Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

badboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez badboy

  1. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktoś orientuje się ile kosztują w ASO wizytownik oraz kubek z podświetleniem ?
  2. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy obudowy kolumny kierownicy w B6 oraz B7 były te same ?
  3. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś nr do ramki ze zmiany biegów, ręczna skrzynia, szczotkowane alu te z b6 ?
  4. ostatnia wizyta na forum w maju zeszłego roku...
  5. znacie kogoś kto zajmuje się obszywaniem kierownic, gałek etc? I który robi to dobrze? Rozumiem, że reggi już się nie tym nie zajmuje na forum ? Z góry dzięki za info.
  6. Stara gwardia nie do zdarcia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. dobry wieprzki to Wy jeszcze żyjecie?
  8. badboy odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piękno futbolu w całej okazalosci. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktos na sell ramke manual alu 7n6? naciepane z tapatalka
  10. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany rok 2001, podejdzie mi jakikolwiek kolorowy licznik? Jeśli tak jakie musze miec numerki? naciepane z tapatalka
  11. badboy odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jak cały świat, nie tylko polska i futbol.
  12. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    reggi ?
  13. siknie się na czarno, po prostu sam grill wygląda lepiej. a miałem takie same obawy co Ty. Czy ktoś ma foto grilla S4 na srebrnym aucie ? Tego z czarną ramką ?
  14. jak myślicie grill od S4 to dobry pomysł ?
  15. możecie ktoś z was nagrać film jak to wszystko chodzi po wywaleniu środkowego ? Jest głośno, bardzo głośno, znośnie ? Męczące przy dłuższych trasach ? Jakie są wasze odczucia ?
  16. Dzięki dołączam się do gratulacji !!! u mnie też nowości, a mówiąc jaśniej nowa d*pa zawsze spoko
  17. dzięki ! lampy tę część górną oraz dyfuzor muszę siknąć jeszcze w kolor black piano, wtedy będzie wszystko jednolicie współgrało z tyłu. Lampy oczywiście delikatnie aby dostały po prostu czarnego połysku , a nie grafitowego jak jest obecnie.
  18. odgrzebię kotleta trochę się d*pa zmieniła
  19. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany oryginalnie w naszych padakach siedzą swiece żarowe ngk czy bosch? W dieslu? Awx 2001r? naciepane z tapatalka
  20. badboy odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    Mając na uwadze fakt, że to juz nie jest V8, a R6- nie jest tak najgorzej. A co do tego, ze wolelibysny sluchac V8mki- chyba kazdy będzie zgodny.naciepane z tapatalka
  21. badboy odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    Miron i pomyśleć , że to już nie V8, a R6 biturbo. Szkoda, ale z tym wydechem zrobili dobra robote.naciepane z tapatalka Racja. Wystarczy przyjrzec sie samochodom bmw, przednia oś jest niezwykle blisko przedniej części auta.naciepane z tapatalka
  22. badboy odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    jak to BMW prowadzenie nie do podrobienia, a w //M juz w ogole. Auto Kosmos, testowalem ich w swoim czasie sporo, pozazdroscic i pogratulowac zabawki!
  23. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany przy srebrnym kolorze malowac dodatki w czarny polysk czy się bedzie gryzlo? Mam na mysli tylny znaczek OOOO , listwa klapa bagaznika i dyfuzor zderzaka s4. Czy nie kombinować i psikac w czarny mat? naciepane z tapatalka
  24. badboy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/6a39257f734029cc a to rozmiar 18 czy 19 ?
  25. miazga - ale to chyba nie sam soft czemu Miron, przy 2 turbawkach całkiem realne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.