Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. RS odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bo sie równo z przodu i z tylu zjechały i muszę i tak kupić wszystkie tarcze i klocki, a na zajechanych nie będę sprzedawał. Pozatym to spamujesz.
  2. RS odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktoś na sell graty do swapa na S4 345/300? bez tarcz i klocków. Cena może być wyższa jeżeli byłyby po regeneracji i pomalowane proszkowo w kolor który bym wybrał. jaka cena za to jest rozsądna? eventualnie poszedłbym w swap z3,0 TDI...
  3. ....ty lumpie!
  4. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Fajnie było. Widzę że ustrzeliłeś moje progi. ?
  5. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja też troche się spóźnię kobiety....
  6. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja zawożę żonę do siostry w Bückeburg i przyjeżdżam na hoff Zawartość dodana 0 minutes later Zawartość dodana 1 minute later To taki test- widzę że dodawanie fotek znów działa. ?
  7. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    14 jest ok
  8. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jaka godzina?
  9. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tom3k już do mnie pisał. Z racji własnej działalności, czas jest jeszcze bardziej ograniczony, jak za czasów pracownika. Do Porta Westfalica mógłbym podjechać, ale dalej to lipa. Muszę jeszcze żonę namówić, bo niedziela jest zarezerwowana dla niej. Eventualnie jeszcze jakaś audiczke bym skombinował.
  10. RS odpowiedział(a) na xGOLINxA4 temat w Audi A4 B8
    Zrobiłem juz pare banalnych SWAP-ów , i powiem ci że zawsze wychodzą kwiatki. Nawet jak to dobrze ogarniesz, to auto straci na wartości, bo silnik juz nie jest oryginalny, i przy każdej naprawie gdzie się zamawia części według VIN, będzie kombinowanie- a na to przyszły właściciel na 100% nie ma ochoty. Wkładaj suszarę z CAHA + Soft i gnieć auto aż się rozleci, a jak się rozleci to wymień silnik i wal dalej- najtańsza opcja.
  11. Pierwsze slysze zeby Melett robil sprezarki do BRD. Ja na mojej (i innych z BRD) widzialem firme KKK. Jak przez pierwsza mi przelecialy elementy swiecy zarowej, to zdecydowalem sie na uzywke. Sprzedajacy niemiec twierdzil ze byla po regeneracji. Mniejsza o to czy byla czy nie, i jak. Fakt faktem ze przeleciala mi juz 170 000km. BRD ma slaby dol. czasami jedzie lepiej, czasami gorzej na dole (zaleznie od kondycji i ustawien/parametrow silnika). Ma na to wplyw konstrukcja, a szczegolnie pojemnosc silnika i parametry i rodzaj turbiny. Silnik 2.0 generuje taka ilosc spalin, ze mimo zmiennej geometrii, turbina osiaga pelna moc okolo 2400rpm. Po sofcie i bez DPF jest troche lepiej. Podobno na sprezarce z CAGA, ktora ma byc na lozyskach kulkowych sie lepiej z dolu zbiera. Poza tym, nie musisz uzywac oleju 5W30, jak nie masz DPF. 5W40 jest lepszy.
  12. nie tyle duze lapy, co nie chce mu sie kombinowac, a skoro klient placi, to po co sobie drapac rece? Dlatego dobry mechanik zaleci wymiane tego przy pasku rozrzadu- jest przy jednej robocie...
  13. RS odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    test
  14. RS odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Zima w rajchu? Śmiech na sali. )))Zapiedaala sie, a sarkazm jest zawsze wilkommen
  15. Masz coś do białych audi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.