Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Hej Czy ktoś tutaj jeszcze pisze ?
  2. Madas odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Super pomysł
  3. też jak przeglądam dzieł B6 Sprzedam to łzy mam w oku ze śmiechu - ceny od 14 tys do 28 tys za niemal ten sam samochód i te teksty " od pasjonata, unikat, doinwestowany " a kogo to obchodzi Bart-S może napisać dokładnie o tym że w auto włożył 50 tyś a sprzedał za niewiele więcej niż wartość rynkowa tego auta
  4. piękna furka bez dwóch zdań !!!
  5. chyba Lele i Papuga oraz Pepin i Agata
  6. Gratki autka bardzo ładna sztuka
  7. przepiękna furka i super wyposażona
  8. Piękne autko na tych 20tkach będzie wygląda kozacko - gratulacje i bezawaryjnej jazdy !!!
  9. Witam szanowne grono Szajbus pozdrowienia
  10. Madas + Weronika + Julia (9lat) + Natasza ( 6lat ) jednak babcia nie jedzie
  11. Grzesiu widzisz to już nie te czasy że pada hasło i spot na kilkanaście aut gotowy , ludzie już nie mają chyba tyle czasu co kiedyś sam widzę po sobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM W NOWYM ROKU MADAS
  12. 4.2 z tego co mi się wydaję z profilu
  13. Łopel to porządna fura sam miałem mam i pewnie będę miał
  14. ja myślę że niech w połowie października taki większy spocik można zorganizować
  15. No Musa, Fany, Ja i Ty to co młodzieniaszki
  16. coś tam się kiedyś działo teraz ludzie chyba bardziej zabiegani są i nie mają czasu na spoty w licznym gronie true true, kiedyś to były czasy jak łączyliśmy po 6 stołów na kawie do góry, nie pamiętam - u gruszeckiego ? zawsze był temat na pogaduchy kurcze Fany jak miło Cię ponownie czytać kurcze może jakiś spot w starym stylu takie połączenie starych pryków i młodzieży
  17. coś tam się kiedyś działo teraz ludzie chyba bardziej zabiegani są i nie mają czasu na spoty w licznym gronie
  18. no myślę, że jak taka ekipa się pojawia to musi się coś zadziać
  19. nie ponieważ nic się nie psuło zmiany oliwy itp też tam robiłem i pełna profeska
  20. polecam Marciech Poznań bodajże na ul.Soboteckiej mi robili wszystkie audi i byłem bardzo zadowolony - powołaj się na Adama od Audi B7 bo ostatnio tam robili mi rozrząd ze 2 lata temu
  21. czekałem na info ale odzewu nie było więc oglądam mecz
  22. jeśli będę na miejscu to chętnie wpadnę Kuba jak tam klima ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.