Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

woncki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez woncki

  1. :drool: Rispect , więcej nie powiem , bo wiem 1 procent z tego co się działo na zdjęciach .
  2. Nie no Panowie autka igiełki , czego by ten gośc nie przedawał to od dwóch dni w kraju i 160 tysi przebieg . Nadwozie bez skazy , a to , że leżało pewnie każde auto w warsztacie w Niemczech w kawałkach to tylko taki mały szczegół Poczekamy i zacznie A4 sprzedawać
  3. Zobaczcie tego passata a potem inne przedmioty sprzedającego , w każdej aukcji ten sam opis , wszystkie bryczki igiełka po prostu . To już jest rozbój w biały dzień http://moto.allegro.pl/item302510329_passat_1_9_tdi_110ps_maly_przebieg_100_oryginal_.html Oceniajcie ...
  4. Liczyłem na takie odpowiedzi moje ori bardzo mi sie podobają :th: , a to , chwilowe zauroczenie , cena mi nie pasiła jakoś , generalnie chciałem szprychy ...
  5. Witam , prosiłbym o Wasze opinie na tamat tych kółek , czy warto , cena jest bardzo atrakcyjna . Teraz poruszam się na oryginalnych 16 z b6 , wiem , że to mocne felgi , a jak będzie z tymi no name na naszych drogach , może ktoś kojarzy sprzedawcę . Z góry dzięki . http://www.allegro.pl/item300747115_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_black_nowosc_.html
  6. Ja bym został przy serii ew. dodatki z s-ki . Rieger może modny był kilka i naście lat temu , mają w ofercie pakiety do Audi ale jakoś mi się to gryzie z tą akurat marką . Dla mnie najładniejsze A4 to te czyste , niskie , niby seria , a jednak coś sprawia , że odwracam głowę , masz tutaj masę przykładów kanonu więc szkoda jeszcze coś dodawać . Pozdro
  7. Witam , no fajne , prosimy o fotki
  8. Właśnie godzinę temu ściągnąłem wyżej wymienianą i do kosza , razem z obwódkami okien też z allegro . Nie wiem co mnie podkusiło , takie wlepki nie pasują jakościowo do reszty i tyle . U mnie wytrzymały tydzień , teraz jest na czarno . Jak ktoś wie jak wygląda oryginał chrom to nie spojrzy na to
  9. Auto ładne kolego , felgi jak najbardziej , gratuluję właściwego wyboru , a Ronin z tego co wiem to śmigał S8 Pozdrawiam .
  10. Co do sprzęgła to tak już ma , że bierze wysoko , co do 1.6 to może ten motor zadziwić naprawdę . 1.,6 , 8 zaworów i po polsku gaz do tego . świece co 50 tysi , kable co 30 tysi i spokój . Pozdro . Zarżnij 8 zaworówkę VW ale ten post tylk dlatego , że robię dużo i chcę oszczędnie , tdi odpada z ADP , przy 50 tysiach rocznie . Pozdrawiam[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 01:24 _________________________________________________wujek kupił astre clssic coś koło 95 roku, 14 na gazie.. 40tys km Jak nówka.. skad? Od mojego lekarza, koleś miał dwa auta, najpierw kupił sobie nowa astre potem peżota jakiegoś i astra stała przykryta ok 5 lat od czasu do czasu uzywana.. Stan jak z salonu i cena niecale 10 tys Nie odpowiem ...
  11. hmm tuning agresywny , skrajność agresji w audi to tylko oryginalne podzespoły . Powiecie , nudzi jak zwykle , ale tak jest , to tej marce przystoi jak ktoś nie wie , albo wcisnęli mu g...o to przykre . Czym charakteryzuje się marka ... czystością stylu , prostotą , powściągliwością , zresztą kupiłeś chyba wiesz po co ... Chłopie doświadczaj tego co zrobili koledzy z Ingolstadt i zostaw to w spokoju , naprawdę bez osobistych wycieczek , zaufaj fabryce ...
  12. Dla mnie baja od momentu debiutu marzyłem o B5 , a teraz sam wiesz , auto dla każdego (kwestia dostępności), dlatego my tutaj musimy bronić swojego zdania , właściwy wybór , klasyczny wybór , organoleptyczny wybór pozdro
  13. woncki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam kolejne ADP (autentycznie duże przebiegi) to nie demon prędkości ale poczytaj o nim potrafią te motory naprawdę dłuugo jeździć nawet na gazie (500 - 600 tysi ) oczywiście jak się nim będziesz opiekował . Sporo zmian jeszcze przed tobą ale podstawa to ładna seria a nie tjuningi po kimś .
  14. Ja palę Radomskie ale jak Pan major chce Franz ma Camele ... Wszystko kwestia gustu i wyboru. A jedyny słuszny wybór to ... ale nie dla Nas ta gadka .
  15. MMMMM ładna :oklaski: , do tego większa fela i baja
  16. woncki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nice kolor , a co do zmian to standard - lampy przód tył po lifcie - atrapa po lifcie - felgi min.16 cali - pokrowce do kominka Aha i zazdroszczę 125 kucy
  17. woncki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pasuje
  18. Gratulacje ja przeżywałem to samo dokładnie 3 lata temu , wszystkiego dobrego jeszcze raz no i :oklaski:
  19. Witam , płetwa z dachu do piachu :> tylne lampy poproszę po drugim lifcie , felgi (też mam 1.6 kupiłem ori 16 od b6 , skromnie ale ori ) , przednie lampy depo ( też czekam ) , klamki w kolorze nadwozia i będzie :th: Reszta wiadomo . Jak biega to autko po takim przebiegu (mi jeszcze 100 tysi do Ciebie ) Pozdrawiam
  20. Lepiej odłącz , wtedy masz pewność , że nic się nie stanie .A najlepiej daj spokój z taką puszką w 1.6 , no chyba , że ma być po prostu głośniej .
  21. Witam , usprawiedliwia Cię tylko to , że wszystkie zmiany to dzieło poprzedniego właściciela :gwizdanie: To jest styl ori , cichociemny to elementarz . Silnik super , zmień parę rzeczy żeby nie czuł się jak w obcym ciele . Pozdrawiam .
  22. No bardzo ładna , mam pytanie o pochodzenie reflektorów , ori czy nie .
  23. Witam wszystkich , jestem świeży na forum , a4 kupiłem miesiąc temu i od razu poszukałem adresu klubu . Już te pierwsze wizyty dały mi sporo wiedzy o tym sprzęcie , choć o jakości audi mam już wyrobione zdanie Pozdrawiam WONCKI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.