Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stichy

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stichy

  1. Sciagnij ta czesc nad szyba - nie wiem jak to sie zwie - na zaczepach jest wiec odciagnij - tyl lewa strona mam takie - 90zl
  2. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, przyjezdzam do PL na kilka dni - bede mial kilka drobiazgow ze swojej B6 - Jak ktos chetny to wystawie, ale najpierw tutaj wole poinformowac RNSe LED, klimatronik z grzaniem i czujnikiem jakosci, wlacznik swiatel auto, CLH + Regulacja wys swiatel, Gril gorny S4 i dolny S4-Line , Kolrowe zegary Wystawie wszystko w odpowiednim dziale w tym tygodniu
  3. Mam takze problem z wentylatorami - otworzysz drzwi - wentylator przez chwile pracuje na wolnych obrotach, a po odpaleniu full obroty i pracuja non stop - klima OFF. Bylem dzisiaj w ASO i dostalem odpowiedz - DPF sprawny - sterownik wentylatorow do wymiany - €1400 z wymiana - dobrze, ze na gwarancji
  4. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem kiedys BOSCHa w swoim - 3 lata i szl... go trafil a ori mialem 11lat
  5. U siebie mialem zwykle zarowki bo jak wlozylem biale ledy do czerwonych lampek to kolor byl Gdyby apodac czerwone ledy to moze by bylo lepiej
  6. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany - przyszla pora na rozstanie sie z moja A4 - pewnie na czesci https://a4-klub.pl/topic/202809-b6-avf-granatowa-ulepa/
  7. Cze Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZFY9J2123605
  8. Moze masz za wysokie cisnienie czynnika...
  9. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2.0tdi - 190
  11. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawialem sie nad tym bialym ale kolor taki jakis nie dla mnie
  12. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie zarobiony jestem - nie ma czasu na zabawe z wymiana wycieraczki
  13. Nowe granatowe
  14. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U siebie tez mialem problem z silniczkiem kilkaa lat temu - jeszcze dalo rade zregenerowac- dalem nowe oringi, a na dekielku w tym miejscu gdzie plyn przeplywa z trzpienia na polaczeniu z dekielkiem dalem ciut grubszy oring i jakies 5 lat i nic nie cieknie i silniczek nadal ten sam od nowosci Na ramie wycieraczki zbieralem sie i zbieralem z zamiarem zakupu i kupilem cale Q5 w takim samym kolorze jak A4 co by nie odczuc zmiany
  15. Jak mozna - jaki koszt dolozenia navi do tego co juz ma (MMI dotyk i VC)? Podziekowal
  16. Nie bijcie za podpiecie pod temat - - do Q5 z tego roku MMI dotykowe + Virtual Cockpit dasz rade dolozyc navi ?
  17. Kilka lat temu kupilem Merive okazyjnie - 1.6 klima el szyby i takie tam kseny - nie chciala tym jezdzic bo jak powiedziala - lusterkami sie podpierala w zakretach - lubi jezdzic troszke bardziej agresywnie a wczesniej jezdzila audikiem Wiec ja zostalem j z Meriva i powiem ze fajnie mi sie jezdzilo - mialem 2 lata
  18. moze podcisnienie - brakuje vacum
  19. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ja juz mam BRD i nie wiem czy wymienic na taka sama czy cosik z lepszym dolem z naciskiem na lepszy dol
  20. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, pytanie bo nie jestem troszke na czasie z turbinami - regenerowac, kupic regenerowana czy cosik w zamian - chodzi mi tylko aby nie bylo jakis tam przerobek - P&P mnie interesuje bo to co mam to moczy sie na moj widok - ok 210kkm dmuchala
  21. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za odpowiedz - chodzilo mi czy osprzet bedzie pasowal i czy rozrzad zaloze AVF czy musi zostac ten na silowniku
  22. Instrukcji nie mam, ale jak by ktos szukal czesci to mam komplet do przerobki
  23. Stichy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany takie pytanie - mam do wymiany rozrzad i przy okazji chce zmienic walek bo moj (450k) razem ze szklankami - czy nie lepiej zalozyc drugi silnik - mam AWX-a (180k)? Czy bedzie wszystka pasowalo na przekladke pod AVF?
  24. ale bedzie kotlet - Blotnik ori nowy - zderzak zostal ten sam bo nie bylo pekniec - maske sam wyprostowalem w 2 min

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.