Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domin79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Młoody obserwuje zawartość domin79
  2. domin79 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no to zaczynamy rezac
  3. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podejrzewam ze kupiłes nieori zarniki i stad ten cały ambaras z przetwornicami te 12 pinowe sa ciut odporniejsze na nieori zarniki
  4. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eu czy uk
  6. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niema pozatym ze jeden zarnik masz d1s a drugi d2s:wink: dlaczego 12 i 4 są pod d1s racja
  7. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niema pozatym ze jeden zarnik masz d1s a drugi d2s:wink:
  8. nio to w poniedziałek wyyłam:wink: daj tylko adres na pw:naughty:
  9. Tomek mam ale stan jak.widac , w razie cos sprawdz nr czy to nie czasem ta sama co przy tt ale.z.tego co pamietam od b7 byla:-)
  10. ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN U siebie przerzuciłem tylko żółtą wtyczkę z poduchy z B7 do tej z R8 i wszystko działa. Nie podmieniałem modułu i taśmy, bo u mnie już była MF i tempomat. Myślałem żeby dokupić wtyczkę do poduchy z B7 ale to chyba jest dostępne tylko w kpl. a o ta Ci chodzi , jak cos to penie mam na stanie ale sprawdzic musze
  11. ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN
  12. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tyle ze conti to miekka guma , ale mimo wszystko:facepalm: ja wsadziłem 225 na 8,5 cala i widziałem jak znikaja i tez conti:kwasny: a co dopiero przy wiekszych naciagach
  14. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystko fajnie tylko jedna rzecz przy tycch naciagach , ciekawe na ile starcza oponki ? 1 sezon
  15. domin79 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.