Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Inter (Mourinho) moze zaskoczyc , ale nie wiem czy jest w stanie ograc tak grajaca Barce jak np. z Arsenalem . za 9dni sie dowiemy, po meczu na San Siro powinno byc juz wiadomo jak zagra Inter i na co stac Katalonczykow.

p.s.tez zauwazylem jakby Barca nie grala na 100% tylko takim malym nakladem sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter ostatnio ma zadyszke, dzis spadli z fotela lidera ligi na ktorym byli od niemalze poczatku sezonu, na barce sa za slabi chyba ze wydarzylaby sie jakas katastrofa i wpadka Barcy, niestety na razie na barce nie ma mocnych w Europie,ale kazda passa sie kiedys konczy, jestem ciekaw ile lat bede musial czekac na odrodzenie juve ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw ile lat bede musial czekac na odrodzenie juve

11 :naughty:

Barca ma wlasna filozofie gry , wlasny styl i wlasny sposob na prowadzenie klubu tym odroznia sie od reszty zespolow na tym poziomie. Od Cruyff'a to sie zaczelo i dlugo czekali na to az szkolka "wyhoduje" mistrzow pilki noznej. Xavi jest najlepszym rozgrywajacym na swiecie , Messi obecnie potrafi wygrywac pojedynki 1na1 jak malo kto (albo nikt :wink4: ) + strzela nieziemskie bramki, a Iniesta moze trzymac pilke w nieskonczonosc :naughty: . Do tego niechciany w ManU Pique, ktory zatrzymywal CR9 jak chcial w tym meczu (podobnie bylo w finale LM) i niezniszczalny Puyol gosc z charakterem (takiego kapitana zazdrosci niejedna druzyna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że od zwycięstwa Juve z Cagliari 1:0 będzie tylko lepiej, a wzmocnienia są konieczne. Wielu piłkarzy jest po 30stce. Chociaż Il Capitano ma 36 lat to nadal imponuje formą. Niestety nie widać jego godnego następcy... :confused4: ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO drugiego Del Piero to juz chyba nie bedzie, mial byc nim niby Giovinco,ale cos mu nie poszlo.

P.S Bede sie smial, jesli Barca pozbedzie sie Guardioli i zatrudni np Mourinho czy kogos tam, to bylaby chyba najgorsza decyzja jaka mogliby podjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Bede sie smial, jesli Barca pozbedzie sie Guardioli i zatrudni np Mourinho czy kogos tam, to bylaby chyba najgorsza decyzja jaka mogliby podjac.

ale po co mieliby to robic? Fakt ze Guardiola moze nei chciec pracowac z nowym zarzadem, ale mysle ze jego przywiazanie do klubu i do Kataloni jest na tyle silne by zostac. Osobiscie uwazam ze jeszcez nie jest tak dojrzalym trenerem jak Mourinho , ale patrzac na to jak Barca gra teraz a jak grala w zeszlym sezonie widze poprawe jesli chodzi o taktyke. Nie ma juz moze tego przyspieszenia, ale w waznych meczach wlacza 5-6 bieg i robi roznice w 30min by potem grac spokojnie. Taktycznie duzo lepiej ustawia zespol, pierwszy taki przeblysk widac bylo juz z ManU w LM ( bo akurat z Chelsea Barcelona zagrala zle,ale jednak przeszla). ManU nie istnial momentami i to Barca od momentu strzelenia bramki kontrolowala mecz. To samo bylo teraz z Realem , niby Real atakowal ale mieli 1 setke wtym meczu VdV strzelil najgorzej jak mogl. Pozatym to takie nabijanie statystyk bo Real nawet dobrze nie strzelal na ta bramke Barcelony (CR9 walil jak zawsze zeby sie tylko pokazac o kolegach zapomnial :wink4: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił Van Den Vaart w sytuacji sam na sam... :rolleyes:, ale zdarza się... Cristiano za bardzo indywidulanie gra. Najlepiej ze wszystkich z Realu według mnie zagrał Guti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ze wszystkich z Realu według mnie zagrał Guti.

