Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OPI

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Raggaman : Panowie i Panie ..jakby ktoś miał jakieś materiały/informacje na temat malowanie aerografem ? Coś cokolwiek ...tutoriale Eda Hubbsa mam juz za sobą No jakbyś gdzieś przez podkarpacie przewijał to mam tam kompla i moge tanio zalatwic... mi się podoba <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Inne/photo#5205865694037670994"><img src="http://lh4.ggpht.com/opinext/SD7zRFGB_FI/AAAAAAAAAdA/B-frC3dKgXY/s144/pajero%20037.jpg" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Inne/photo#5205865698332638306"><img src="http://lh5.ggpht.com/opinext/SD7zRVGB_GI/AAAAAAAAAdI/ZI3rjJyGLGo/s144/pajero%20049.jpg" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Inne/photo#5205865706922572914"><img src="http://lh3.ggpht.com/opinext/SD7zR1GB_HI/AAAAAAAAAdQ/x64mv0Z3sak/s144/pajero%20058.jpg" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Inne/photo#5205865711217540226"><img src="http://lh4.ggpht.com/opinext/SD7zSFGB_II/AAAAAAAAAdY/bZBfW0h4yBc/s144/przyczepa%20010.jpg" /></a>
  2. W najbliższy wtorek spocik jest... ? poradzi ktoś jak trafić ? Przyjade z moim wielkim brzydkim wydechem Ps. gdzie emblemat do B6 na przód kupić w wawie ?? może być plasticzek:)
  3. Dziś wracając z gdańska zauważyłem że jeden xenon (prawy) świeci centralnie przed maskę... o ile wiem nie miałem autoregulacji przy właczaniu więc co się mogło stać... ? moje autko to b6 2001 Help...?
  4. OPI odpowiedział(a) na OPI temat w Audi A4/S4 B6
    Tarnów ? swój chlop ja z Jasła pochodzę wkońcu obmyśliłem pośmigać miesiąc może dwa potem kupię dwururke 470 zł i tyleczek od 2,5 tdi... wiem wiem udawanie 2,5 l nie jest honorowe ale fajnie yglada... niestety przy kupnie komple odradzali 2,5 no i zostalem z jedna rurka ... no prawie bo dostalem jedna mega rure
  5. OPI odpowiedział(a) na OPI temat w Audi A4/S4 B6
    We środe wytaszcze na światło dzienne to może trochu lepiej będą wyglądały wrzucę fotkę A z rurką obawiam się że gdybym chciał zmienić końcuweczke to trzeba cały tłumnik potraktować bo coś nie dopatrzyłem złączek...... a bida straszna.... i jeszcze 500 zł ekologiczne... ;(
  6. OPI odpowiedział(a) na OPI temat w Audi A4/S4 B6
    Musialbym zmienic caly tlumnik bo remusa no chyba ze boschem dla usprawiedliwienia powiem ze juz taki byl
  7. Kupilem sobie A4 troszku usportowioną... <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5195050341998499922"><img src="http://lh6.ggpht.com/opinext/SBiGwvEXmFI/AAAAAAAAAZk/-WH2uFopjj0/s144/DSC03068.JPG" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5194712791928772610"><img src="http://lh5.ggpht.com/opinext/SBdTwvEXmAI/AAAAAAAAAYE/01h0XQfunds/s144/DSC03071.JPG" /></a> Pojechałem po fele... rs 17 (jakies podroby wloskie...) Ale niestety wstapilem po gumeczki no i wpadly mi w oko.... czarne <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5194712796223739922"><img src="http://lh6.ggpht.com/opinext/SBdTw_EXmBI/AAAAAAAAAYM/pH30JmJkoQc/s144/DSC03072.JPG" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5194714905052682274"><img src="http://lh5.ggpht.com/opinext/SBdVrvEXmCI/AAAAAAAAAYs/2jApgSVXBfs/s144/DSC03079.JPG" /></a> No i zciemnial strasznie... chcialem rozjasnic troszeczke i dolozylem ori chromy... <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5195050372063271042"><img src="http://lh5.ggpht.com/opinext/SBiGyfEXmII/AAAAAAAAAZ8/8QOb2hMHtdo/s144/DSC03091.JPG" /></a> <a href="http://picasaweb.google.com/opinext/Furka/photo#5195051694913198226"><img src="http://lh5.ggpht.com/opinext/SBiH_fEXmJI/AAAAAAAAAac/tOf0uHR8X4g/s144/DSC03088.JPG" /></a> i teraz to juz sam nie wiem ni w pupe ni w oko jakies takie inne autko sie zrobilo... I juz sam nie wiem czy zciagac czy przyzwyczaic... ratunku
  8. Sorki że pytam... ale nowiutki jestem jak moja a4... Spoty są co wtorek? dużo ludziów zagląda? no i co tam porabiacie ?
  9. Zobaczylem.. kupilem.. zakochalem.. A4, 2001, 1,9tdi czarna no i dołączyłem.... Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.