Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już jakiś czas jest, ale teraz dopiero znalazłem chwile, żeby wrzucić :wink:

Audi 3.0 TDI 313 BiTDI QUATTRO 

Z grubsza: 

- MMI3G+ z SIM

- Audi Connect z Google Earth

- Sportowy dyferencjał

- HUD

- Pakiet czerń

- Bose

- S-Line 

- Czarny Sufit

- Pełne oświetlenie Ambiente (progi, tunel, boczki, schowki)

- Lane Assist

- ACC 

- Audi Pre Sense

- 4 strefowa klimatyzacja

- Lusterka fotochromatyczne

- Kamera cofania

- Isofix

- Drzewo Beaufort

- Grzane d*py

- Kiera 3ramienna z manetkami

- Full LED

 

 

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Fajnie wyposażona :wink: tez z Niemiec?

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się :)

Opublikowano

ładna jest :)

Opublikowano

Bardzo fajnie wyposażona szkoda tylko ze brak ledów z przodu :( 

Opublikowano

no właśnie..

Opublikowano

Przedlift nie ma Matrixa, więc nie ma szału z ledami.

Opublikowano
18 minut temu, komoornik napisał:

Przedlift nie ma Matrixa, więc nie ma szału z ledami.

:facepalm:

No dość ciekawa teoria ;)  a wiesz to z doświadczenia czy opinia zasłyszana ?

 

Użytkuje full ledy od 2 lat  i jasno stwierdzam ze Full LED w C7 ma się do xenona tak samo jak xenon do H7! :) 

Ogólnie to inna jazda jest na ledach w nocy , nie dość ze barwa zdecydowanie lepsza dla jazdy nocnej to i zdecydowanie więcej światła jest i ładniej wszystko doświetlone 

 

Opublikowano

Idąc takim tokiem rozumowania, Top Led w Passacie B8 jest o takim sam poziom wyżej niż Full LED w C7.

C7 z Full LED nie jechałem, nie raz za to mijałem take auto na pasie obok - w porównaniu np. do LEDów bez sekcji w nowszych BMW, szału nie robią.

 

P.S. Chętnie bym zrobił porównanie bezpośrednie, ale nie wiem czy jest na forum ktoś z Warszawy z C7 Full LED. Akurat mam do katowania C7 z xenonem.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
29 minut temu, Cuber napisał:

:facepalm:

No dość ciekawa teoria ;)  a wiesz to z doświadczenia czy opinia zasłyszana ?

 

 

on ma zawsze ciekawe teorie.. ja się zgadzam z Cuberem. ilekroć wsiadam do innego auta wieczorem, to niestety ale jakość pozostawia wiele do życzenia.. barwa światła i zakres o niebo lepszy..

Opublikowano
24 minuty temu, komoornik napisał:

 

C7 z Full LED nie jechałem, nie raz za to mijałem take auto na pasie obok - w porównaniu np. do LEDów bez sekcji w nowszych BMW, szału nie robią.

 

 

to nie rozumiem po co wydajesz jakiekolwiek opinie skoro nie jeździłeś , nie użytkujesz etc  :facepalm:  LED-a poznasz dopiero jak pojeździsz takim samochodem a później przesiądziesz się do ksenona.....

 

 

Zawartość dodana 2 minutes later

ps. Koniec z OT w tym temacie  

Opublikowano

Co nie jeżdżę, nie użytkuje?

Z LEDem (w szerokim spektrum) miałem doświadczenie w Passacie B8, Seacie Leonie czy kilku modelach BMW.

A C7 nie raz widziałem i tak jak mówię, szału z oświetleniem drogi nie ma.

To Wam mogę polecić co najwyżej przejechanie się takim Passatem B8 z Top Led - żeby poznać możliwości technologii, bo dopiero aktywne światła drogowe dają niesamowity komfort jazdy w nocy.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
19 minut temu, komoornik napisał:

Co nie jeżdżę, nie użytkuje?

Z LEDem (w szerokim spektrum) miałem doświadczenie w Passacie B8, Seacie Leonie czy kilku modelach BMW.

A C7 nie raz widziałem i tak jak mówię, szału z oświetleniem drogi nie ma.

To Wam mogę polecić co najwyżej przejechanie się takim Passatem B8 z Top Led - żeby poznać możliwości technologii, bo dopiero aktywne światła drogowe dają niesamowity komfort jazdy w nocy.

Prosiłem aby nie było już tutaj OT w temacie !

 

po za tym jak już , to rozmawiamy o C7 ksenon vs led !  Nie o Passacie czy tez BMW 

 

 

Jeśli chcesz podzielić się swoimi informacjami z obserwacji ( które są na pewno najbardziej wiarygodne )  to załóż osobny temat w odpowiednim dziale! 

 

Opublikowano
  • Autor

Ledy mają super wiązkę światła i wyglądają mega agresywnie :decayed: Ale funkcjonalnością adaptacyjne z ILS są ciut dalej niż LED z przedlifta :P

 

 

 

 

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka. Graty i niech służy! :)

zastanawiałem się u siebie nad blackoutem.. znaczek Audi i końcówki wydechu czarne dały by to coś. 

Mam nadzieje, ze mi sie nie dostanie ale.. :) ledy robia mega robote wizualnie (super to wygląda jak się patrzy na lampe) oraz dają inną, lepszą wiazkę światła padajacą na droge. Wiec jest roznica miedzy ledem a ksenonem wielka. Ale faktycznie w matrixie dochodza jeszcze dynamiczne kierunki i wycinanie samochodow co daje jeszcze lepszy efekt. 

Ale pomimo braku ledów Twoj samochód bardzo ładnie się prezentuje. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

musi mieć świetne odejście

piękna

gratulacje

ile nalatane już ma?

Opublikowano

marzenie!

Opublikowano

Mam prośbę, jak możesz to wrzuć fotkę z podświetlanym progiem + tunelem ale w nocy. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.03.2017 o 10:23, dzik napisał:

marzenie!

Dogadamy się Marcin :wink:

 

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

biały sedan :whistling: śliczna jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.