Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Droga bracio forumowa mam problem. Nagrałem sobie mapy 2011 i po wsadzeniu do napędu nie czyta wyświetla się

20120521016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gdy otworzę wyświetlacz aby płytę wyjąć wyświetla się

20120521017.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to jeszcze pół biedy bo mam płytkę z 2007 r która działa wszystko ok na fisie tez normalnie pokazuję strzałki, problem jest gdyż na fisie nie pokazuje mi spalania, temp itd, mam tylko ta górą część od wybierania nr tel oraz wyświetlania rezerwy, wygląda to mniej więcej tak

20120521015.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a po wsadzeniu płyty z mapa 2011 jest tak

20120521018.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i teraz pytania mam takie:

a) co zrobić żeby to naprawić :D tak aby fis ponownie wyświetlał parametry jazdy

B) tak jak wyżej tylko żeby te mapy chodziły :D

pozdr

jockn

Opublikowano
  • Autor

no czytając różne wątki nasunęła się mi taka myśl, tam chodziło coś o zmianę parametru i wtedy wgrać dopiero soft 0650 czy wystarczy w adaptacji odpalić i ma chulać?

Opublikowano

najpierw w ustawieniach navi wyłącz kompas tzn . dajesz navi -ustawienia i odptaszkowywujesz kompas , powróci spalanie itd:wink: co do mapki to jest żle nagrana dlatego pokazuje sie tylko jako aktualizacja softu

Opublikowano
  • Autor

aaaano :D, zapomniałem że włączyłem kompas dzisiaj :D, czyli spalanie powróciło a z mapką będę kombinował z inną nagrywarką, dzięki pozdr

Opublikowano

nagrywarka tylko pioneer i płyty verbatim DL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie tylko pionier, wiele modeli Lite-on spełnia wymagania np. SOHW-1673S

Opublikowano

Jakoś kolega kupił niby takiego liteona i nic z tego nie wyszło

Jak jest kompas to na komputer przełączasz przyciskiem reset tylko to jest męczące bo za każdym odpaleniem trzeba przełączyć

Jeśli wyświetla nazwę płyty że to aktualizacja softu to jest źle nagrana i mam z niej nie przeczyta jedynie można wgrać aktualizację

U ciebie nie poszła aktualizacja bo masz spolszczenie spolszczenie zazwyczaj ma ma większy numer żeby softy go nie nadpisywały, żeby wgrać soft trzeba zaadaptować vagiem wartość downgrade z 0 na 1 tylko nie pamiętam który kanał bo zazwyczaj używam VCDS.

Opublikowano

To jest ewidentnie źle nagrana płyta. Wiem, do kosza poszło 15 sztuk Verbatim DVD+DL :( Dopiero właśnie co nagrałem mapy 2012. Tylko, że musiałem kupić nową nagrywarkę. 6 różnych LG nie dało rady. Plextor PX-L890SA + Plextor tools +ImageBurn z magią :( Ważne, że się dało.

Opublikowano

Napisz do kolegi H4mm3R odnośnie mapek do rns'a , sam takową posiadam i jestem bardzo wdzięczny

Opublikowano

też mogę pomoc;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.