Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gouda

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Taaaa nie ma jak targać Potwora Ciasteczkowego na kojo, będzie co dzieciom opowiadać hehe:dance: nie mniej jednak zacnie było, nie ma co... Pozdro Lele ---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:53 ---------- Następnym razem biorę nosze
  2. Ha! Krzysztofie wcale z Tobą w pokoju być nie muszę Lele... Ja będę założymy się ?
  3. Jeszcze tylko 2 tygodnie hehe ja już się nie mogę doczekać, zwłaszcza że to moja pierwsza zlotowa impreza
  4. Jako właściciel auta pozdrawiam wszystkich konserwatystów i liberałów. Dziękuję za słowa miłe jak i te krytyczne. Niezależnie jednak od tego jaki kto lubi styl, pozdrawiam wszystkich kierowców. Życzę również szczęśliwego nowego roku i pomyślności tak wielkiej żeby nas wszystkich było stać na R8. Szerokości na drodze życiowej i asfaltowej :>
  5. A ja powiem że właśnie tak stuningowane Audi podoba się mi, czyli właścicielowi. I tuning miał być agresywny takie było założenie tego przedsięwzięcia. Reszcie świata podoba się "gleba, fela, światełka po lifcie, kierunki na białe" a mnie podoba się mocne ospojlerowanie. I nie zgodzę się z opinią że A4 tylko zrobiona na S czy RS jest ładna jest to subiektywny i skrajnie ograniczony pogląd. Ja chciałem żeby autko się wyróżniało pośród milionów tak samo wyglądających A4 i uważam że osiągnąłem zamierzony cel. A założę się że gdyby 20 samochodów z tego forum zrobionych na eSki stanęło obok siebie to wyglądało by to nudnie i na pewno nikt by nawet ich nie zauważył. Poza tym ile można oglądać to samo... W przyszłym roku zamierzam kupić S4 B5 i do niej z pewnością przełożę całe ospojlerowanie. I jak chcecie mieć grile, zderzaki, fele itd. od S-ki to sobie tą eSke kupcie. Szerokości, przyczepności i żeby wszyscy z tego forum kupili sobie S4, to takie noworoczne życzenie P.S. i nie jestem fanem zespołu "Boy's" ani techno z całym szacunkiem dla osób, które uwielbiają słuchać takowych przy rozkręconym na max radyjku i z opuszczonymi szybami (jacy wy jesteście wtedy męscy)
  6. Tak wygląda moja miłość Pozdrawiam wszystkich kierowców
  7. Witam wszystkich audimaniaków, a szczególnie kierowców A4-rek przeglądałem to forum wiele razy a przez to że można tu znaleźć wiele fachowych porad i cennych sugestii, postanowiłem dołączyć do ekipy a4-klub.pl. Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego Karpia i pachnącej choinki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.