Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje, że skoro Inter miał mniej sposobności do strzelenia bramki, a jednak wygrał, to znaczy, że miał większą skuteczność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze kontry w Europie:) a Diego jest kotem:) Robben? hgahaha indywidualnie to sobie moze w ping-ponga pograc Sneijder bije go w kazdym aspekcie bo gra dla druzyny w ciaglym ruchu biega pokazuje sie na pozycje a ten jezdziec bez glowy stoi przy tej lini i czeka az mu pilke podadza a z obrona jaka ma inter wiadomo bylo ze sobie nie poszaleje w kiepskiej bundeslidze moze sobie cos postrzelac i fartem z lepszymi FORZA INTER

Te szwaby niemialy zadnego pomyslu na gre a Inter zjadal ich cwaniactwem. Widze ze najwiecej to tu pisze kibicow Barcy a nie Bayernu i wyladowywuja swoja frustracje ze Barca zostala wyeliminowana przez INter i pisza jaki on teraz nie jest HU****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czy nie,fakt faktem ta "Cudowna" barca zainkasowala 3 gole od interu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie gra piłki efektownej i widowiskowej...przykład-mecz w finale z roma.. [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:40_________________________________________________

Jest czy nie,fakt faktem ta "Cudowna" barca zainkasowala 3 gole od interu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Wypadek przy pracy....mieli zbyt męcząca podróż autokarem.:)

Zobaczycie za rok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KU*** wielki kibic wulkanem sie bedzie tlumaczyl. jakby Barca byla taka kosmiczna to co by jej ziemski wulkan przeszkodzil. Ulomni sa niewiedzieli ze wulkan wybuchl mogli wyjechac tydzien wczesniej. Gdzie jest barca niema niema jej niema niema jej :kox: o ponapinam sie jak "kibice" barcy [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:41_________________________________________________

KU*** wielki kibic wulkanem sie bedzie tlumaczyl. jakby Barca byla taka kosmiczna to co by jej ziemski wulkan przeszkodzil. Ulomni sa niewiedzieli ze wulkan wybuchl mogli wyjechac tydzien wczesniej. Gdzie jest barca niema niema jej niema niema jej :kox: o ponapinam sie jak "kibice" barcy

oNI MAJA WYGRYWAC A NIE GRAC PIEKNIE:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...

Ja swoje wiem :kox:

Inter jeśli nawet wygra 6 trofeów to i tak nie zrobi tego w taki sposób jak Barca :)

W taki sposób na pewno tego nie zrobi.

Dlaczego?

Bo Barcy po prostu nie ma. Nie potrafiła wygrać nawet nieefektownie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie każdy na swoje poglądy i wie swoje o swoim klubie...fakt faktem że Liga Mistrzów już za nami i nie ma co płakać nad rozłanym mlekiem...proponuje przenieść się do działu o Mistrzostwach Świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien ktos zamknac temat i otworzyc go jak sie zacznie LM 2010-2011 :gwizdanie:

nie ma co sie napinac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pierdu, pierdu, a u mnie pod domem biegają jakieś pijaczury i wykrzykują dziwne hasłą...

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca jest przereklamowana...

może i jest bo jest na ustach całego świata piłki nożnej... kiedyś był przereklamowany MenUtd bo też grali na topie tak samo miał swój czas Real Madryt czy Juve bo grali i wygrywali ale KLASA jaką prezentują zawodnicy z Kataloni jest nieporównywalna do reszty i tak się dzieje od x czasu ten wie kto chociaż raz oglądał najlepszą na świecie szkółkę FCB... Każdy ma prawo wygrać jak i przegrać... będą selekcje transfery będzie inaczej ale Barca zostanie Barcą i h*j

:brawo: :brawo: :brawo: ViVa lA BarCA :brawo: :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca jest przereklamowana...

Futbol jest przereklamowany....

Kolesie z krzywymi nogami i pustką pod kopułą zarabiają obłędne pieniądze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca jest przereklamowana...

Futbol jest przereklamowany....

Kolesie z krzywymi nogami i pustką pod kopułą zarabiają obłędne pieniądze..

:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak barcelona paletala sie w srodku tabeli jeszcze nie tak dawno ledwo co lapala sie do UEFA to tylu krzykaczy niebylo zaczely sie sukcesy to i wysyp kibicow nagle sie pojawil:) powojuja troche po pewnym czasie zacznie sie era innego klubu i juz krzykaczy nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam z nią jestem zawsze ;) żałuje że w pl nie ma klubu który radziłby sobie w LM podobnie jak inne zagraniczne kluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys wiedzial Zmija ze jestem sfrustrowany tym ze Barcelona przegrala z tak slabym Interem ... i ze przegrala bo Mou 3 tyg siedzial i wymyslal specjalna taktyke. Barca wyszla i zagrala to co zawsze , nei zmienila stylu. Rok temu Bayern przegral 4-0 i nie istnial na murawie (wiem mecz meczowi nie rowny). Teraz widzialem mecz w ktorym Inter mial kupe szczescia, gral z Kontry siedzial u siebie na murawie i sie bronil. Jednych takie widowisko porywa innych nie. Mnie osoboscie bardziej podobal sie Bayern w tym meczu, choc ich nie lubie .

Inter jest mistrzem i chwala im za to , ale jestem przekonany ze w przyszlym roku nie dojda nawet do 1/2 . Barcelona od 5 lat jest w czolowce jak ManU , a jak wiemy w footballu musza byc wyjatki stad Macie Mistrzowski Inter. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...