-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Faktem jest, że Pro-kita kupowałem używanego. Na początku wszystko wydawało się być ok, jednak po pewnym czasie zauważyłem, że auto stoi nierówno. Zmierzyłem wysokości rantów od ziemi i wyszło 2-3 cm różnicy. Dlaczego? Tego właśnie nie jestem w stanie stwierdzić... bynajmniej żadna ze sprężyn nie jest pęknięta. Jeśli macie jakieś sugestie co może być przyczyną, chętnie sprawdzę Dochodzi do tego, że amorki mają się ku końcowi więc dlatego zacząłem zastanawiać się nad gwintem.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Panowie, podpowiedzcie co brać z gwintu: MTS, TA, AP..coś innego? Aktualnie jest założony Eibach pro-kit ale z racji tego, ze po dwóch latach coś mu odbiło i jedna lewa strona jest niżej od prawej o 2cm zdecydowałem, że robi wypad. Żywot amorów też już raczej przesądzony więc tak czy inaczej w duecie ze sprężynami dostaną nominację na opuszczenie programu. Samochód jak w profilu, które zostało przekwalifikowane jako auto okazyjne. Wiosna idzie więc czas na coś się zdecydować. Liczę na Wasze doświadczenie i opinie z nim związane. Budżet: czy to będzie 1500 czy 2000zł nie gra większej roli... pewnym jest, że betonu nie chcę
-
Odklejona Podsufitówka
Chcesz podklejać u tapicera? Jeśli tak, lepiej wymień na używkę.
-
AJL turbo dziura do 4k
Wykres z hamowni dostałeś? Może program kiepsko zrobiony? PS. Jakich wymiarów FMICa wrzuciłeś?
-
[APU] Wymiana śrub głowicy
Witam, szybkie pytanie: czy po demontażu głowicy producent zaleca wymianę śrub głowicy na nowe? Jeśli tak to jakiej firmy polecacie?
-
Belka zderzaka tylnego S4 avant vs zwykły avant
Orientujecie się, czy belki tylnego zderzaka w zwykłym avancie i w S4 avant są takie same?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Z czego zaadaptowałeś dokładkę/spoilerek pod przedni zderzak?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
MITASU. PENRITE. AMSOIL. ENEOS. Oprócz Penrite coś dobrego do 1,8t podpowiecie?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena za Millersa (syntetyk) do 1.8T? Masz może płyn do spryskiwaczy Motula?
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Posiadasz oleje (syntetyk) Millersa lub Penrite do 1.8T?
-
Znaczenie ET Felgi
no i fajnie! Dzięki za info
-
Znaczenie ET Felgi
Jesli zarzucisz dystanse to bedzie to mialo rece i nogi. Czyli z 15 mm dystansu trzeba będzie dać i powinno być ok? Nie jest tak łatwo znaleźć coś sensownego z ET35
-
Znaczenie ET Felgi
Czy 18" o szerokości 8" z ET43 będzie w miarę wyglądać w b6Q ? nie za bardzo będą schowane?
-
Audi A4 B6 Xenon i instalacja. Potrzebne części.
Lampy i sampoziom to nie wszystko. Musisz zainwestować również w zderzak ze spryskami wraz z instalacją (zbiornik płynu i inne pierdoły)- oczywiście jeśli nie masz
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
W czasie gdy szukałem dla siebie B6 1.8t avant z czarnym dachem, ponad 3/4 miało korby z tyłu... Szukałem takiej z czarnym dachem, xenonami, fotelami sport i w Q (4 warunki konieczne) i większość miała ten sanacyjny korbotronic z tyłu. Masakra