Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym żeby w tym wątku wszyscy kibice piłki nożnej spekulowali na temat LM.

POdsumowywali mecz, pisali swoje typy aż do samego finało w maju w Madrycie.

Póki co 4 kolejka fazy grupowej.

Wyniki live.....

http://www.fcb24.com/info/wyniki-na-zywo-.html

Jeśli macie lepszą strone z wynikami live wklejajcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:20_________________________________________________póki co moja radiówka niedomaga z transmisją live :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:21_________________________________________________koniec pierwszej połowy meczów

20:45 44' A. P. O. E. L. 0-0 FC Porto - myślę że Porto weźmie się do roboty

20:45 44' AC Milan 1-1 Real Madrid - Milan wygra bo gra u siebie

20:45 44' Atletico Madrid 0-0 Chelsea FC - niespodzianka

20:45 44' Besiktas 0-1 VfL Wolfsburg - wygrywa silniejszy

20:45 44' FC Bayern Munich 0-1 Girondins Bordeaux -

20:45 44' Maccabi Haifa 0-1 Juventus

20:45 44' Manchester United 1-2 CSKA Moscow - największa niespodzianka póki co :kox:

20:45 44' Olympique Marseille 2-1 FC Zurich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dostanie Rubin baty od mojej kochanej Barcelonki :kox::naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:11_________________________________________________Ta porażka na Camp Nou to ewidentny wypadek przy pracy.....będzie transmisja na polsacie?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dostanie Rubin baty od mojej kochanej Barcelonki :kox::naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:11_________________________________________________Ta porażka na Camp Nou to ewidentny wypadek przy pracy.....

Ja też mam taką nadzieję... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico - Chelsea - 1-1 :confused4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________Barca ich rozwali jak paczkę draży :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:26_________________________________________________ale się porobiło w tych meczach.

końcowe wyniki

20:45 90' A. P. O. E. L. 1-1 FC Porto (0-0) 84' Falcao

20:45 90' AC Milan 1-1 Real Madrid (1-1) 29' Benzema Ronaldinho (pen) 34'

20:45 90' Atletico Madrid 2-2 Chelsea FC (0-0) Aguero 66' 90' Drogba 82' 88'

20:45 FT Besiktas 0-3 VfL Wolfsburg (0-1) 14' Misimovic 80' Gentner 86' Dzeko

20:45 90' FC Bayern Munich 0-2 Girondins Bordeaux (0-1) 37' Gourcuff 90' Chamakh

20:45 90' Maccabi Haifa 0-1 Juventus (0-1) 45' Camoranesi

20:45 90' Manchester United 3-3 CSKA Moscow (1-2) 25' Dzagoev Owen 30' 31' Krasic 47' Berezutski Scholes 84' Valencia 90'

20:45 90' Olympique Marseille 6-1 FC Zurich (2-1) Aegerter (og) 3'Abriel 11'31' Alphonse Niang 52'Hilton 80' Cheyrou 87' Brandao 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dostanie Rubin baty od mojej kochanej Barcelonki :kox::naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:11_________________________________________________Ta porażka na Camp Nou to ewidentny wypadek przy pracy.....będzie transmisja na polsacie?? :mysli:

widze ze bedziemy miec duzo wspolnego :kox: :kox: ....

fcbarca.com polecam - fcb24 troche pytke odstawia ostatnio.

Mecz z Rubinem to przypadek , Rubin nie zrobil nic by ten mecz wygrac oddali 3 strzaly na bramke i tylko murowali sie. Teraz powinno byc lepiej , choc warunki atmosferyczne beda srednie + stan murawy . No nic zobaczymy jutro ostro bede kibicowac Barcie.

p.s. szkoda fartownej bramki Osasuny w 93 minucie... .wlasciwie to bramka Pique ale blad Marqueza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokolei

APOEL-PORTO byłem bardziej za gospodarzami, ze względu na polski akcent w tym zespole :naughty:

MILAN-REAL no cóż spodziewałem się ze Real wygra teraz i wyrówna rachunki za tamta porażke u siebie, ale tak sie nie stało...niech lepiej C.Ronaldo wraca do składu... wtedy chociaz Real wygrywał, może nie w pięknym stylu, ale wygrywał :cool1:

ATHLETICO-CHELSEA dosyć ciekawy mecz i remis raczej wskazany...