:good: :good: dobrze ze Pelle puscil Gutiego na tak krotko , ale ten odrazu blysnol super podaniem do VdV. Co prawda to nie Xavi ktory blysnol 4ma dobrymi podaniami i tylko slaba dyspozycja Messiego sprawila ze Real nie przegral 4:0 , ale uwazam ze to bardzo dobry rozgrywajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie cieszy ze Inter nie jest liderem Seria A :decayed: a pol zycia kibicuje juve ale teraz to graja piach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba zauwazyc, ze pod opieka Guardioli Barca miala najlepszy sezon w historii, i teraz zapowiada sie na przynajmniej 2 trofea, moge sie zalozyc ze jak przyjdzie taki mourinho to i atmosfera w klubie i wyniki nie beda juz takie same, Guardiola pol zycia w Barcelonie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie cieszy ze Inter nie jest liderem Seria A :decayed: a pol zycia kibicuje juve

Mnie też,to cieszy bo pół życia kibicuję Milanowi,ale ta drużyna starzeje się szybciej niż ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden klub może pozazdrościć takiej atmosfery jaka panuje w Barcelonie :naughty:. Christian Vieri zaczął mówić... Mam nadzieje, że Inter spotka sroga kara... Gdyby nie afera Calciopoli pozostali by w cieniu wielkich Juve i Milanu, a tak to zaistnieli..., widać jacy są mocni w Lidze Mistrzów :polew: :polew: :polew:. Mam nadzieje, że Barca spuści Interowi ostre lanie, które na długo zapamiętają... :evil::przebiegly:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w piątek 16 Kwietnia wielki mecz pomiędzy Juve, a Interem :evil::naughty:. Juve musi go koniecznie wygrać, żeby myśleć o 4 miejscu i o LM :). Przy okazji Juve odbierze 3pkt Interowi w walce o scudetto. Więc same pozytywy wygrania z Interem. Mam nadzieje, że piłkarze zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, bo to być albo nie być w LM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najlepsze,ze Juve w tym sezonie potrafi wygrywac takie spotkania,zeby pozniej przegrac np z ostatnia druzyna ligi...

Zaccheroni pewnie wyleci na koniec sezonu, nic nie wniosl ze swoim przyjsciem.

Oby Bog dal zeby Lippi wrocil do Juve, chocby jako dyrektor (bo sa takie pogloski), to jedyny czlowiek ktory wiedzial jak prowadzic Juve, wiec i moze jako dyr sie sprawdzi.

Forza Juve, oby ograli Inter, wole Rome na tronie niz ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie moze wczoraj mecz Barcy z Deportivo ? :kox: :kox: :kox: co ich klepali to nie mam pytan .

"

Posiadanie piłki: 75% - 25%

Okazje bramkowe: 14 - 1

Strzały: 19 - 5

Strzały celne: 13 - 2

Faule: 10 - 13

Żółte/czerwone kartki: 0/0 - 3/0

Rzuty rożne: 14 - 2

" żrodło [fcbarca.com]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żegnaj LM ;( :wallbash::kwasny::disgust::thumbdown:... Takiego kryzysu nie pamiętam... :(. Odszkodowanie dla Juve nie 200mln Euro tylko 500mln Euro, a Inter do serie C, bo Juve zostało bezpodstawnie oskarżone o kupowanie meczów...i nic im nie udowodniono. Aż serce boli to co się dzieje z Juve. Rok temu to ogrywali Real jak chcieli..., a teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem kawalek meczu,pozniej musialem isc do pracy ale juve gralo dobrze pozniej dostalem smsa ze Sissoko czerwien i juz wiedzialem ze bedzie d*pa :thumbdown:

ale bedzie wstyd nie bedzie juve w LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...