Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frimuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czesc. kolego kupiles ten lakier ?
  2. Jesli mam sterownik 8D0907557 i vag pokazuje mi blad pamieci ROM auto kreci lecz nie odpala Na jaki sterownik moge zmienic bo z moja kocowka jest tetgo malo a jak sie pojawi to cena zabija. Znalalzlem za 300zl caly komplet numer koncowy 557C
  3. Gdzies na budowlanych jest z tego co slyszalem firma Auto Detailing - Carnauba CARNAUBA.PL Carnauba Opole Kamil Krawczyk Opole - Odi.pl WWW.ODI.PL Firma Carnauba Opole Kamil Krawczyk - dane kontaktowe, ulica Cygana 1, miejscowość Opole, telefony, lokalizacja na mapie, opolskie. Oferta i opis firmy.
  4. Czyli z błędów z vaga wnioskujesz 1.masa ( brązowy kabel ?) Czy znaczy że muszę iść po kablu czy mogę gdzieś na krótko masę podpiąć ? 2.fioletowy kabel idzie do kabiny? Jakaś podpowodz jak i gdzie go znajdę? (Ewentualnie gdy to znajdę sprawdzić czy jest przejście??)
  5. Koledzy jak u was problem z klimą tak i u mnie w b8 Też pierwsze co zmieniony czujnik ciśnienia jak podpowiadał komputer Ale nadal lipa .
  6. Frimuś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki . dzieki
  7. Frimuś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam,koledzy szukam klamki alu do podlokietnika.
  8. silnik 2,5 tdi ake statyczne i dynamiczne LOG-01-001-statik.CSV LOG-01-004-statik.CSV LOG-01-013-statik.CSV LOG-01-001-004-xxx.CSV LOG-01-011-008-003.CSV LOG-01-011-010-xxx.CSV LOG-01-003-011-xxx.CSV
  9. Witam klimatronik : Nr.8E0 820 043 AD H14/S24 Temperatura jest od 16 czy 18 'c Więc ktoś może?? Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  10. Frimuś odpowiedział(a) na karol24 temat w Opolskie
    mozna zrobić
  11. Panowie zgasł mi podświetlenie w radiu. Samo radio gra winda pracuje itd lecz wyświetlacz jest czarny tak jakby stracił podświetlenie. Jak przyświece latarka widać stacje itd. Błąd w vag to Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  12. Jutro zrobię Z a6 c5 2001 bodajże Full fis temp.oleju i ładowanie Radio cyfrowe Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  13. Kolega bidzio mi mówił że to jest powód samej wymiany licznika właśnie na ten z fisem i że tu w wątku jest opis na ten temat. Lecz ja nie znalazłem. Tak właśnie chodzi o wzbudzenie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.