Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Czy ktoś tutaj jeszcze pisze ?
- C7 Resident
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też jak przeglądam dzieł B6 Sprzedam to łzy mam w oku ze śmiechu - ceny od 14 tys do 28 tys za niemal ten sam samochód i te teksty " od pasjonata, unikat, doinwestowany " a kogo to obchodzi Bart-S może napisać dokładnie o tym że w auto włożył 50 tyś a sprzedał za niewiele więcej niż wartość rynkowa tego auta
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
piękna furka bez dwóch zdań !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba Lele i Papuga oraz Pepin i Agata
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Gratki autka bardzo ładna sztuka
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
przepiękna furka i super wyposażona
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Piękne autko na tych 20tkach będzie wygląda kozacko - gratulacje i bezawaryjnej jazdy !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam szanowne grono Szajbus pozdrowienia
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Madas + Weronika + Julia (9lat) + Natasza ( 6lat ) jednak babcia nie jedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzesiu widzisz to już nie te czasy że pada hasło i spot na kilkanaście aut gotowy , ludzie już nie mają chyba tyle czasu co kiedyś sam widzę po sobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM W NOWYM ROKU MADAS
-
Audi Q7
4.2 z tego co mi się wydaję z profilu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Łopel to porządna fura sam miałem mam i pewnie będę miał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja myślę że niech w połowie października taki większy spocik można zorganizować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Musa, Fany, Ja i Ty to co młodzieniaszki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś tam się kiedyś działo teraz ludzie chyba bardziej zabiegani są i nie mają czasu na spoty w licznym gronie true true, kiedyś to były czasy jak łączyliśmy po 6 stołów na kawie do góry, nie pamiętam - u gruszeckiego ? zawsze był temat na pogaduchy kurcze Fany jak miło Cię ponownie czytać kurcze może jakiś spot w starym stylu takie połączenie starych pryków i młodzieży
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś tam się kiedyś działo teraz ludzie chyba bardziej zabiegani są i nie mają czasu na spoty w licznym gronie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no myślę, że jak taka ekipa się pojawia to musi się coś zadziać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ponieważ nic się nie psuło zmiany oliwy itp też tam robiłem i pełna profeska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam Marciech Poznań bodajże na ul.Soboteckiej mi robili wszystkie audi i byłem bardzo zadowolony - powołaj się na Adama od Audi B7 bo ostatnio tam robili mi rozrząd ze 2 lata temu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
ale petarda ten wydech- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekałem na info ale odzewu nie było więc oglądam mecz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli będę na miejscu to chętnie wpadnę Kuba jak tam klima ? - Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS