Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrzecion

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem następny, 3 rok jeżdzę 228tys na blacie, świadomy kupna BPW, wszystko śmiga jak należy!!!
  2. ...no właśnie chyba zapodam zawias z S-Line, nie bede przesadzał. Gdyby ktoś miał do oddania meldujcie sie
  3. Chłopaki powoli ale do przodu: Moja niunia doczekała się "czterech osiemnastek" :-) <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  4. No nic, to szukamy zawiechy... Dzięki za pomoc
  5. Witam. Jeżdżę na normalnych oryginalnych 16" ale mam zamiar zmienić na 18" takie jak na fotce. Pytanie do Was - czy będzie konieczna zmiana zawiasu czy jeździ ktoś na takim zestawie? Wydaje mi sie ze bez zmiany samochód moze wyglądać jak wóz drabiniasty Dlatego pytam Was o zdanie. Z góry dzięki View image: fele 18
  6. A ja zadna zyłką tylko grubszą nitką to zrobiłem. Wsadzasz ją mieszy znaczek i klape i jedziesz: moja-twoja... nitka przerwała sie jakies 3-4 razy ale co tam - nic sie nie uszkodzilo. Potem klej który został namoczylem i zdrapałem, klape umyłem, przelecialem szmatka i srodkiem do polerki i jak nówka RRobiłem tak w mojej b5 starej i b7 teraz. Bez obaw
  7. u nas 50zł stal, 60zł alu i to cholera bez mycia...
  8. Jak dla mnie to nr 3. Miałem w 16' w b5 identyczne, ładnie to wyglądało
  9. Jest jakiś sposób aby to sprawdzić ?? Jak ruszałem to na półsprzęgle strasznie szarpać zaczynał, a jak jechałem i np dotykałem lekko sprzegla nogą to taką pulsacje czulem w pedale. Dziwne objawy ale takie były...
  10. Jak z dwumasem u Ciebie? Pytam, bo miałem to samo b5 i jak schodziły obroty, na jałowym to myslalem ze mi bude rozwali, drązek zmiany biegów szalał, że hej. Najpierw wymiana wszystkich gum trzymających tlumik, poduchy i niby troche pomoglo ale nie do konca, bo za chwile to samo. Na koncu okazalo sie, ze to dwumas tak szalał i przechodziły te wszystkie drgania na bude.
  11. no to wdupia olej, ze tak sie brzydko wyraże... przyczyn moze być fiu fiuuu.... :gwizdanie: niestety wiele, macie jakies pomysly chlopaki?
  12. Ogólnie to mi sie widzą felgi RS6 new tylko jakby to w 18 wyglądało, bo w 19 to miodzio jest Dobra ludziki, nie będzie felunku ani innych modów. Niunia jest na sprzedaż ;(. Kupuje starego rumpla na budowe wiec tego sprzedaję... w razie pytań co do auta - pytajcie, piszcie, dzwońcie i polecajcie pozdro
  13. Ja miałem dwie do wyboru albo ta albodruga 170 PS, podwójny wydech i to było piekne tylko była w środku "czarno-biała" navi jak ja to mówie hehe nie bylo RNS i decyzja padla na nią wtedy. P.S. Ale gdybyście mieli albo ktoś z Waszych znajomych w dieselku Passata B4 ok 1997-98 rok kombi, Ford Mondeo 99-00 kombi albo Mercedesa W124 250 czy 300 w kombiku to dajcie znać. Do takich furmanek nie bedzie mi szkoda worka cementu wrzucic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.