BESIKTAS-WOLFSBURG niemcy są w dobrej formie także i w tym sezonie... pewne zwycięstwo na tureckim terenie :naughty:

BAYERN- BORDEAUX w tym sezonie goście grają bardzo ciekawy futbol, w tamtym zresztą też, ale w tym jest równie ciekawie, fajna paczke mają i grają ładnie piłką :wink4: podoba mi sie ten zespół :good:

MACCABI HAIFA- JUVENTUS stary dobry poczciwy Juventus cóż więcej dodać... :wink4:

MANCHESTER UNITED-CSKA MOSKWA oglądałem na żywo ten mecz i musze powiedziec, że dobrze że własnie ten wybrałem, a nie Milan-Real :tongue4: Manchester rozpoczeli w przemeblowanym składzie bez 5-6 podstawowych zawodników...na początku coś tam probowali stworzyc jakies okazje... ale bramka Dzagoeva (25 min) nawet ciekawa rozpoczęła ten mecz na całego :) Podrażnieni United zaczęli się brać do roboty i efekt natychmiastowy odpowiedz Owena w 29 min meczu :good: następnie ciekawa akcja CSKA kilka podan z pierwszej pilki i na czysta pozycje wychodzi Krasic ktory strzela na 1:2 no i tu musze pochwalic ruskich za umiejętna gre piłką bo to jedna z wazniejszych rzeczy w futbolu. Do przerwy 1:2 no i czekamy na emocje w II połowie która znow zaczeła sie ciosem CSKA, doskonala wrzuta w iscie angielskim stylu na dalszy slupek i Berezutski dopełnia formalnosci i jest 1:3 !!!! ManUtd nóz na gardle... bo to już róznica 2 bramek :kwasny: Ferguson robi zmiany widząc ze potrzeba swiezej krwii na boisku... wchodza Rooney, Obertan i Evra poprawienie lewej strony boiska :wink4: umiejętnie :good:

no i to przynosi efekty... 84 min Scholes dośrodkowanie... główka i mamy juz 2:3 :naughty: na boisku dominowali juz tylko United którzy chcac awansowac do kolejnej fazy potrzebowali remisu... który nadszedł w 92 min meczu... na uderzenie zza pola karnego decyduje sie Valencia...rykoszet od Schennikowa (18 latek- bardzo perspektywiczny ) i jest 3:3 !!!!! :good: upragniony remisik :>

reasumując ManUtd pokazał ducha walki, doświadczenie i to coś :naughty: bo jedną bramke można odrobić, ale już 2 to jest jednak sztuka na takim poziomie jak Liga Mistrzów :cool1: musze tez pochwalic CSKA bo grają naprawde fajna piłke :wink4:

Akinfeev spoko bramkarz, Dzagoev, Schennikow, Krasic-- Ci zawodnicy wyrózniali sie, ale caly zespol szacun.

co do United... Valencia starał się, ale brakowało mu wsparcia Neville'a, brawo dla Owena za ,,nosa strzeleckiego" Scholes pomimo wieku klasa swiatowa :good: , Macheda coś tam próbował, ładnie obraca sie z piłką, miał 2 okazje, 2 razy piłka otarła sie o słupek :kwasny: ale przyszlosc przed nim... dobry występ moim zdaniem :cool1:

i ogólnie oby więcej takich meczów w LM :)

aaa zapomnialem Marsylia- Zurich no cóz... raczej większych szans nie mieli szwajcarzy jeszcze na wyjezdzie... i dostali niezly bagaż 6 bramek... pogrom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywiezie Barca 3 pkt z Kazania. Już przed LM typowałem Rubin na 'czarnego konia' rozgrywek. Stawiam na nich i mnie nie zawiedli. Kurs 21 zrekompensował straty wywołane remisem z Interem i przegraną z Dynamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywiezie Barca 3 pkt z Kazania. Już przed LM typowałem Rubin na 'czarnego konia' rozgrywek. Stawiam na nich i mnie nie zawiedli. Kurs 21 zrekompensował straty wywołane remisem z Interem i przegraną z Dynamem.

no jesli faktycznie tak bedzie to Barca będzie miała trudności żeby awansować do kolejnej fazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos ogladal mecz na CN czy tylko czytaliscie interie ??

Naprawde Rubin wtym meczu nic nei zagral mieli kupe szczescia i to wszystko . Z Atletico barca sobie stworzyla mniej sytuacji a jaki byl wynik wszyscy wiemy , po 30minutach bylo po meczu . Zawalili moze mecz u siebie(dekoncentracja) ale nie chce mi sie wierzyc ze teraz przycisnieci do muru zawala ten mecz. Jedynym przeciw Barcie jest ...pogoda i dluga podroz (ostatnio Ossauna i potem odrazu Kazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdej druzynie sie ciezko tam gra 100tys trąbek piszczy,do tego mroz i te harpagany orajace ziemie...

pamietam potyczki barcelony ze starym dynamem kijow(rebrow,szewczenko)w tym roku ten rubin moze byc takim dynamem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...