Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona - najlepszy póki co klub w Europie, to nie podlega dyskusji ale nie zapominajmy o zdolnościach taktycznych Pana Murinho...

zresztą mecze półfinałowe toczą się własnym prawem ;)

sam jestem kibicem Bayernu i szczerze powiedziawszy dziwię się jak z taką obroną można dojść do półfinałów LM (5 zwycięstw, 4 porażki, 1 remis).

Brak dobrego bramkarza, brak rasowego lewego obrońcy, na środku nazwiska van Buyten, Demichelis czy Badstuber mówią same za siebie.

Najpóźniej zemści się to z Barceloną bo ona wykorzysta tą słabość Bayernu x2 w porównaniu z ManU i wtedy nawet duet Robbery niczego nie zmieni.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli ten Bayern poradzi sobie z zabojadami ;) co az takie pewne nie jest :evil:

Inter tez nie pownien byc spisywany na straty ot tak po prostu, bo Barca to walec :notworthy:

tak czy owak mam nadzieje na duzo goli ze strony barcy, w kazdym z 3 meczow ktore pozostaly :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzis wielki klasyk !!! juz nie moge sie doczekac wieczoru.

Ja też! I trzeba będzie coś obstawić... :mysli: Piwko zakupione. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzis wielki klasyk !!! juz nie moge sie doczekac wieczoru.

i ja... wypatruję niecierpliwie w ekran :kox: HALA MADRID!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że wygrają :kox:. Xavi i Messi zabójczy duet. Xavi dla mnie jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym rozgrywającym na świecie... Dogrywane przez niego piłki to perfekcja na światowym poziomie... :blink:... Dzisiejszy przykład: Podania Xaviego do Messiego i Pedro, które otworzyły im drogi do bramki strzeżonej przez Casillasa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bylo 3cie podanie ktore Messi zmarnowal. Real zagral dobry mecz , a Barca sie jakos bardzo nie spinala z tego co widzialem . Strzelili 1sza bramke potem druga i poszli do szatni :wink4: . Real gral momentami bardzo dobrze , ale co by nie mowic to Barca miala wiecej klarownych sytuacji (3 miala Atomowa Pchla ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem meczu z Interem... :decayed:. Wczoraj wyglądało to tak jak by Barca nie grała na pełni swoich możliwości... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem meczu z Interem... :decayed:. Wczoraj wyglądało to tak jak by Barca nie grała na pełni swoich możliwości... :mysli:

zgadzam sie ale i tak na Real starczyło :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyglądało to tak jak by Barca nie grała na pełni swoich możliwości... :mysli:

no bo chyba nie grała :wink4: ja innego wyniku jak wygrana nad realem nie obstawiałem, już nie mogę się doczekać meczu z Interem chyba będzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ,że Real nie mógł nić zrobić bo Barca kompletnie na nic im nie pozwalała...Krystian zagrał taką kichę jak jeszcze nigdy...a Messi jak to Messi...wykorzystał co miał wykorzystać na więcej nie pozwolił mu Casillas który parokrotnie uchronił Real przed stratą bramki...

mecz z Interem będzie bardzo ciekawy...ale jeszcze ciekawszy będzie finał Bayern-Barcelona :)

pozdrowienia z piwnego miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu 33. kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan zaledwie zremisował z Fiorentiną 2:2 i w niedzielę może utracić pozycję lidera na rzecz AS Romy.

..co nie zmienia faktu,że wygra LM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu 33. kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan zaledwie zremisował z Fiorentiną 2:2 i w niedzielę może utracić pozycję lidera na rzecz AS Romy.

..co nie zmienia faktu,że wygra LM :decayed:

naiwniak :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...