Treść opublikowana przez wrzecion
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
Jestem następny, 3 rok jeżdzę 228tys na blacie, świadomy kupna BPW, wszystko śmiga jak należy!!!
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
...no właśnie chyba zapodam zawias z S-Line, nie bede przesadzał. Gdyby ktoś miał do oddania meldujcie sie
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Chłopaki powoli ale do przodu: Moja niunia doczekała się "czterech osiemnastek" :-) <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
No nic, to szukamy zawiechy... Dzięki za pomoc
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
No właśnie 1BA :/
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
Witam. Jeżdżę na normalnych oryginalnych 16" ale mam zamiar zmienić na 18" takie jak na fotce. Pytanie do Was - czy będzie konieczna zmiana zawiasu czy jeździ ktoś na takim zestawie? Wydaje mi sie ze bez zmiany samochód moze wyglądać jak wóz drabiniasty Dlatego pytam Was o zdanie. Z góry dzięki View image: fele 18
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
A ja zadna zyłką tylko grubszą nitką to zrobiłem. Wsadzasz ją mieszy znaczek i klape i jedziesz: moja-twoja... nitka przerwała sie jakies 3-4 razy ale co tam - nic sie nie uszkodzilo. Potem klej który został namoczylem i zdrapałem, klape umyłem, przelecialem szmatka i srodkiem do polerki i jak nówka RRobiłem tak w mojej b5 starej i b7 teraz. Bez obaw
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
u nas 50zł stal, 60zł alu i to cholera bez mycia...
-
Czy te felgi podejdą do mojej a4?
Jak dla mnie to nr 3. Miałem w 16' w b5 identyczne, ładnie to wyglądało
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
Jest jakiś sposób aby to sprawdzić ?? Jak ruszałem to na półsprzęgle strasznie szarpać zaczynał, a jak jechałem i np dotykałem lekko sprzegla nogą to taką pulsacje czulem w pedale. Dziwne objawy ale takie były...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
Jak z dwumasem u Ciebie? Pytam, bo miałem to samo b5 i jak schodziły obroty, na jałowym to myslalem ze mi bude rozwali, drązek zmiany biegów szalał, że hej. Najpierw wymiana wszystkich gum trzymających tlumik, poduchy i niby troche pomoglo ale nie do konca, bo za chwile to samo. Na koncu okazalo sie, ze to dwumas tak szalał i przechodziły te wszystkie drgania na bude.
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko mocno
no to wdupia olej, ze tak sie brzydko wyraże... przyczyn moze być fiu fiuuu.... :gwizdanie: niestety wiele, macie jakies pomysly chlopaki?
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ogólnie to mi sie widzą felgi RS6 new tylko jakby to w 18 wyglądało, bo w 19 to miodzio jest Dobra ludziki, nie będzie felunku ani innych modów. Niunia jest na sprzedaż ;(. Kupuje starego rumpla na budowe wiec tego sprzedaję... w razie pytań co do auta - pytajcie, piszcie, dzwońcie i polecajcie pozdro
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Ładniutka
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ja miałem dwie do wyboru albo ta albodruga 170 PS, podwójny wydech i to było piekne tylko była w środku "czarno-biała" navi jak ja to mówie hehe nie bylo RNS i decyzja padla na nią wtedy. P.S. Ale gdybyście mieli albo ktoś z Waszych znajomych w dieselku Passata B4 ok 1997-98 rok kombi, Ford Mondeo 99-00 kombi albo Mercedesa W124 250 czy 300 w kombiku to dajcie znać. Do takich furmanek nie bedzie mi szkoda worka cementu wrzucic
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Właśnie wszystko dąży do gleby gdzie optycznie wiem jak to sie ma pieknie, bo miałem w b5 ale zimą to same "ku..." leciały tym bardziej u nas nas tych pieknych drogach i dziurach. Ten zestaw głośnomówiący to pare fajnych bajerów ma bo czy wybieranie na kierownicy czy wybieranie tonowe to spoko ale denerwuje mnie ten uchwyt na telefon, jakos na bluetootha to przerobic czy cos... Wyposażenie ogólnie mam ok, tylko ta optyka to standard, który musialbym zmienic. Napewno felunek i znów 17 czy 18? :gwizdanie: haha z tym "masz dopiero 28 lat" to dobry kawał - no własnie mam i to nie "dopiero" ale "az" i teraz powoli zaczynam inaczej myslec. Ajajaj... moja niunia :>
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Jak tak mówicie, to może i tak zrobie ...ale mi tam niemiecki nie przeszkadza, gorzej z angielskim jakby był. Wy mi lepiej doradźcie co tu zmienic zeby furmanka lepiej sie prezentowala
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zajebiaszczo
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Witam wszystkich. Miałem B5, jest B7 od roku, a nie miałem czasu jej zaprezentować. Co prawda nie ma sie czym chwalić jak patrze na Wasze furki ale co tam: - 2.0 TDI 140 PS BPW - końcówka 2006 - wyposażenie? Hmm... standard raczej ale golasem nie jest - multi kiera, - stołki podrzewane, - czujniki tył, - RNS-E, - Bixenonki są - zawias standart, - felgi też zwykłe 16 jak widać... Mój dylemat? Kupiłem fure marzeń, moich marzeń i co dalej? Dylemat mam paru misięcy bo albo inwestuje w auto czyli jakies mody albo sprzedaje, kupuje jakiegos starego rzęcha i zaczynam budowe domu. Nie porównuje budowy domu to auta ale sami wiecie, ze "albo rybki albo akwarium" wiec do tej pory nie inwestowałem w samochód nic i przypuszczam, ze chyba tak zostanie i za jakiś miesiąc, dwa będzie do oddania w dobre ręce. Ale sam nie wiem, bo duzo radosci z takim cackiem jest Jak zostanie przy mnie to napewno felunek w pierwszej kolejnosci i chcialem szyby przyciemnic, zawiasu nie rusza, bo mialem -30mm H&R w b5 i sie ciągle wkurzalem bo na moją droge do domu to chyba czołg trzeba, a nie obnizone auto... Pytam o Wasze zdanie na ten temat
-
[ALL B5] Felgi od mercedesa?
Dla mnie to to nie wygląda... (ale to jak juz było niżej - tylko moje zdanie) po to mamy to forum m.in.co nie?
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
No to gites Ale dalej nie wiesz skąd ta woda sie wziela?
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
A czym osuszy? Właśnie ferelką najlepiej
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
powodzenia i mamy nadzieje, że zlokalizujesz przeciek. Daj znać potem
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
no to serio ferelka guzik pomoże skoro tyle wody. Myślałem że chcesz tylko osuszyć wnętrze... nawet taki odkurzać może wypożyczyć do czyszczenia dywanów, też dobrze ssie
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
kijowe są