Treść opublikowana przez Stichy
-
Jak sprawdzić jaki mam wzmacniacz antenowy?
Sciagnij ta czesc nad szyba - nie wiem jak to sie zwie - na zaczepach jest wiec odciagnij - tyl lewa strona mam takie - 90zl
-
B6 DIVISION
Pany, przyjezdzam do PL na kilka dni - bede mial kilka drobiazgow ze swojej B6 - Jak ktos chetny to wystawie, ale najpierw tutaj wole poinformowac RNSe LED, klimatronik z grzaniem i czujnikiem jakosci, wlacznik swiatel auto, CLH + Regulacja wys swiatel, Gril gorny S4 i dolny S4-Line , Kolrowe zegary Wystawie wszystko w odpowiednim dziale w tym tygodniu
-
Wentylator pracujący od odpalenia.
Mam takze problem z wentylatorami - otworzysz drzwi - wentylator przez chwile pracuje na wolnych obrotach, a po odpaleniu full obroty i pracuja non stop - klima OFF. Bylem dzisiaj w ASO i dostalem odpowiedz - DPF sprawny - sterownik wentylatorow do wymiany - €1400 z wymiana - dobrze, ze na gwarancji
-
B6 DIVISION
Mialem kiedys BOSCHa w swoim - 3 lata i szl... go trafil a ori mialem 11lat
-
Żarówki w lampka drzwiowych
U siebie mialem zwykle zarowki bo jak wlozylem biale ledy do czerwonych lampek to kolor byl Gdyby apodac czerwone ledy to moze by bylo lepiej
-
B6 DIVISION
Pany - przyszla pora na rozstanie sie z moja A4 - pewnie na czesci https://a4-klub.pl/topic/202809-b6-avf-granatowa-ulepa/
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cze Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZFY9J2123605
-
Czujnik ciśnienia klimatyzaji - ciągle sie psuje.
Moze masz za wysokie cisnienie czynnika...
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- [B6 AVF] Granatowa ulepa
Nowe granatowe- [B6 AVF] Granatowa ulepa
- B6 DIVISION
U siebie tez mialem problem z silniczkiem kilkaa lat temu - jeszcze dalo rade zregenerowac- dalem nowe oringi, a na dekielku w tym miejscu gdzie plyn przeplywa z trzpienia na polaczeniu z dekielkiem dalem ciut grubszy oring i jakies 5 lat i nic nie cieknie i silniczek nadal ten sam od nowosci Na ramie wycieraczki zbieralem sie i zbieralem z zamiarem zakupu i kupilem cale Q5 w takim samym kolorze jak A4 co by nie odczuc zmiany- Nawigacja MIB Montaz
Jak mozna - jaki koszt dolozenia navi do tego co juz ma (MMI dotyk i VC)? Podziekowal- Nawigacja MIB Montaz
Nie bijcie za podpiecie pod temat - - do Q5 z tego roku MMI dotykowe + Virtual Cockpit dasz rade dolozyc navi ?- Samochód dla żony :)
Kilka lat temu kupilem Merive okazyjnie - 1.6 klima el szyby i takie tam kseny - nie chciala tym jezdzic bo jak powiedziala - lusterkami sie podpierala w zakretach - lubi jezdzic troszke bardziej agresywnie a wczesniej jezdzila audikiem Wiec ja zostalem j z Meriva i powiem ze fajnie mi sie jezdzilo - mialem 2 lata- Auto gasnie po dynamiczniejszej jezdzie
moze podcisnienie - brakuje vacum- B6 DIVISION
Ale ja juz mam BRD i nie wiem czy wymienic na taka sama czy cosik z lepszym dolem z naciskiem na lepszy dol- B6 DIVISION
Pany, pytanie bo nie jestem troszke na czasie z turbinami - regenerowac, kupic regenerowana czy cosik w zamian - chodzi mi tylko aby nie bylo jakis tam przerobek - P&P mnie interesuje bo to co mam to moczy sie na moj widok - ok 210kkm dmuchala- B6 DIVISION
Dzieki za odpowiedz - chodzilo mi czy osprzet bedzie pasowal i czy rozrzad zaloze AVF czy musi zostac ten na silowniku- Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Instrukcji nie mam, ale jak by ktos szukal czesci to mam komplet do przerobki- B6 DIVISION
Pany takie pytanie - mam do wymiany rozrzad i przy okazji chce zmienic walek bo moj (450k) razem ze szklankami - czy nie lepiej zalozyc drugi silnik - mam AWX-a (180k)? Czy bedzie wszystka pasowalo na przekladke pod AVF?- Kolizja ?
ale bedzie kotlet - Blotnik ori nowy - zderzak zostal ten sam bo nie bylo pekniec - maske sam wyprostowalem w 2 min