Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne


agdamski

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam srebne :audi:

llbu7.jpg

Jest to A4/B5 avant 2,5 TDI Quatro (tiptronic).

dscn4418fq5.jpg

Niunia to pelna opcja:skora,wszystkie szyby i lusterka el. ,xenony,podgrzewane fotele,czujniki parkowania,przyciemniany tyl,klima, el.otwierany dach,no ale przede wszystkim jest to tiptronic a z tym to juz jest niezla zabawa.

Co do naglosnienia to ma radio sony,6 glosnikow Bosse i dwa dwudrozne Infinity no i oczywiscie subwoofer.

hjgil5.jpgdscn4421kv3.jpg

dscn4420ok9.jpgoojx9.jpg

dscn4423qw6.jpgnmnen9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko!! ciekawe czy taka antene od telefonu ktos staral sie przerobic na antene od cb - moze by to wspolgralo jakos?? z tylu zaslepki w aucie masz jak od mojego koloru - marine (granat) - genialne wyjscie pod granatowy ideal!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslepiki ,prawdopodobnie nie sa orginalne z mojego autka,ale za to byly w nich Infinity,wiec w tym wypadku nie bede nazekal :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki wywale jak tylko blachy z przodu zrobie,a co do audio to tylko radio wymieniam,myslalem o PIONEER AVH P5900 albo JVC KD - AVX33

no ale wszystko zalezy o ile poplyne na blachach z przodu i boku,glosniki zostaja,bass tez-pewnie ze chcialbym wiekszy/mocniejszy,ale od 4 miesiecy jestem tatusiem i musze miec miejsce na fure mojego syna :) w bagazniku.

A felgi juz mam upatrzone,ciemny szary chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądny :kox: a nie zamało płynu chłodniczego troszeczke?? :mysli: bo chodzą słuchy ze lubi spierda**ć i robic zamieszanie na niekorzyść kieszeni własciciela :(

ogólnie ślicznie ale wiesz ze brewki zdejmij bo cie chłopaki z klubu zjedzą :naughty:

jak na niemce to tip :good: ale czy do nas dobry sam nie wiem :mysli: tez chciałem do siebie tip ale padło ze lepiej wyjde na manualu. autko super :) dobrego i bezawaryjnego jezdzenia zycze tobie i twojemu 2.5 bo lubią byc nie dobre :bicz3:

:kox: :kox: no i :notworthy: za quattro, tez planuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnne autko normalnie blizniak mojego, tyle ze ja mam ośke, bezawaryjnej jazdy życze, :wallbash: zapraszam do mnie poczytasz sobie,

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...