Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gawlok11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Oki dzięki jutro to sprawdzę i u ciebie był taki sam przypadek jak tu u mnie
  2. Tak właśnie taki wymienilem
  3. Nie poradziłem sobie jeszcze jak odpale to kontrolki gasną do pierwszego użycia hamulca komputer pokazuje czujnik światła stop ale był wymieniony 2 razy myślałem o wymianie sterownika abs
  4. Witam test zakonczylem teraz po odpaleniu kontrolki gasną dopuki nie wcisne hamulca i zapalają się kontrolki ESP i abs a błąd jest włącznik światła stop. Chociaż czujnik stopu wymienilem raz zamiennik a raz orginal
  5. Wymienilem taśmę z czujnikiem skrętu może coś źle skalibrowane
  6. Problem dalej istnieje chciałem dokończyć test ale nie mogę. Robił ktoś test w a4 b6 z tych filmików nie działa da radę to wyłączyć komputerem
  7. tasma wymieniona pod kierownica testow zadnych nie robilem
  8. witam mam problem z abs i esp po diagnostyce sa bledy 01486 - Uaktywniony test funkcjonowania systemu 35-00 - - 00512 - Czujnik Halla nie znajduje sie w punkcie odniesienia 27-10 - Niezrozumia3y sygna3 - Sporadyczny 00768 - Czujnik temperatury wymiennika ciep3a z ty3u (G154) 37-10 - uszkodzony - Sporadyczny gdzie szukac
  9. chodzi tylko tak nie równo na wolnych obrotach i tylko jak sie zagrzeje jak go zgasze i zapale to tak chodzi jak na trzy tłoki a potem troszke sie wyruwnuje ale i tak szału ne ma , rozrzad miesci sie w normie na komputerze.mam jeszcze urwana jedna poduszke silnika i czy to moze byc spowodowane tym ma ktos jakies pomysły
  10. filtry wymienione komputer nic nie pokazuje zadnych bledów a korekty sa lekko ujemne . szarpie na biegu jałowym na wolnych obrotach i tylko na cieplym silniku na zimnym jest wszystko ok mysle jeszcze ze moze ta pompka w baku nie daje takiego cisnienia jak powinna
  11. witam miałem problem z szarpaniem silnikiem wszystko porobione ; przepływka egr nawet wymienilem sprzegło cale i tez dalej szarpało no to mowie wymienie caly silnik znalazlem od passata anglika jak był cały i chodzil idealnie wymienilem caly slupek do swojego i szarpie jak nie wiem co jeszcze gorzej niz na moim i co to moze byc moze ktos odpowie bo juz nie mam sil
  12. zrobilem 1000 kilometrow od wymiany i nic nie ustawało z tym dymieniem nawet powiedzial bym ze coraz gorzej zaczynalo kopcic komputer nic nie pokazuje głowica calo robiona jedynie co pozostalo to pierscienie na tlokach czy to tez moze byc przyczyna
  13. witam mam mały problem auto mocno dymi na niebiesko zrobilem regeneracje turbo i to samo juz 3 razy ja oddawalem na reklamacje i to samo ci co regeneruja mówią ze byla ok wiec dalem do roboty głowice i to samo moze mi ktos powie co moze byc
  14. koledzy powiem wam ze tez mam takie drgania tylko jak silnik jest cieply jak zimny to wszystko ok wymieniłem juz dwumase pompki i dalej telepie zauważyłem ze moje poduchy sa bez czujnikow ale kable do poduch wisza obok to tez moze byc przyczyna tego telepania dodam jeszcze ze jak zgasze auto i zapale to silnikiem rzuca tak jakby z ramy chcial wypaść i mam takie wrażenie jakby nie palil na jeden tłok a po dodaniu gazu przestaje nie zawsze moga te poduchy wybijać auto z zaplonu
  15. wymienilem na nowe i jest to samo caly czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.