Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 3.0 BiTDI S-line


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

A jest jeszcze 8 bieg:wink:

 

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2017 o 12:14, Binek1.8T napisał:

Chyba fess z górki było co? ;) 

Z przepaści zrzucony :grin:

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stifii napisał:

Mi akurat imponuje, że to dopiero przedostatni bieg niecałe 4,2k obrotów i licznikowe 277 ;) Porównania do Twojego na pewno nie ma, bo masz 100km więcej :wink:

Z przepaści zrzucony :grin:  Na powrocie było 285, ale wyszło spontanicznie bo S3 się podłączylo :wink: Twoja S'ka do ilu dociąga, że piszesz o górkach? :)

No wlasnie więcej jak 279 nie chce jechać...:(

dziwne trochę według mnie :P moze mam kaganiec. Hmm.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 14:37, Binek1.8T napisał:

No wlasnie więcej jak 279 nie chce jechać...:(

dziwne trochę według mnie :P moze mam kaganiec. Hmm.. 

Wczoraj 280 pod górkę w łapance z 335d i nie miał dość  ;) także działaj z tematem bo słabo coś jest ;) aczkolwiek S5 Coupe ale przedlift zniesmaczył się mocno przy BiTdi ale tan wiadomo braki mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stifii napisał:

Wczoraj 280 pod górkę w łapance z 335d i nie miał dość  ;) także działaj z tematem bo słabo coś jest ;) aczkolwiek S5 Coupe ale przedlift zniesmaczył się mocno przy BiTdi ale tan wiadomo braki mocy :)

Powiem Ci ze prędkości typu 290-300 nie są mi potrzebne.. Grunt ze do 280 rozpędza sie naprawdę żwawo.  Chociaż nie obraziłbym sie gdyby dalej jechał bo na 5 biegu jeszcze jest 267 i dopiero 6 bieg włącza a gdzie jeszcze 7.. 

 

250 tempomat i 4tys obrotów i Zawsze jeszcze jest zapas mocy zeby wdepnąć. 

P.S ja mam S5 polifta 14' i przy S5 11' 4.2 V8 wypadam dobrze. Jak mierzyliśmy to 0-200 różnica 1.7 Sek z moja przewaga. Z czego 4.2 342 koni potwierdzone wykresem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie ma co podniecać się tym, że jeszcze mamy biegi w zapasie bo one są tylko po to, aby zmniejszyć hałas i ew. zużycie paliwa. Nie dadzą jeszcze dodatkowej mocy po redukcji przy takich prędkościach, bo właśnie maksymalną moc masz na 7. biegu.  Ja swojego rozbujałem (nie z górki) do 268 km/h na 5 biegu z 7. I redukcja by mi nic nie pomogła. Waszym tokiem rozumowania idąc to patrząc na biegi i prędkość obrotową to one po 350 powinny iść.. A nie pójdą:) 

Każde Audi (i nie tylko) ma kaganiec na 250 km/h. Więcej nie pójdą. Przy sportowych odmianach RS możesz odblokować samochód dodając ceramikę na 280 albo pełny pakiet RS i masz zdjętą blokadę całkiem (305 km/h). Przy cywilnych odmianach lub eSach masz 250 kaganiec i koniec. Bez względu czy masz 170 kucy czy 315 (chociaż 170 nie potrzebuje kaganca :)). 

A furki mimo kagańca rozpędzają się do ponad 260 ponieważ jest to prędkość licznikowa.. Prawdziwa jest trochę niższa i z tego to wynika. Ogólnie żaden z samochodów nie powinien przekroczyć 250 km/h patrząc na prędkość np. z nawigacji.

Oczywiście jak ktoś chipował to kaganiec ma zdjęty.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechały alu nakładki oraz nowe tarcze przód tył :wink:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies male te tarcze z tylu, moje wydaja siue sporo wieksze ale moze to tylko kwestia zdjecia, jaki masz tam rozmiar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ogi napisał:

Jakies male te tarcze z tylu, moje wydaja siue sporo wieksze ale moze to tylko kwestia zdjecia, jaki masz tam rozmiar ??

330 z tylu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2017 o 18:42, stifii napisał:

Wjechały alu nakładki oraz nowe tarcze przód tył :wink:

 

5ae11b1ed5d2bda8med.jpg

0e6c2e75a9f23a3emed.jpg

1dea2f0d77a575cdmed.jpg

07c43901195becc1med.jpg

 

moje nakładki leżą i czekają na swoją kolej.. dużo z tym roboty? ORI czy aliexpress?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechały czarne S-line'y:wink:

 

 

 

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie auto sprawuje? jak przegladam mobile to sporo 3.0 BiTdi z rozwalonym silnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...