Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Oglądałem wybiórczo oba meczyki ale Francja mnie zaskoczyła. Po cichu liczyłem, że RPA awansuje, ale wygrali tylko 2-1, więc to im nic nie daje Francuzi mnie rozczarowali, powiem, że nic do nich nie mam. Jakby patrzeć na tych europejskich faworytów, to nawet ich wole od Włochów, Hiszpanów, Portugalczyków i Niemców, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć, że to najgorsza drużyna tego Mundialu. Grają gorzej niż reprezentacja Polski. Są głosy, że nie awansowali uczciwie na te mistrzostwa, no bo w sumie zwycięski gol pad po wcześniejszym zagraniu ręką (wiem, jedni i drudzy mogli jeszcze coś strzelić i wynik mógłby być inny), ale nie martwiłem się tym, bo myślałem, że Francuzi więcej pokażą niż Irlandia. Teraz jednak myślę, że ta Irlandia lepiej by się zaprezentowała. Trójkolorowi nic nie grają. Nawet te zespoły, które są najniżej w rankingu FIFA, te Hondurasy, czy Korea Płn. chociaż przegrały już po 2 mecze i nie mają szans na awans, to jednak oni coś pokazują i walczą (Korea np. dzielnie się broniła z Brazylią przez 55 min. a z Portugalią grała jak równy z równym), a Francuzi w 3 meczach zdobywają 1 pkt. i strzelają jedną bramkę i do tego honorową, do pustej bramki. Kto wygra Mundial to nie wiem, myślę, że znaczącą rolę odegrają zespoły z Ameryki Południowej, bo jak do tej pory rozegrały 11 meczów i do tego mają 10 zwycięstw. Takim czarnym koniem mogą być Chile lub Urugwaj.
  2. Jak wygrają to na 1 miejscu Jak Hiszpanie wygrają to na pewno wyprzedzą Chile, ale pytanie ile (i czy wogóle) Szwajcaria wygra z Hondurasem. Jak wygra 1-0 to będzie: (miejsce, drużyna, mecze, bramki, punkty) 1. Hiszpania 3 3-1 6 * 2. Chile 3 2-1 6 3. Szwajcaria 3 2-1 6 4. Honduras 3 0-3 0 A jak pokonają Honduras 2-0 to sytuacja sie odwróci: 1. Szwajcaria 3 3-1 6 2. Hiszpania 3 3-1 6 * 3. Chile 3 2-1 6 4. Honduras 3 0-3 0 * Liczyłem, że Hiszpanie wygrają z Chile przynajmniej 1-0, jak wygrają wiecej to wiadomo, lepiej dla nich.
  3. Szanse mają duże ale zapomniałeś, że jeszcze Szwajcaria ma 3 pkt. (wygrała z Hiszpanią). Może być taka sytuacja, że w ostatniej kolejce Hiszpanie wygrają z Chile, a Szwajcaria z Hondurasem i 3 zespoły będą mieć po 6 pkt. Wtedy zadecydują bramki. Niemniej będzie ciekawie Podobna sytuacja jest też w grupie B, gdzie Argentyna może przegrać z Grecją, a Nigeria z Koreą Płd i też będą mieć po 3 pkt. Wątpie w to, żeby Argentyna przegrała z Grekami, ale jak pokazują te mistrzostwa niczego nie można być pewnym
  4. Ale co :?: Konkretnie to o co Ci chodzi :?: EDIT Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:39 A wtedy to co było fajnego :?: audi 200T i golf G60 I Pamela Anderson Audi 200 to bardziej lata .80, nie mniej jednak model wspaniały Co do ankiety to wole, żeby wygrała Brazylia. Raz, że gra lepiej, a dwa, że wtedy może wyjść z grupy WKS, a nawet ich lubie
  5. Argentyna prowadzi 1-0 z Kanadą, na Polsat Sport dają
  6. Podobno można, ale przepuszczalność światła musi być ok 70%
  7. A jak ktoś ma przyciemniane szyby. Widać dobrze twarz?
  8. Oh shit :> Panowie z salonu nie muszą się martwić, zawsze pozostaje Allegro
  9. Może Chrysler Sebring Coupe? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11480766 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13114703 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12714769 Albo Mazda 626 III generacji. Może trochę starsze ale bardzo dobre. Sąsiad ma taką samą tylko, że w Dieslu i nie narzeka. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13100992 http://moto.allegro.pl/item1023195547_mazda_626_sport_coupe_2_2.html Niekoniecznie. Matka koleżanki wozi się takim C124 300E i dobrze się jej jeździ a co???ładny samochód szkoda ze wiekszośc dojebana przez chłopaków spod remizy,ale jak cos to i tak z niemcowni trzeba sciagać,no astra ładniejsza ale droższa.... :> :>
  10. VW Passat Drift Edyszyn Fordzik Biedna Golfina
  11. Zagiąłeś mnie tym Do tej pory myślałem, że kolumny w Excelu kolumny się nie kończą, tak jak komurki i, że zawsze można sobie wstawić nową. Próbowałem już różnych kombinacji i wychodzi na to, że to IV jest ostatnie, a mam Office'a 2003. Jutro sprawdzę na 2007. [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 16:55_________________________________________________Pomyłka, komórki też się kończą. Ostatnia to 65536 :>
  12. Dobrze, że jest napisane z jakiego to forum, bo nie wiedziałbym nawet, że to Passat Brak mi słów My się zimy nie boimy :> :>
  13. To jeszcze nic, mój znajomy, z którym kiedyś chodziłem do szkoły, porusza się zieloną B5-tką z jednej strony ma znaczek S4 a z drugiej 1.1 (pewnie z jakiegoś Seicento). Jak znajde fotę to wrzucę. Pare autek ode mnie Uno W-Power :>
  14. 1991Kamil opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdybym chciał obejrzeć filmy lub telewizję w 3D to muszę mieć specjalny monitor/telewizor czy wystarczą tylko okulary? Canal+ zapowiedzieli, że pokażą ostatnią kolejkę Ekstraklasy w 3D, a przynajmniej mecze Wisły i Lecha. Angielska telewizja już jakiś czas temu wyemitowała mecz Arsenal - Man Utd w trójwymiarze i to była pierwsza taka transmisja na świecie. Dałoby rade obejżeć na zwykłym?
  15. 1991Kamil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A czemu od Pucharu Włoch? Inter gra finał z Romą która ma zapewnione 2 (walczy o 1) miejsce i zagrają w LM, więc to miejsce z LE przejdzie na kogoś dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.