Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lecimy dalej z tematem :wink:

a81b29035ba802d6med.jpg

57ee8baa16122b8amed.jpg

Opublikowano

Pięknie ? Od RS-a?

Opublikowano

Full Led robi różnicę:) bardzo ładnie

Opublikowano

i tak powinno wyjechać z fabryki :good:

Opublikowano
  • Autor

A jest jeszcze 8 bieg:wink:

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Ta cyferka mi akurat nie zaimponujesz ;);)  .

Opublikowano

Chyba fess z górki było co? ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.04.2017 o 12:14, Binek1.8T napisał:

Chyba fess z górki było co? ;) 

Z przepaści zrzucony :grin:

Edytowane przez stifii

Opublikowano
17 minut temu, stifii napisał:

Mi akurat imponuje, że to dopiero przedostatni bieg niecałe 4,2k obrotów i licznikowe 277 ;) Porównania do Twojego na pewno nie ma, bo masz 100km więcej :wink:

Z przepaści zrzucony :grin:  Na powrocie było 285, ale wyszło spontanicznie bo S3 się podłączylo :wink: Twoja S'ka do ilu dociąga, że piszesz o górkach? :)

No wlasnie więcej jak 279 nie chce jechać...:(

dziwne trochę według mnie :P moze mam kaganiec. Hmm.. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 27.04.2017 o 14:37, Binek1.8T napisał:

No wlasnie więcej jak 279 nie chce jechać...:(

dziwne trochę według mnie :P moze mam kaganiec. Hmm.. 

Wczoraj 280 pod górkę w łapance z 335d i nie miał dość  ;) także działaj z tematem bo słabo coś jest ;) aczkolwiek S5 Coupe ale przedlift zniesmaczył się mocno przy BiTdi ale tan wiadomo braki mocy :)

Opublikowano
Godzinę temu, stifii napisał:

Wczoraj 280 pod górkę w łapance z 335d i nie miał dość  ;) także działaj z tematem bo słabo coś jest ;) aczkolwiek S5 Coupe ale przedlift zniesmaczył się mocno przy BiTdi ale tan wiadomo braki mocy :)

Powiem Ci ze prędkości typu 290-300 nie są mi potrzebne.. Grunt ze do 280 rozpędza sie naprawdę żwawo.  Chociaż nie obraziłbym sie gdyby dalej jechał bo na 5 biegu jeszcze jest 267 i dopiero 6 bieg włącza a gdzie jeszcze 7.. 

 

250 tempomat i 4tys obrotów i Zawsze jeszcze jest zapas mocy zeby wdepnąć. 

P.S ja mam S5 polifta 14' i przy S5 11' 4.2 V8 wypadam dobrze. Jak mierzyliśmy to 0-200 różnica 1.7 Sek z moja przewaga. Z czego 4.2 342 koni potwierdzone wykresem. 

Opublikowano

Panowie,

nie ma co podniecać się tym, że jeszcze mamy biegi w zapasie bo one są tylko po to, aby zmniejszyć hałas i ew. zużycie paliwa. Nie dadzą jeszcze dodatkowej mocy po redukcji przy takich prędkościach, bo właśnie maksymalną moc masz na 7. biegu.  Ja swojego rozbujałem (nie z górki) do 268 km/h na 5 biegu z 7. I redukcja by mi nic nie pomogła. Waszym tokiem rozumowania idąc to patrząc na biegi i prędkość obrotową to one po 350 powinny iść.. A nie pójdą:) 

Każde Audi (i nie tylko) ma kaganiec na 250 km/h. Więcej nie pójdą. Przy sportowych odmianach RS możesz odblokować samochód dodając ceramikę na 280 albo pełny pakiet RS i masz zdjętą blokadę całkiem (305 km/h). Przy cywilnych odmianach lub eSach masz 250 kaganiec i koniec. Bez względu czy masz 170 kucy czy 315 (chociaż 170 nie potrzebuje kaganca :)). 

A furki mimo kagańca rozpędzają się do ponad 260 ponieważ jest to prędkość licznikowa.. Prawdziwa jest trochę niższa i z tego to wynika. Ogólnie żaden z samochodów nie powinien przekroczyć 250 km/h patrząc na prędkość np. z nawigacji.

Oczywiście jak ktoś chipował to kaganiec ma zdjęty.

Edytowane przez Kosmita

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zdjęcia sie nie laduja... ;P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wjechały alu nakładki oraz nowe tarcze przód tył :wink:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Jakies male te tarcze z tylu, moje wydaja siue sporo wieksze ale moze to tylko kwestia zdjecia, jaki masz tam rozmiar ??

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Ogi napisał:

Jakies male te tarcze z tylu, moje wydaja siue sporo wieksze ale moze to tylko kwestia zdjecia, jaki masz tam rozmiar ??

330 z tylu. 

Opublikowano

Będę musiał tez pomyśleć o nakładach :jerk: 

Opublikowano
Dnia 28.07.2017 o 18:42, stifii napisał:

Wjechały alu nakładki oraz nowe tarcze przód tył :wink:

 

5ae11b1ed5d2bda8med.jpg

0e6c2e75a9f23a3emed.jpg

1dea2f0d77a575cdmed.jpg

07c43901195becc1med.jpg

 

moje nakładki leżą i czekają na swoją kolej.. dużo z tym roboty? ORI czy aliexpress?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wjechały czarne S-line'y:wink:

 

 

 

Edytowane przez stifii

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

jak sie auto sprawuje? jak przegladam mobile to sporo 3.0 BiTdi z rozwalonym silnikiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.