Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

simon_69

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w poniedziałek zakończyłem moją pracę :> wykryłem jeszcze przeciek pod pokrywą filtra kabinowego, uszczelniłem i wreszcie mam sucho w aucie. dzięki wszystkim za pomoc i pozdrawiam
  2. uszczelniłem jeszcze raz dokładniej obudowę od ECU, linkę otwierania maski a po prawej stronie obudowę od filtra kabinowego oraz odetkałem odpływy pod aku i koło serva. chyba nie ma już innego miejsca którędy mogłoby lecieć co?
  3. wczoraj zdemontowałem fotele, boczne listwy i dzięki ładnej pogodzie wykładzina już prawie sucha dzisiaj też uszczelniłem wszystko co się dało i mam nadzieję że woda już nie będzie się lała
  4. Tak jak w temacie, wiecie może jak wymontować fotel kierowcy sterowany elektrycznie? Nie ma tam żadnej zawleczki jak w przypadku fotela z ręczną regulacją. Muszę go szybko wyjąć żeby wysuszyć wykładzinę bo mam pełno wody pod nią
  5. niestety jutro cały dzień jestem w pracy i dopiero w środę będe mógł robić. jeszcze raz dzięki, jak skończę to dam znać. pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 21:43_________________________________________________jeszcze jedno, fotel kierowcy mam sterowany elektronicznie, wiecie może czy ma jakieś dodatkowe mocowania w odróżnieniu od fotela ze zwykłą regulacją?
  6. dzięki za podpowiedzi Panowie. W środę biore się za demontaż wykładziny i będe lokalizował źródło przecieku
  7. na obecną chwilę nie mam pojęcia którędy, jak podniosłem wykładzinę to druga osoba polewała samochód wodą i jak na złość nigdzie nie widziałem przecieku i nie mogę go zlokalizować, pewnie będzie widać po wyjęciu wykładziny. Woda leje się na postoju pod wykładziną od strony kierowcy
  8. wody jest dość dużo, dzisiaj podniosłem wykładzinę i była mała kałuża, gąbka jest cała nasiąknięta więc bez zdejmowania wykładziny chyba się nie obejdzie. Najgorsze jest to, że uszczelniłem pod ECU, linkę otwierania maski, otwory odpływowe a woda nadal leje się do środka...
  9. no tak chyba będe musiał zrobić, albo jeśli będe miał troche wolnego czasu to jakoś wyjmę wykładzinę i wtedy wszystko wysuszę
  10. Witam. Niestety po ostatnich ulewach okazało się że leje mi się do środka auta Pod wykładziną z lewej strony mam pełno wody. Wyczytałem że osuszacz powietrza może sobie z tym poradzić i stąd moje pytanie: mieszkam w Piasecznie i może jest ktoś z okolicy kto posiada takie urządzenie? bo jeśłi nie to zostanie mi wyciąganie wykładziny a za bardzo nie mam warunków do tego
  11. witam koledzy nie znam się na tym ale kupiłem nieoryginalne radio do a4 i możecie mi powiedzieć czy cena za ten moduł nie jest troche za wysoka? są może jakieś tańsze moduły? chodzi mi o to żeby grały wszystkie głośniki po podłączeniu radia. oto link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=451152993&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  12. chciałbym zmienić prefiks na taki jak mam, czyli AFC ale niestety nie ma takiego do wyboru :>
  13. Witam wszystkich od kilku dni jestem posiadaczem audi a4 quattro, silnik 2.8 z automatyczną skrzynią biegów, ma ciekawy kolor - jasna perła. auto jest z 1997r. i ma autentyczny przebieg 150.000km. Niżej zamieszczam kilka fotek auta. z tego co mówił właściciel jest to jakaś kanadyjska wersja. sprawdzałem oznaczenie silnika i jest AFC ale niestety na forum nie ma żadnych informacji na temat takiego oznaczenia.
  14. Witam wszystkich od kilku dni jestem posiadaczem audi a4 quattro, silnik 2.8 z automatyczną skrzynią biegów, ma ciekawy kolor - jasna perła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.