Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Faktem jest, że Pro-kita kupowałem używanego. Na początku wszystko wydawało się być ok, jednak po pewnym czasie zauważyłem, że auto stoi nierówno. Zmierzyłem wysokości rantów od ziemi i wyszło 2-3 cm różnicy. Dlaczego? Tego właśnie nie jestem w stanie stwierdzić... bynajmniej żadna ze sprężyn nie jest pęknięta. Jeśli macie jakieś sugestie co może być przyczyną, chętnie sprawdzę Dochodzi do tego, że amorki mają się ku końcowi więc dlatego zacząłem zastanawiać się nad gwintem.
  2. Panowie, podpowiedzcie co brać z gwintu: MTS, TA, AP..coś innego? Aktualnie jest założony Eibach pro-kit ale z racji tego, ze po dwóch latach coś mu odbiło i jedna lewa strona jest niżej od prawej o 2cm zdecydowałem, że robi wypad. Żywot amorów też już raczej przesądzony więc tak czy inaczej w duecie ze sprężynami dostaną nominację na opuszczenie programu. Samochód jak w profilu, które zostało przekwalifikowane jako auto okazyjne. Wiosna idzie więc czas na coś się zdecydować. Liczę na Wasze doświadczenie i opinie z nim związane. Budżet: czy to będzie 1500 czy 2000zł nie gra większej roli... pewnym jest, że betonu nie chcę
  3. Chcesz podklejać u tapicera? Jeśli tak, lepiej wymień na używkę.
  4. valent odpowiedział(a) na lukasz7871 temat w 1.8T
    Wykres z hamowni dostałeś? Może program kiepsko zrobiony? PS. Jakich wymiarów FMICa wrzuciłeś?
  5. valent opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, szybkie pytanie: czy po demontażu głowicy producent zaleca wymianę śrub głowicy na nowe? Jeśli tak to jakiej firmy polecacie?
  6. Orientujecie się, czy belki tylnego zderzaka w zwykłym avancie i w S4 avant są takie same?
  7. Z czego zaadaptowałeś dokładkę/spoilerek pod przedni zderzak?
  8. MITASU. PENRITE. AMSOIL. ENEOS. Oprócz Penrite coś dobrego do 1,8t podpowiecie?
  9. Jaka cena za Millersa (syntetyk) do 1.8T? Masz może płyn do spryskiwaczy Motula?
  10. Posiadasz oleje (syntetyk) Millersa lub Penrite do 1.8T?
  11. no i fajnie! Dzięki za info
  12. Jesli zarzucisz dystanse to bedzie to mialo rece i nogi. Czyli z 15 mm dystansu trzeba będzie dać i powinno być ok? Nie jest tak łatwo znaleźć coś sensownego z ET35
  13. Czy 18" o szerokości 8" z ET43 będzie w miarę wyglądać w b6Q ? nie za bardzo będą schowane?
  14. Lampy i sampoziom to nie wszystko. Musisz zainwestować również w zderzak ze spryskami wraz z instalacją (zbiornik płynu i inne pierdoły)- oczywiście jeśli nie masz
  15. W czasie gdy szukałem dla siebie B6 1.8t avant z czarnym dachem, ponad 3/4 miało korby z tyłu... Szukałem takiej z czarnym dachem, xenonami, fotelami sport i w Q (4 warunki konieczne) i większość miała ten sanacyjny korbotronic z tyłu. Masakra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.