Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam srebne :audi:

llbu7.jpg

Jest to A4/B5 avant 2,5 TDI Quatro (tiptronic).

dscn4418fq5.jpg

Niunia to pelna opcja:skora,wszystkie szyby i lusterka el. ,xenony,podgrzewane fotele,czujniki parkowania,przyciemniany tyl,klima, el.otwierany dach,no ale przede wszystkim jest to tiptronic a z tym to juz jest niezla zabawa.

Co do naglosnienia to ma radio sony,6 glosnikow Bosse i dwa dwudrozne Infinity no i oczywiscie subwoofer.

hjgil5.jpgdscn4421kv3.jpg

dscn4420ok9.jpgoojx9.jpg

dscn4423qw6.jpgnmnen9.jpg

Opublikowano

Witam , no fajne , prosimy o fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie staram sie je wsadzic :confused4:

Opublikowano

Wszystko cacy ale te brewki :kwasny:

Opublikowano

fajne autko!! ciekawe czy taka antene od telefonu ktos staral sie przerobic na antene od cb - moze by to wspolgralo jakos?? z tylu zaslepki w aucie masz jak od mojego koloru - marine (granat) - genialne wyjscie pod granatowy ideal!! :D

Opublikowano
  • Autor

zaslepiki ,prawdopodobnie nie sa orginalne z mojego autka,ale za to byly w nich Infinity,wiec w tym wypadku nie bede nazekal :>

Opublikowano

brewki wont :wallbash: ! i to audio tez przydaloby sie jakos poprawic :)

Opublikowano

no fakt brewki i audi to calkiem inne strefy :/ idealu sie nie poprawia :)

Opublikowano

Piekna fura jedyne co to mozesz dokupic jakies wypasne alusy

Opublikowano
  • Autor

Brewki wywale jak tylko blachy z przodu zrobie,a co do audio to tylko radio wymieniam,myslalem o PIONEER AVH P5900 albo JVC KD - AVX33

no ale wszystko zalezy o ile poplyne na blachach z przodu i boku,glosniki zostaja,bass tez-pewnie ze chcialbym wiekszy/mocniejszy,ale od 4 miesiecy jestem tatusiem i musze miec miejsce na fure mojego syna :) w bagazniku.

A felgi juz mam upatrzone,ciemny szary chrom.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Brewki aut i jakie te felgi upatrzyles.....

Audik bardzo fajny :gwizdanie:

Opublikowano

łądny :kox: a nie zamało płynu chłodniczego troszeczke?? :mysli: bo chodzą słuchy ze lubi spierda**ć i robic zamieszanie na niekorzyść kieszeni własciciela :(

ogólnie ślicznie ale wiesz ze brewki zdejmij bo cie chłopaki z klubu zjedzą :naughty:

jak na niemce to tip :good: ale czy do nas dobry sam nie wiem :mysli: tez chciałem do siebie tip ale padło ze lepiej wyjde na manualu. autko super :) dobrego i bezawaryjnego jezdzenia zycze tobie i twojemu 2.5 bo lubią byc nie dobre :bicz3:

:kox: :kox: no i :notworthy: za quattro, tez planuje, pozdrawiam

Opublikowano

Ładnne autko normalnie blizniak mojego, tyle ze ja mam ośke, bezawaryjnej jazdy życze, :wallbash: zapraszam do mnie poczytasz sobie,

pozdawiam

Opublikowano

Wszystko pięknie tylko te brewki można by zdjąć. Felgi bym zostawił, chyba, żeby zamienić na jakieś ładniejsze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.