowity i biega , bez 1,5 G w karku ale jedzie . Tanie , stare , dobrze wykonane auta warto gazować . Jak kiedyś wsiądę na 4.2 , zrobię to samo ...
  3. i tyle...
  4. Dokłandnie , miałem to samo , u mnie pomogło głębsze osadzenie czujnika .
  5. Jurid to niemiecka marka , ten poziom co Lucas . Swoją drogą warto i tarcze i klocki montować tego samego producenta
  6. Witam , moje auto to rocznik 97 ze starą czteroramienną kierownicą , jestem w posiadaniu kierownicy 3-ramiennej z 98 roku . Po rozebraniu okazało się , że taśma nie pasuje do tej nowej kierownicy . Teraz kwestia czy wystarczy dokupić taśmę pod nową kierę czy obudowa kolumny pod okrągłą taśmę też jest inna ? Czy kostki w moim aucie będą zgodne z tymi z nowej taśmy ?
  7. Wielkie dzięki Biorę się za rozbiórkę [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 09:47_________________________________________________Jeszcze jedno pytanie czy kanapa B5 po 2-gim lifcie będzie pasowała zamiast tej po 1-szym . W starszej jak wiadomo oparcie składa się z 3 elementów .
  8. Czyli samemu nie kombinować ? Obejrzę dokładnie boczki i zobaczymy . Ew na razie montaż samych foteli i kanapy , reszta do przeróbki :gwizdanie:
  9. Ostatnio w moje ręce wpadło całe wnętrze do B5 w jasnej skórze , niestety boczki są granatowe , ja u siebie mam grafit , czy możliwa jest przekładka samej skóry tak żeby za wiele nie popsuć ? Z góry dzięki .
  10. Witam , mój sprzęt to rok 97 , na allegro znalazłem taką kierownicę , według sprzedawcy pochodzi z roku 99 i twierdzi on , że będzie pasować . Oto link http://www.allegro.pl/item671024369_kierownica_skorzana_air_bag_poduszka_audi_a4_a6.html Druga sprawa to czy poduszka w kierownicy 4-ro ramiennej jest zamienna z tą z wersji 3- ramiennej ? Z góry dzięki .
  11. Koledzy , nie będę odkrywcą jeśli zapodam wartość 30 tys. km . jako właściwej do wymiany świec na gaziku . Nawet na sekwencji przede wszystkim to dbać , filtry , komp , świece , na końcu przewody . Nie plujcie na gaz , wystarczy dbać .
  12. Witam , nie pisałem nic o adaptacji , Thule robi najlepsze bagażniki dostępne na rynku , natomiast jeśli chodzi o tanie uchwyty to pisałem również o wersji alu Thule za troszkę większe pieniądze .
  13. Jak zobaczyłem pierwszą fotę to pomyślałem , teraz Ci pojadą , ale jednak nie . Dla mnie za ciężko jak dla tego nadwozia , koło OK natomiast ja poświęciłbym kilka wieczorów na demontaż , ale szacun
  14. Pikny ino jak koledzy pisali wydech na śmietnik , albo allegro . Pozdrawiam
  15. Kolego , a nie masz haka , polecam coś na hak . Jeśli nie to dobre belki na reling Thule ok. 350 zł plus ucwyty , sztywne , bezpieczne od 89 zł , wersja Thule alu 450 plus uchwyty za 290 zł za szt . Pewnie i bezpiecznie bez kombinowania , a i Audiczka się nie uszkodzi . Pozdro
  16. Hmm... ja jakieś 40 , 50 tysi w roku , a niby się nie jeździ :gwizdanie: im więcej tym lepiej , maszyna musi żyć :th:
  17. bożesz ty mój , kolejny na drodze do piekieł Gratki i wszystkiego naj...
  18. Gratulacje , piękna maszyneria :th: Jaka cena , jeśli można wiedzieć?
  19. Koledzy w przyszły poniedziałek wyjdzie Motor z testem B5 w dziale używane .
  20. woncki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marek następnym razem będę uważał czym staję na kresce , dzięki wszystkim obecnym na spocie i osobom ze wsi , które wykupiły u nas zakłady
  21. Serce rośnie , ile mamy w klubie 1.6 Ja maksa nie sprawdzałem ale po prostu jestem zadowolony , nawet gdyby latał 250 to niestety wcześniej moja cierpliwość by się skończyła , albo droga
  22. Jak będzie 600 tysi mam nadzieję zaprosisz na wódkę , bo teraz te 300 to tak jakoś się nie zachowałeś
  23. Dzięki za odpowiedź , dopiero teraz odebrałem , czyli biorę tego malca i czas na małą odbudowę . Wesołych Świąt , dzięki bratpit
  24. Witam , mam okazję kupić pięknego Malucha rok 79 , auto jest zarejestrowane , niestety bez przeglądu i ważnego OC . Poprzedni właściciel zrezygnował z OC w 2006 roku . Teraz pytanie czy warto się w to pakować , kogo ew. obciążą zaległymi składkami , czy może jest tak , że jeśli teraz wykupię polisę to wszystko będzie ok . Dzięki z góry za odpowiedź
  25. Każda przekładka to zła przekładka , nie chciałbym stracić życia , lub cierpieć , że ktoś je stracił tylko dlatego , że zostało w kieszeni kilka tysi . Nie tędy droga .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.