-
[B5 AJM] Ciągły problem z odpowietrzeniem ukł. chłodzenia
ja w swoim AJM robiłem dokładnie tak samo.. jeśli układ sprawny wszystko sie zrobi samo
-
[B5] Brak podświetlenia drzwi i nóg
Witam ! jak w temacie.. nagle straciło się podświetlenie nóg oraz czerwonego światełka w drzwiach.Czy to oraz oświetlenie wnętrza jest na jednym bezpieczniku ?Dodam również że mikrostyki w zamkach strasznie swiruja.. jaki jest koszt takiego mikrostyku ? i jak to wygląda z wymianą ?
-
[ALL] Który kabel wybrać.. ?
Witam ! otóż siadł mój wysłużony kabelek.. pytanie który teraz kupić : 1. http://www.ebay.co.uk/itm/ELM327-OBD2-1-4-USB-Car-Diagnostic-Code-Reader-Scanner-/330604630571?_trksid=p4340.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26its%3DC%2BS%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D6743860936142209422 dzięki niemu będę mógł zdiagnozować więcej marek samochodów ? 2. A to taki jaki miałem wcześniej: http://www.ebay.co.uk/itm/VAG-COM-OBD2-OBDII-409-1-KKL-USB-Car-Diagnostic-Cable-Interface-Tool-VW-AUDI-/170730269002?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item27c051294a
-
[B5] Tylne głośniki i sub
mam , jednak najprościej jest podłączyć za pomocą adaptera.. tylko że próbowałem ich juz mnóstwo..żaden nie ożywił.. http://www.car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html
-
[B5] Tylne głośniki i sub
mam je podpięte przez adapter ...
-
[B5] Tylne głośniki i sub
Witam ! Testowałem juz chyba wszystkie rodzaje adapterów... żaden nie działa ,sprawdzałem tylne głośniki i głośnik w subie baterią i działają.Napięcie dochodzi do suba w bagażniku .. jednak to nie ożywia tyłu samochodu... już nie mam pojęcia co robić.. zależy mi na fabrycznym zestawie audio przy nie seryjnym radiu...w poprzednich audicach robiłem to bezproblemu... poniżej zamieszczam kilka fotek z instalacji.. może ktoś coś dostrzeże .. czarny kabel podpięty pod 12 V ( tak jak na nim pisze..)
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
właśnie oto mi chodziło
-
[ALL B5] Oświetlenie Czujnik drzwi
a jakis link moze dla leniwych.. ? :>
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
to sie bracik zdziwi jak mu przypierdola kare za nie płacenie tax'u... znajomy robil podobnie z x5 kara za nie placenie 4,500 f .. niech wyrejestruje je .. powie w urzedzie ze auto stoi w garażu i bedzie git zwolniony z jakichkolwiek opłat
-
[ALL B5] Drzwi otwarte , komp pokazuje ze zamkniete
w przednich drzwiach tego nie ma ..
-
[ALL B5] Oświetlenie Czujnik drzwi
podłączam się pod temat..jeśli zamknę wszystkie drzwi to znika.. jednak gdy tylko otworze którekolwiek drzwi to na FIS'ie pokazuje otwarte drzwi kierowcy ...
-
[ALL B6] Skaczące obroty przy jeździe ze stałą prędkością
witam ! co prawda mam inna skrzynie ( trip ) ale problem miałem podobny.. przy jeździe ze stałą prędkością 50 km ( tylko ?! ) szarpało nim i obroty skakały.. nic z tym nie robiłem. Ostatnio byłem zmuszony wymienić zewnętrzne przeguby ( obydwa ) i problem znikł ! to tylko tak poglądowo
-
[ALL B5] Pytanie o zawieszenie
umnie było bardzo podobnie.. wrzuciłem sprężynki -40 / -40 i teraz jest pięknie
-
[B5 AJM] Srebrny Avancik .. ;) UPDATE VOL 1 :))) 18"
czym się różnią te zestawy ?na co powinienem zwrócić uwagę?
-
[B5 AJM] Srebrny Avancik .. ;) UPDATE VOL 1 :))) 18"
a moglbyś znaleść jakiś w miare dobry zestawik dla mnie z tej stronki : www.ebay.co.uk bo szukajac tam znalazlem tego wiele.. ale wszystko wygląda troche jak kupa.. gdzie zainstalowaleś pod macha te przekaźniki (?)