-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
Jestem następny, 3 rok jeżdzę 228tys na blacie, świadomy kupna BPW, wszystko śmiga jak należy!!!
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
...no właśnie chyba zapodam zawias z S-Line, nie bede przesadzał. Gdyby ktoś miał do oddania meldujcie sie
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Chłopaki powoli ale do przodu: Moja niunia doczekała się "czterech osiemnastek" :-) <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
No nic, to szukamy zawiechy... Dzięki za pomoc
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
No właśnie 1BA :/
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
Witam. Jeżdżę na normalnych oryginalnych 16" ale mam zamiar zmienić na 18" takie jak na fotce. Pytanie do Was - czy będzie konieczna zmiana zawiasu czy jeździ ktoś na takim zestawie? Wydaje mi sie ze bez zmiany samochód moze wyglądać jak wóz drabiniasty Dlatego pytam Was o zdanie. Z góry dzięki View image: fele 18
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
A ja zadna zyłką tylko grubszą nitką to zrobiłem. Wsadzasz ją mieszy znaczek i klape i jedziesz: moja-twoja... nitka przerwała sie jakies 3-4 razy ale co tam - nic sie nie uszkodzilo. Potem klej który został namoczylem i zdrapałem, klape umyłem, przelecialem szmatka i srodkiem do polerki i jak nówka RRobiłem tak w mojej b5 starej i b7 teraz. Bez obaw
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
u nas 50zł stal, 60zł alu i to cholera bez mycia...
-
Czy te felgi podejdą do mojej a4?
Jak dla mnie to nr 3. Miałem w 16' w b5 identyczne, ładnie to wyglądało
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
Jest jakiś sposób aby to sprawdzić ?? Jak ruszałem to na półsprzęgle strasznie szarpać zaczynał, a jak jechałem i np dotykałem lekko sprzegla nogą to taką pulsacje czulem w pedale. Dziwne objawy ale takie były...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
Jak z dwumasem u Ciebie? Pytam, bo miałem to samo b5 i jak schodziły obroty, na jałowym to myslalem ze mi bude rozwali, drązek zmiany biegów szalał, że hej. Najpierw wymiana wszystkich gum trzymających tlumik, poduchy i niby troche pomoglo ale nie do konca, bo za chwile to samo. Na koncu okazalo sie, ze to dwumas tak szalał i przechodziły te wszystkie drgania na bude.
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko mocno
no to wdupia olej, ze tak sie brzydko wyraże... przyczyn moze być fiu fiuuu.... :gwizdanie: niestety wiele, macie jakies pomysly chlopaki?
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ogólnie to mi sie widzą felgi RS6 new tylko jakby to w 18 wyglądało, bo w 19 to miodzio jest Dobra ludziki, nie będzie felunku ani innych modów. Niunia jest na sprzedaż ;(. Kupuje starego rumpla na budowe wiec tego sprzedaję... w razie pytań co do auta - pytajcie, piszcie, dzwońcie i polecajcie pozdro
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Ładniutka
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ja miałem dwie do wyboru albo ta albodruga 170 PS, podwójny wydech i to było piekne tylko była w środku "czarno-biała" navi jak ja to mówie hehe nie bylo RNS i decyzja padla na nią wtedy. P.S. Ale gdybyście mieli albo ktoś z Waszych znajomych w dieselku Passata B4 ok 1997-98 rok kombi, Ford Mondeo 99-00 kombi albo Mercedesa W124 250 czy 300 w kombiku to dajcie znać. Do takich furmanek nie bedzie mi szkoda worka cementu wrzucic
wrzecion
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta