Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    świete słowa. Choćby nie wiem, jakby to było nie fair, to nic tak nie działa na kierowcę jak odpowiedzialność finansowa. Mój szeryf tak sie pieprzy z drajwerami, że aż przykro. Czasami takie babole odstawiają, że kursant na kursie by się uśmiał...
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W sumie czemu nie. Między nami truckerami Potrzebuję znaleźć chętnego, kto mi przewiezie paczkę z Sochaczewa do Lublina. Paczka 270 x 60 x 40 ok. 50 kg
  3. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Podziękował wszystkim za życzenia Waszego zdrowia jeszcze nie wypiłem, ale jutro nadrobię
  4. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    I Vice Versace, jak to mawia mój Kolega serdeczny
  5. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Takim ludziom powinni bezpowrotnie odbierać licencję
  6. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja już zacząłem oblewać koniec ostatniego kursu, kiedy się dowiedziałem, ze 25.12 wieczorem mam do zrobienia szybki strzał do Tours i z powrotem. Ot. Taki life of trucker...
  7. Dokładnie :decayed:
  8. No myslę, że wcale Robert źle nie wybrał
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No. pod bramą firmy... W nocy jakaś k**wa cofała ...busem... i mi lustro uj***ł... dobrze że tylko lustro mojemu facet busem zdjął przedłużenie drzwi stopnice i lampę bo zapomniał rampę złożyć w busie:facepalm: Wiesz. Problem w tym, że gość mi przywalił cofając busem w miejscu, gdzie wcześniej zawracałem z naczepą Nie wiem, jak w takim miejscu można się "nie zmieścić"...
  10. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No. pod bramą firmy... W nocy jakaś k**wa cofała ...busem... i mi lustro uj***ł...
  11. myslicie ze Robert tu zagląda:decayed: ale byś się zdziwił
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem w okolicy. Na szczęście nie tam...
  13. No. A polsat masowy zwrot dekoderów
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Rankingi tworzą biurokraci. Stworzyli je na potrzeby Belgusów, co by za tą przebudowę im zapłaciła UE
  15. Ja to odbieram tak, że "popularność" F1 w Polsce znacznie spadła bez RK, więc Polsat być może będzie transmitował, o ile dostanie prawo do tychże transmisji za free, ewentualnie jakąś symboliczną kwotę. Solorz wyżygał się z kasy na zakup Polkomtela, więc nie zamierza inwestować grubo w coś tak niszowego jak F1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.