Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepiękna furka i super wyposażona :) 

Opublikowano
Dnia 6.03.2017 o 13:25, komoornik napisał:

P.S. Chętnie bym zrobił porównanie bezpośrednie, ale nie wiem czy jest na forum ktoś z Warszawy z C7 Full LED. Akurat mam do katowania C7 z xenonem.

 komoornik zapraszam na PW , porównasz sobie jak chcesz w Warszawie xenona z full ledem w C7 , jak będziesz chciał  to i z M4 full led adapitve , czy Seat Leon.

Ja dodam tylko od siebie - z mojej trójki w audi A6C7 świecą najlepiej.

 

@ stifii , zacne auto jeszcze lepszy silnik - bezawaryjności życzę.

Opublikowano

Akurat w Leonie LED pod kątem ilości światła wypada gorzej od pierwszych lepszych xenonów :)

Na porównanie niestety za późno, C7 wróciła tam gdzie jej miejsce.

Opublikowano

Można prosić o tą fotkę podświetlanego progu

Opublikowano
Dnia 11.03.2017 o 12:19, Carlos* napisał:

 komoornik zapraszam na PW , porównasz sobie jak chcesz w Warszawie xenona z full ledem w C7 , jak będziesz chciał  to i z M4 full led adapitve , czy Seat Leon.

Ja dodam tylko od siebie - z mojej trójki w audi A6C7 świecą najlepiej.

 

@ stifii , zacne auto jeszcze lepszy silnik - bezawaryjności życzę.

Przyjedz eMka na spota we wtorek to chetnie porownam full led z matrixami ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.03.2017 o 17:52, bigjasiu napisał:

Można prosić o tą fotkę podświetlanego progu

Na szybkiego:

 

 

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Też to mam, fajny bajer ;)

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem wrzucić wydechy, wpadł dodatkowy moduł :wink:

 

Opublikowano


da 

12 godzin temu, stifii napisał:

Na szybkiego:

f5110827474ecb18med.jpg

0585c9ff5ef18bd3med.jpg

57a4551853e2d7e8med.jpg

:hi:dzienx, wygląda kozacko, tylko szkoda że nie ma podświetlanego napisu S-LINE.... oczywiście chodzi mi o próg

Edytowane przez bigjasiu

Opublikowano
  • Autor

W Q7 nowym już są S-Line podświetlane:)

Opublikowano
16 minut temu, stifii napisał:

W Q7 nowym już są S-Line podświetlane:)

U mnie też są. Jak wejdziecie sobie w link w moim podpisie to na jednym ze zdjęć widać. Ogólnie fajnie to wygląda ale w codziennej eksploatacji przestajesz na to zwracać uwagę..

Opublikowano

Miałeś odrazu ikonkę audi connect? Bo u siebie tego nie mam tak jak Ty.

Opublikowano

O którą dokładnie ikonkę Ci chodzi? Bo nie wiem ocb..

Opublikowano

Chodzi o ikonę audi connect w mmi u mnie jej brak tak jak u stifii

IMG_0179.JPG

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

A macie wsadzoną kartę SIM i skonfigurowane konto? Ja na Audi Connect podpisywałem umowę. Z kluczykiem dostałem specjalny kod do zalogowania, stworzyłem głównego użytkownika. Dodatkowo dałem sobie karte SIM z internetem do modemu Audi.

Musicie się zalogować na My Audi. I tam wszystko powinno być. Ja mogę sprawdzić gdzie jest mój samochód, otworzyć go, zamknąć, sprawdzić ile ma paliwa, przebieg i wiele innych. Ale to trzeba najpierw stworzyć to konto.

Jak nie wiecie, to jutro konkretnie mogę się dowiedzieć chociaż powinno to być w każdej instrukcji obsługi.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, marcintuchola napisał:

Miałeś odrazu ikonkę audi connect? Bo u siebie tego nie mam tak jak Ty.

Masz wejście na kartę SIM pomiędzy czytnikiem kart ?

Opublikowano

Tak mam wejście na sim kartę i wsadzona z Play. Na tel mam konto utworzone w aplikacji audi connect

Opublikowano
  • Autor

Proponuje wgrać softa najnowszego albo 900tke. Powinno to być widoczne u Ciebie. A w mapie możesz ustawić widok Google Earth?

Opublikowano

Pytanie czy na My Audi masz konto i czy klepnales taka internetowa umowe..?

Opublikowano
1 godzinę temu, stifii napisał:

Proponuje wgrać softa najnowszego albo 900tke. Powinno to być widoczne u Ciebie. A w mapie możesz ustawić widok Google Earth?

Tak jest:) 

 

Godzinę temu, Kosmita napisał:

Pytanie czy na My Audi masz konto i czy klepnales taka internetowa umowe..?

Tak i dostałem pin muszę wklepać go w mmi i zobaczę może się pojawi ;)

Zawartość dodana 1 minute later

Nie zaśmiacam już wątku ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.