-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro dla kierującego czarnym sedanem b8 na rej KWI na klubowych ramkach wczoraj o 19.....jechałem za Tobą z nowosądeckiej w wielicką
-
[Małopolska] Widziany, widziana
sorki nie zauważyłem ale również pozdr
-
[Małopolska] Widziany, widziana
raczej tak
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Obstawiam że to żona Hormona jechała cechy szczególne - burza blond loków i tego tempa poruszania się też niczego sobie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pozdrowienia dla kierowniczki czarnej b7 avant na nr knt***18 na ramkach klubowych wczoraj ok 13 w Skawie, przylepiłem się do niej białym crafterem
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Nie wiem czy to czasem nie literówka bo nie widzę przełącznika "P" w katalogu części (widzę za to "B" dla B7). Schemat podłączenia w B7 wrzucę dziś w nocy. Hej grzebie, kopie po forum i nie widzę wątku dla b7, może ktoś podrzucić link do takowego, potrzebuje na gwałt przerobić a nie ogarniam z tych szczątkowych wypowiedzi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pozdr dla czarnej b7 avant z czarnymi szybami w Bilczycach ok 12.30.....jechałem crafterem więc mnie pewnie nie widziałeś
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ponowne pozdro dla kolegi z którym mijaliśmy się na obwodnicy Wieliczki ok 14.40
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no nie raz możesz spotkać, zazwyczaj to moje miejsce pracy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrawiam . Niestety nie widziałem Cię, chyba że jechałeś srebrnym avantem na KWI, który nagle zwolnił, obczajał straszliwie i pojechał dalej..... Tak czy owak pozdr....również dla pana w avancie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w którym miejscu? na jakich tablicach? moja stała ale ja mam czarną. na parkingu wzdłuż Piłsudskiego, stało na pograniczy przystanku i początku parkingu, tablic nie spojrzałem bo za szybko przejechałem, kurcze może i czarna, na pewno coś ciemnego
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pozdr dla ciemnozielonej b5 z wlepką klubową na klapie stojącej w piątek ok 19.00 pod szpitalem w limanowej,
-
Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?
aaaano , zapomniałem że włączyłem kompas dzisiaj , czyli spalanie powróciło a z mapką będę kombinował z inną nagrywarką, dzięki pozdr
-
Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?
no czytając różne wątki nasunęła się mi taka myśl, tam chodziło coś o zmianę parametru i wtedy wgrać dopiero soft 0650 czy wystarczy w adaptacji odpalić i ma chulać?
-
Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?
Droga bracio forumowa mam problem. Nagrałem sobie mapy 2011 i po wsadzeniu do napędu nie czyta wyświetla się Uploaded with ImageShack.us gdy otworzę wyświetlacz aby płytę wyjąć wyświetla się Uploaded with ImageShack.us to jeszcze pół biedy bo mam płytkę z 2007 r która działa wszystko ok na fisie tez normalnie pokazuję strzałki, problem jest gdyż na fisie nie pokazuje mi spalania, temp itd, mam tylko ta górą część od wybierania nr tel oraz wyświetlania rezerwy, wygląda to mniej więcej tak Uploaded with ImageShack.us a po wsadzeniu płyty z mapa 2011 jest tak Uploaded with ImageShack.us i teraz pytania mam takie: a) co zrobić żeby to naprawić tak aby fis ponownie wyświetlał parametry jazdy tak jak wyżej tylko żeby te mapy chodziły pozdr jockn