-
Sezon Rowerowy 2016
Owszem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam, Panowie, możecie polecić dobry, nie za drogi warsztat samochodowy w Rzeszowie ? Najlepiej w północnej części miasta. Chyba się łożyska kończą, bo coś wyje coraz bardziej z tyłu...
-
czy logowanie się do windowsa 8 za pomocą konta microsoft jest bezpłatne ?
Jest darmowe.
-
czy logowanie się do windowsa 8 za pomocą konta microsoft jest bezpłatne ?
Zgadza się, zakładając darmowe konto windows live automatycznie dostajesz m.in. skrzynkę pocztową, wspomniane 7GB darmowej przestrzeni na pliki (SkyDrive). Logowanie do systemu tym kontem daje Ci możliwość bezpośredniego dostępu do poczty i plików z poziomu systemu, synchronizację ustawień itp.
-
Strefa biegaczy, triathlon
oczywiście
-
Mój rowerek :)
Ja będę kupował na przyszły sezon i pewnie to będzie jakiś cross.
-
HaxBall - Ekipa a4.klub.pl piłka nożna przeglądarkowa gramy?
pogrywam czasami, fajna gierka
-
Strefa biegaczy, triathlon
Sprawdź jeszcze navime (navime.pl). Polska produkcja, w porównaniu z endomondo o wiele dokładniejsze wskazania GPSa, bez problemu można też treningi z navime przerzucać do endomondo (sam tak robie ). Polecam
-
Klimatyzacja - dmucha ale nie chłodzi
Szczelność była sprawdzana taką metodą jak pisał kolega jesper74
-
Klimatyzacja - dmucha ale nie chłodzi
Problem rozwiązany. Tak jak pisaliście, brak czynnika. Co ciekawe układ szczelny, nie mam pojęcia jak i którędy to uciekło..
-
Klimatyzacja - dmucha ale nie chłodzi
Wyczytałem na forum, że ktoś sprawdzał wciskając śrubokrętem w te otwory w przewodach do napełniania, niby jak jest ciśnienie to środek jest. No ale chyba będzie potrzeba podjechać, napiszę co i jak jak się dowiem.
-
Klimatyzacja - dmucha ale nie chłodzi
Witam, Mam problem z klimatyzacją. Nawiew działa, ale tylko ciepłe powietrze leci. Po włączeniu klimatyzacji praktycznie nic się nie dzieje - nie ma tego charakterystycznego dźwięku załączania się sprężarki i spadania obrotów. Wiatrak nie kręci się, nie ma też charakterystycznego syczenia gdy auto jest gaszone. Jedynie podczas włączania/wyłączania klimy w okolicach schowka słychać jakieś dźwięki jakby silniczka jakiegoś i powietrza. VAG nie pokazał błędów, na klimatroniku na kanale 1c pokazuje błąd 22.1 Węże od klimy ciepłe, klima nabijana 8 miesięcy temu, środek niby jest. Wygląda jakby się sprężarka w ogóle nie włączała, ma to jakiś związek z tym niepracującym wiatrakiem ? Co to może być? co jeszcze (i jak?) sprawdzić?
-
Endomondo dla sportu
fajny, polecam
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Nic się nie dzieje w Tbg...
-
Piłka nożna
Nie zleje
kamilo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta