Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stichy

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sciagnij ta czesc nad szyba - nie wiem jak to sie zwie - na zaczepach jest wiec odciagnij - tyl lewa strona mam takie - 90zl
  2. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, przyjezdzam do PL na kilka dni - bede mial kilka drobiazgow ze swojej B6 - Jak ktos chetny to wystawie, ale najpierw tutaj wole poinformowac RNSe LED, klimatronik z grzaniem i czujnikiem jakosci, wlacznik swiatel auto, CLH + Regulacja wys swiatel, Gril gorny S4 i dolny S4-Line , Kolrowe zegary Wystawie wszystko w odpowiednim dziale w tym tygodniu
  3. Mam takze problem z wentylatorami - otworzysz drzwi - wentylator przez chwile pracuje na wolnych obrotach, a po odpaleniu full obroty i pracuja non stop - klima OFF. Bylem dzisiaj w ASO i dostalem odpowiedz - DPF sprawny - sterownik wentylatorow do wymiany - €1400 z wymiana - dobrze, ze na gwarancji
  4. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem kiedys BOSCHa w swoim - 3 lata i szl... go trafil a ori mialem 11lat
  5. U siebie mialem zwykle zarowki bo jak wlozylem biale ledy do czerwonych lampek to kolor byl Gdyby apodac czerwone ledy to moze by bylo lepiej
  6. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany - przyszla pora na rozstanie sie z moja A4 - pewnie na czesci https://a4-klub.pl/topic/202809-b6-avf-granatowa-ulepa/
  7. Cze Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZFY9J2123605
  8. Moze masz za wysokie cisnienie czynnika...
  9. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2.0tdi - 190
  11. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawialem sie nad tym bialym ale kolor taki jakis nie dla mnie
  12. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie zarobiony jestem - nie ma czasu na zabawe z wymiana wycieraczki
  13. Nowe granatowe
  14. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U siebie tez mialem problem z silniczkiem kilkaa lat temu - jeszcze dalo rade zregenerowac- dalem nowe oringi, a na dekielku w tym miejscu gdzie plyn przeplywa z trzpienia na polaczeniu z dekielkiem dalem ciut grubszy oring i jakies 5 lat i nic nie cieknie i silniczek nadal ten sam od nowosci Na ramie wycieraczki zbieralem sie i zbieralem z zamiarem zakupu i kupilem cale Q5 w takim samym kolorze jak A4 co by nie odczuc zmiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.