Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigjasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigjasiu

  1. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy, bardzo proszę o schemat kamery cofania a4 b8 polift, pilna sprawa, będę mega wdzięczny [email protected]
  2. bigjasiu odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ok, proszę o info czy w/w numery pochodzą z lamp z dynamicznymi kierunkowskazami...
  3. bigjasiu odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    chodzi mi o tył..
  4. bigjasiu odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    koledzy, które za tych dwóch lamp, są lampami matrix 8W9945093D 8W9945093 czy to tylko zwykłe ledy
  5. bigjasiu odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Koledzy, prośba o podanie nr modułu 09 oraz 46 osób które posiadają na pokładzie lampy led MATRIX, jestem na etapie dokładania i potrzebuje dorwać modułu które to ogarną. Z góry dziękuje za pomoc
  6. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, mega prośba o podesłanie schematu getway z audi a4 b8 2014 rok. [email protected] Bardzo pilne!!! będę mega wdzięczny
  7. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz podpowiedzieć co mu przekazać by poprawił
  8. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CP ściągane za pomocą odisa ponoc online, dokładnie nie wiem bo gość kazał zostawić auto i przyjechać za 2 h. Jakieś pomysły !?
  9. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CP ściągane za pomocą odisa ponoc online, dokładnie nie wiem bo gość kazał zostawić auto i przyjechać za 2 h. Jakieś pomysły !?
  10. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy pytanko. Po wymianie getway na wersji high, nie można przypisać do listy np kamery cofania 6C, nawet po wpisaniu security acces 20103. Jakiś pomysł!?
  11. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, ma ktoś na sprzedaż zwijak/taśmę w kierownice do a4 b8 lift która obsłuży tempomat multifunkcje i łopatki i bogatego getway-a który ogarnie acc, hba itp.
  12. bigjasiu odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Wykastrowali auto.... Przynajmniej sylwetka C7 jest ponadczasowa i będzie się długo cieszyła powodzeniem. Ale za pare lat już nie będzie co kupić...
  13. Czeka cię demontaż całego tunelu środkowego, śruby są od spodu
  14. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Audi Q5, 2014 rok, klima trzy strefy, hmm bmc nr nie pamiętam, ale na pokładzie xenon
  15. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, regulacja działa w pełni, grzane dupki również, brak tylko klimy...
  16. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy, pytanie za 100 punktów. Po wymianie climatronica na taki który obsługuje grzane dupki, przestała działać klima, nie może się włączyć kompresor. Po skanie 0 Błędów!!!! Jakiś pomysł....
  17. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cześć, prośba do posiadaczy elsy do VW, o podesłanie instalacji montażu Haka holowniczego Passat B8 Variant z 2016roku. [email protected] Sprawa pilna!!! POZDRO
  18. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    działa ?, dzienx wielkie
  19. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    już tak robiłem i nic...
  20. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, prośba. Po dokładce kamery cofania a4 b8 z 2015 roku, ( na pokładzie były czujniki przód, tył) po wrzuceniu wstecznego pokazuje się wizualizacja PDC, lecz kamerę trzeba włączyć ręcznie przyciskiem z lewej strony gałki MMI
  21. bigjasiu odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Najprawdopodobniej kalibracja kamery
  22. bigjasiu odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Tak jak pisałem, wszystko wychodzi mnie coś ponad 600zł, auto mam z niskim przebiegiem, interwały robię co rok, może i jestem nadgorliwy ale wydać coś ponad 100zł rocznie więcej nie zaszkodzi, lepiej zapewne wpłynie to na silnik. Nie mam samochodu na trzy, cztery lata tylko dłużej. A tak na marginesie, zobacz sobie jak wygląda filtr silnika po 45 tyś km, nie mówię już 90... Po prostu tragedia.
  23. bigjasiu odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Kolego, ja leje 5w30 liqui moly, filtry man. Wszystko co 15 tyś, wszystko tj. filtry paliwa, powietrza, kabiny, oleju i silnika. koszt samych gratów coś ponad 600zł ale zawszę biorę 10l oleju i na następny raz kupuję tylko 5l
  24. Kolego mam prośbę, czy mogę Cię prosić byś mi podał nr modułu 46 Z bagażnika po prawej stronie, będę wdzięczny. pozdrawiam
  25. Kolego, mam prośbę. widzę że masz keyless go, możesz mi podesłać nr modułu 46 z bagażnika który to ogarnia. Będę wdzięczny. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.