Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

to zamknij :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys wiedzial Zmija ze jestem sfrustrowany tym ze Barcelona przegrala z tak slabym Interem ... i ze przegrala bo Mou 3 tyg siedzial i wymyslal specjalna taktyke. Barca wyszla i zagrala to co zawsze , nei zmienila stylu. Rok temu Bayern przegral 4-0 i nie istnial na murawie (wiem mecz meczowi nie rowny). Teraz widzialem mecz w ktorym Inter mial kupe szczescia, gral z Kontry siedzial u siebie na murawie i sie bronil. Jednych takie widowisko porywa innych nie. Mnie osoboscie bardziej podobal sie Bayern w tym meczu, choc ich nie lubie .

Inter jest mistrzem i chwala im za to , ale jestem przekonany ze w przyszlym roku nie dojda nawet do 1/2 . Barcelona od 5 lat jest w czolowce jak ManU , a jak wiemy w footballu musza byc wyjatki stad Macie Mistrzowski Inter. Tyle w temacie.

to tylko swiadczy o geniuszu Mou:) ze potrafil jako jeden z niewielu opracowac taktyke na Barce:) mamy ja jestem sympatykiem Interu od kad gral tam moj ulubiony pilkarz najlepszy napastnik w histori Ronaldo:) tak to jestem kibicem Realu od malutkiego ponad 15 lat. ale zawsze kibicuje Interowi jak mojej druzyny juz niema. mi tez polityka klubu sie niepodoba ze wydaja tyle hajsu itp ale jak wiadomo z klubem jest sie na dobre i na zle:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...