Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza polowa dramat :wallbash: :wallbash: :wallbash: Barca gra piach ... ;(

autobus sie ustawil ...

p.s. 2ga zolta to byla wsumie nie dokonca zasluzenie. Inter w 10ke radzi sobie swietnie . Ale wyszli 6 cioma obroncami jak dobrze pamietam

Slabo to widze... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona od razu czy 2-ga żółta bo pierwsze minuty przeoczyłem...

już wcześniej dostał żółtą Motta, ale za to zagranie na Busquetsie czy jakkolwiek sie to pisze dostał odrazu niby czerwoną :rolleyes:

sędzia narazie robi popis :thumbdown:

Widze tylko ja jestem za Interem :) zreszta niezmiennie od 10 lat :)

nie tylko Ty :wink4: ale ja to tylko dlatego, że chce żeby pomścić ManUTD za poprzedni rok :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze tylko ja jestem za Interem :)

ja też :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiło sie nerwowo :gwizdanie:

1:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety źle się gra z zespolem ktory tylko sie broni...o jedna bramkę za dużo Barca stracila w Mediolanie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEEEST !!! Mieli się bronić i zrobili to jak trzeba :)))) W końcu po 38 latach beda w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku

przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwne,zeby atakowali grajac w 10 i majac zapas dwoch bramek z pierwszego meczu.

nie jest to mile dla oka,ale jednak skuteczne jak widac,a o to chodzilo,ze "gralo sie ciezko".

i jak nie lubie Interu,tak jakos juz wolalem ich niz ta Barcelone, za duzo jej wszedzie juz bylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...