Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze sie stalo jeszcze Rooney jest kontuzjowany. Ciesze sie dlatego ze MANU mnie denerwuje juz . Drugi raz z rzedu trafilo im sie losowanie jak po masle. Licze ze Bayern ich wyeliminuje chociaz ich nie lubie :wink4:

ja tam nie zyczyłbym nikomu kontuzji jeszcze skręcenia stawu skokowego :kwasny:

jak po maśle? chyba Interowi trafiło się losowanie jak po maśle... ja mam nadzieje, że ManUTD odrobi jakoś straty na Old Trafford, ale będzie bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kontuzji mu nie zyczylem , ale dobrze sie stalo z punktu widzenia Bayernu zdecydowanie. Rooney to polowa MANU, szczegolnie ostatnio. Tak czy inaczej na OT bedzie sie ciezko grac Monachijczyka

Jeszcze 9h i 52min Panowie i pojdzie hymn i bedzie sie dzialo :naughty: . Szkoda ze Barca bez Iniesty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz,nawet bez goli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mecze to się w cholerę dobrze ogląda :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później jak sie obejrzy mecz polskiej ligi to jak by sie trampkarzy oglądało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zalamany i rozczarowany postawa Busaki , mialem go za dobrego sedziego ale to co zrobil to jakis zart!!!! Barca byla w tym meczu 40% lepsza niz Arsenal (poza 15min meczu ) i jak ktos uwaza inaczej to jest slepy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wihajster nie wiem gdzie Kanionierzy pielgrzymke odprawiali ale WYNIK NIE JEST SPRAWIEDLIWY !!!!!!!

ale sie wkur** ja pier*** co za ... no nic ...football nie takie zna przypadki . Wielkie szczescie i tyle od pierwszej do ostatniej minuty :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie tez miałem dylemat komu dzis kibicować bo grały moje 2 ulubione druzyny ze sobą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona zawalila mecz na wlasne zyczenie. Az sie prosila zmiana Busquetsa na Toure po 2och bramkach a ten ku***a wpuszcza Henrego zeby mu przyjemnosc zrobic i zeby mu poklaskali w 70min jak mecz jeszcze trwa 20... Pep zawalil mecz. Mogl wejsc Bojan bo bylo wiadomo ze Henry nie bedzie gral. I ten KARNY ... skad on sie wziol ??? Raz ze Cesc wsadzil noge miedzy nogi puyola a dwa ze ...wogole czerwona kartka z d*py !!!. Sedzia do d*py za koncowke.

bedzie dzis ciezko zasnac :( :( :( . no nic Barcelona pokazala dlaczego jest najlepsza w Europie szkoda ze nie grali do konca . Theo - bardzo szybki skrzydlowy , chyba najszybszy w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie tez miałem dylemat komu dzis kibicować bo grały moje 2 ulubione druzyny ze sobą :decayed:

Ja bym obu kibicowal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry meczyk. :good: Niestety tylko remis... :disgust: Barca powinna wygrać ten mecz w pierwszej połówce! Bramkarz Kanonierów - man of the match. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla Arsenalu za odrobienie strat :good:

raczej nagana dla Barcy za myslenie o pol finale. :( :(

Jak Barca tak wyjdzie grac na CN to zmiota Arsenal z powierzchni ziemi po 1szej polowie.

Dawno nie widzialem tak przytlaczajacej przewagi nad druzyna tej klasy co Arsenal. Pierwsza polowa wygladala jakby Arsenal gral w 3 lidze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że mecz trwa 90 min + doliczony czas, a nie tylko 45 min :gwizdanie: i wyciągnąć ze stanu 0:2 nie jest wcale tak łatwo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w 2giej polowie Arsenal gral 15min dobrze , a raczej Barca sie wylozowala. Czemu wczesniej Arsenal nie mogl nic zrobic jak Barcelona grala pelnym pressingiem i rozgrywali pilke tak ze obroncy glowy ukrecali .

zreszta nie ma co dyskutowac , kazdy odbiera jak chce :gwizdanie:

Remis w pelni nie zasluzony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że barca dała ciała tracąc 2 gole i nie wykorzystując tylu sytuacji :cool1: Ale pamiętajmy że to ich mecz wyjazdowy :przebiegly:

EDIT;Puloy nie zasłużenie dostał czerwoną :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...