-
Gdzie kupie lakier o kodzie ly7c "nardo grey"
Czesc. kolego kupiles ten lakier ?
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
Jesli mam sterownik 8D0907557 i vag pokazuje mi blad pamieci ROM auto kreci lecz nie odpala Na jaki sterownik moge zmienic bo z moja kocowka jest tetgo malo a jak sie pojawi to cena zabija. Znalalzlem za 300zl caly komplet numer koncowy 557C
-
Usuwanie wgnieceń na Opolszczyźnie
Gdzies na budowlanych jest z tego co slyszalem firma Auto Detailing - Carnauba CARNAUBA.PL Carnauba Opole Kamil Krawczyk Opole - Odi.pl WWW.ODI.PL Firma Carnauba Opole Kamil Krawczyk - dane kontaktowe, ulica Cygana 1, miejscowość Opole, telefony, lokalizacja na mapie, opolskie. Oferta i opis firmy.
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Czyli z błędów z vaga wnioskujesz 1.masa ( brązowy kabel ?) Czy znaczy że muszę iść po kablu czy mogę gdzieś na krótko masę podpiąć ? 2.fioletowy kabel idzie do kabiny? Jakaś podpowodz jak i gdzie go znajdę? (Ewentualnie gdy to znajdę sprawdzić czy jest przejście??)
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Koledzy jak u was problem z klimą tak i u mnie w b8 Też pierwsze co zmieniony czujnik ciśnienia jak podpowiadał komputer Ale nadal lipa .
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Witam,koledzy szukam klamki alu do podlokietnika.
-
Oceni ktoś logi ?
silnik 2,5 tdi ake statyczne i dynamiczne LOG-01-001-statik.CSV LOG-01-004-statik.CSV LOG-01-013-statik.CSV LOG-01-001-004-xxx.CSV LOG-01-011-008-003.CSV LOG-01-011-010-xxx.CSV LOG-01-003-011-xxx.CSV
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Witam klimatronik : Nr.8E0 820 043 AD H14/S24 Temperatura jest od 16 czy 18 'c Więc ktoś może?? Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Frimuś obserwuje zawartość Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- LOGI
-
00858 - connection radio zf output to antenna amplifier 011 - open circuit
Zdjecie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
00858 - connection radio zf output to antenna amplifier 011 - open circuit
Panowie zgasł mi podświetlenie w radiu. Samo radio gra winda pracuje itd lecz wyświetlacz jest czarny tak jakby stracił podświetlenie. Jak przyświece latarka widać stacje itd. Błąd w vag to Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jutro zrobię Z a6 c5 2001 bodajże Full fis temp.oleju i ładowanie Radio cyfrowe Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolega bidzio mi mówił że to jest powód samej wymiany licznika właśnie na ten z fisem i że tu w wątku jest opis na ten temat. Lecz ja nie znalazłem. Tak właśnie chodzi o wzbudzenie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka